Звіт про проведення обласного туру конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Про підсумки проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу... 1 41.5kb.
Перелік книг, які рекомендовані до читання для участі у 1 68.98kb.
1,64 с, 84*90/16, папір офсет, обкладинка тверда, кольор. Андрусяк... 1 80.89kb.
Положення про Організаційний комітет з проведення II туру Всеукраїнського... 1 44.57kb.
Умови проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу вікторини 1 40.3kb.
Наказ №19 Про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка... 1 23.38kb.
Про затвердження складу оргкомітетів, фахових журі та умов проведення... 1 289.57kb.
Інформація про проведення І (районного) туру хуііі всеукраїнського... 1 42.72kb.
Методичні рекомендації щодо проведення І етапу конкурсу фахової майстерності... 3 476.89kb.
Рішення №387 від 28 лютого 2012 року 1 265.33kb.
Звіт про результати проведення торгів. Звіт №9 про результати проведення... 1 100.63kb.
М. Трублаїні «Про дівчинку Наталочку і срібну рибку» 1 86kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Звіт про проведення обласного туру конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» - страница №1/1

Звіт

про проведення обласного туру конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» в Чернівецькій області




Район

К-сть

К-сть

К-сть

К-сть,

К-сть назв книг, на які надано відгук

Прізвище. ім’я переможця району

Місце

Автор та назва книги

ПІБ учителя

3/п

шкіл

класів

учнів

які взяли

участь

1.

Герцаївський

19

59

883

277

8

Тодерян Віталій Степанович, 5 клас

І

Тетяна Щербаченко «Пуп Землі, або як Даринка світ рятувала»

Гажук Юлія Василівна

 

 
















Згирча Анастасія Георгіївна, 4 клас

ІІ




Андріаш Лучія Георгіївна

 

 
















Петро Тетяна Іванівна, 4 клас

ІІІ




Цісар Алла В’ячеславівна

2.

Глибоцький

35

97

1757

528

82

Онисько Микола, 4 клас

І

Конечна Олена «Копійчині мандри»

Чоботар Домніка Миколаївна

 

 
















Костецька Наталія, 5 клас

ІІ

Жолдак Богдан «Капосні капці»

Бабина Олена Олександрівна

 

 
















Карлійчук Богдан, 4 клас

ІІІ

Лілія Лапіна «Дуже довга казка»

Карлійчук Марія Степанівна

3.

Вижницький

30

140




325

38

Орчук Юлія Сергіївна, 4 клас

І

Ольга Бусенко «Паперовий янгол»

Мар’янчук Марія Михайлівна

 

 
















Горелик Яна В’ячеславівна, 4 клас

ІІ

Наталія Сняданко «Країна поламаних іграшок»

Попович Людмила Василівна

 

 
















Пилип’юк Юліана Олександрівна

ІІІ

Ніна Воскресенська «Дивовижні пригоди Наталки в країні часу»

Радченко Галина Петрівна

4

Заставнівський

30

67

1110

342

6

Халатурник Ірина, 4 клас

І

Лілія Лапіна «Дуже довга казка»

Джуран Інна Іванівна

 

 
















Дронь Віталій, 5 клас

ІІ

Ольга Бусенко «Паперовий янгол»

Красняк Ліля Костянтинівна

 

 
















Піцуряк Христина, 5 клас

ІІІ

Тетяна Щербаченко «Пуп землі, або як Дарина світ рятувала»

Куліш Ганна Василівна

5

Кельменецький

27

50

690

242

35

Прокопишена Емілія, 4 клас

І

Леся Воронина «Таємниця Пурпурової планети»

Кушнір Тетяна Петрівна

 

 
















Рибак Ігор, 5 клас

ІІ

Олесь Ільченко «Загадкові світи старої обсерваторії»

Ткач Сніжана Олександрівна

 

 
















Сікорська Діана, 5 лкас

ІІІ

Тетяна Щербаченко «Пуп землі, або як Даринка світ рятувала»

Бодянчук Світлана Миколаївна

6

Кіцманський










58

18

Сюрісь Станіслав Павлович, 4 клас

І

Марина Павленко «Домовичок з палітрою»

Сюрісь Оксана Василівна

 

 
















Ковач Богдана Петрівна, 5 клас

ІІ

Ганна Куземська «Дорога додому»

Косован Марія Василівна

 

 
















Чабан Олесь Васильович, 4 клас

ІІІ

Інна Волосевич «Про хлопчика»

Королюк Ольга Корніївна

7

Новоселицький

35

101

1839

521

13

Паладій Марія, 5 клас

І

Наталка Сняданко «Країна поламаних іграшок та інші подорожі»

Літвін Тетяна Володимирівна

 

 
















Фуштей Олексій, 5 клас

ІІ

Тетяна Щербаченко «Пуп землі, або як Даринка світ рятувала»

Фріц Аліна Георгіївна

 

 
















Жук Юлія, 4 клас

ІІІ

Ольга Бусенко «Паперовий янгол»

Горбатюк Галина Омелянівна

8

Путильський

12

23

519

166

12

Бойчук Анна, 5 клас

І

Ольга Бусенко «Паперовий янгол»

Шовка Алла Ярославівна

 

 
















Влад Діана, 4 клас

ІІ

Збірка народних казок про богатирів

Поп’юк Марія Василівна

 

 
















Сушинський Станіслав, 5 клас

ІІІ

Катерина Паньо «Сонечко для мами Лу»

Міцкан Тетяна Василівна

9

Сокирянський

8

10




190

6

Гасинець Софія, 4 клас

І

Ольга Бусенко «Паперовий янгол»

Скрипник Г.П.

 

 
















Батюк Тетяна, 5 клас

ІІ

Тетяна Щербаченко «Пуп землі, або як Даринка світ рятувала»

Батюк Р.І.

 

 
















Харабара Валентина, 5 клас

ІІІ

Олесь Ільченко «Загадкові світи старої обсерваторії»

Харабара Г.І.

10

Сторожинецький

51

142

2529

845

5

Стадник Анастасія Олександрівна, 5клас

І

Ольга Бусенко «Паперовий янгол

Баланюк Л. В.

 

 
















Панькова Ольга Михайлівна, 4 клас

ІІ

Лілія Лапіна «Дуже довга казка»

Погрібна Валентина Василівна

 

 
















Урсулян Діана Романівна

ІІІ

Наталка Сняданко «Країна поламаних іграшок та інші подорожі»

Урсулян Олена Георгіївна

11

Хотинський

15

42

844

523

5

Аксентій Марина, 4 клас

І

Лілія Лапіна «Дуже довга казка»

Хабуля Зінаїда Іванівна

 

 
















Церковнюк Дмитро, 5 клас

ІІ

Ліля Лапіна «Дуже довга казка»

Пилипець Олександра Володимирівна

 

 
















Ісак Мар’яна, 5 клас

ІІІ

Ольга Бусенко «Паперовий янгол»

Боса Мирослава Степанівна

12

м. Новодністровськ

3

7

196

61

7

Даниленко Максим, 5 клас

І

Тетяна Щербаченко «Пуп землі, або як Даринка світ рятувала»

Солоненко Світлана Миколаївна

 

 
















Білоконь Дарія, 4 клас

ІІ

Лілія Лапіна «Дуже довга казка»

Бурденюк Олена Євдокимівна

13

м.Чернівці

45

158

4096

1545

19

Дорош Марко, 4 клас

І

Наталка Сняданко «Країна поламаних іграшок та інші подорожі»

Тюфтій Світлана Георгіївна

 

 
















Баолбока Марина, 4 клас

ІІ

Леся Воронина «Нямлик і балакуча квіточка»

Радомська Наталя Михайлівна

 


 
















Жмундуляк Анна, 5 клас

ІІІ

Ніна Воскресенська «Дивовижні пригоди Наталки в країні часу»

Ливарюк Володимира Богданівна


Методист ОІППО Квітень Є.Д.


izumzum.ru