З/п Назва та профіль музею Навчальний заклад - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
З/п Назва та профіль музею Навчальний заклад - страница №1/1

Автономна Республіка Крим



з/п

Назва та профіль музею

Навчальний заклад

1

Військово-історичній музей ім. О. Н. Крісанова

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 3 м. Алушти



2

Етнографічний музей «Берегиня»

НВК «школа-колегіум » м. Алушти

3

Музей бойової слави

загальноосвітня школа-комплекс

I-III ступенів № 3 м. Джанкоя



4

Музей інтернаціонального братерства Іспанії (1936-1939 р. р.)

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 2 м. Джанкоя



5

Музей природної історії

загальноосвітня школа I-III ступенів

№ 11 м. Керчі



6

Музей бойової слави 97-го окремого мото-штурмового інженерно-саперного Керченського ордена Червоної Зірки батальйону і 15-го гвардійського окремого мото- стрілецького інженерно-саперного батальйону Дрезденського полка

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 11 м. Керчі



7

Музей бойової слави

загальноосвітня

школа I-III ступенів № 21 м. Керчі



8

Музей бойової слави 318-й Новоросійській гірськострілецькій дивізії

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 25 м. Керчі



9

Музей бойової слави з'єднання торпедних катерів

НВК загальноосвітня школа

I - III ступенів гімназія №1 м. Керчі



10

Историко-краеведческий музей «Партенит»,

исторический



Партенитская общеобразовательная школа I-III ступеней Алуштинского городского совета

11

Музей бойової слави 383-ї шахтарської Червонопрапорної ордени Суворова стрілецькій дивізії

республіканський навчальний заклад «Керченська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів № 1 Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим» м. Керчі

12

Музей історії школи

спеціалізована загальноосвітня школа

I-III ступенів № 1 ім. В. Дубініна з поглибленим вивченням англійської мови м. Керчі



13

Музей бойової слави захисників Керчі

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 17 ім. В. Белік м. Керчі



14


Музей бойової слави

НВК «школа-ліцей» № 2

м. Красноперекопська



15

Музей історії школи


НВК«школа-ліцей» № 2

м. Красноперекопська




16


Етнографічний музей

НВК «школа-ліцей» № 2

м.. Красноперекопська



17

Музей історії і культури кримськотатарського народу

НВК «Школа-ліцей» м. Саки

18

Музей бойової слави Поста №1

центр дитячої і юнацької творчості

м. Сімферополя



19

Музей історії гімназії № 1 ім. К. Д. Ушинського

гімназія № 1 ім. К.Д. Ушинського

м. Сімферополя



20

Етнографічний музей, етнографічний

загальноосвітня школа I-III ступенів № 8 Джанкойскої міської ради

21

Музей народного побуту

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 4 м. Сімферополя



22

Музей бойової слави 46-го гвардійського Таманського жіночого авіаційного полка, Героя Радянського Союзу Є.М. Руднєвої, історичний

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 15 ім. Є.М. Руднєвої

Керченської міської ради


23

Музей партизанської слави Криму

загальноосвітня

спеціалізована школа № 7 I-III ступенів ім. О. В. Мокроусова

м. Сімферополя


24

Музей історії гімназії

гімназія № 9 м. Сімферополя

25

«Тричі народжена»

(Бойовий шлях 127-ї стрілецької дивізії)



загальноосвітня школа

I-III ступенів № 10 м. Сімферополя



26

Музей історії школи

гімназія № 11 ім. К. А. Тренева

м. Сімферополя



27

Музей «Крим героїчний»

гімназія № 11 ім. К. А. Треньова

м. Сімферополя



28

Музей бойової слави (Бойовий шлях 77-ої стрілецької дивізії)

загальноосвітня школа

I-III ступенів №12 м. Сімферополя



29

Музей бойової і трудової слави випускників школи

загальноосвітня школа

I-III ступенів №14 м. Сімферополя



30

Музей Окремої Приморської армії

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 14 м. Сімферополя



31

Музей історії школи

загальноосвітня школа I-III ступенів

№ 15 м. Сімферополя



32

Музей бойової слави 263-ї стрілецької Сиваської дивізії 51-ї Армії

загальноосвітня школа I-III ступенів

№ 17 м. Сімферополя



33

Музей бойової слави (4-й Гвардійський Кубанський козачий кавалерійський корпус)

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 18 м. Сімферополя



34

Музей дружби міст-побратимів Сімферополя і Гейдельберга

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 21 м. Сімферополя



35

Музей бойової слави

51-ї Армії



загальноосвітня школа

I-III ступенів № 34 м. Сімферополя



36

Етнографічний музей

НВК «Школа-гімназія» № 25

м. Сімферополя



37

Музей бойової і трудової слави мешканців мікрорайону «Пневматика»

загальноосвітня школа I-III ступенів

№ 36 м. Сімферополя



38

Музей бойової слави 87-й Гвардійської стрілкової Перекопської Червонознаманної ордена Суворова дивізії, історичний

Учебово-віховний комплекс «школа-гімназія» №3 Красноперекопської міської ради

39

Музей «Діти війни»

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 23 м. Сімферополя



40

Етнографічний музей

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 33 м. Сімферополя



41

Музей бойової і трудової слави

НВК «Відкритий космічний ліцей»

м. Сімферополя


42

Етнографічний музей

«Таріх Хазінеси»



загальноосвітня школа

I-III ступенів № 42 м. Сімферополя



43

Історико-краєзнавчий

приватна загальноосвітня школа

«Бейс Менахем» м. Сімферополя


44

Музей бойової слави

Грушевська загальноосвітня школа

I-III ступенів м. Судака



45

Литературный музей «Шевченкова світлиця», литературный


загальноосвітня школа I-III ступеней № 4

Красноперекопского городского совета



46

Музей истории школы, исторический

УВК «Таврическая школа-гимназия №

20» Симферопольского городского совета



47

Музей бойової слави

Дачнівська загальноосвітня школа


I-III ступенів м. Судака

48

Етнографічний музей

Сонячнодолинська загальноосвітня школа I-III ступенів м. Судака


49

Музей Героя Радянського Союзу генерал-лейтенанта інженерних військ Д.М. Карбишева

спеціалізована школа I-III ступенів №1

ім. Д.М. Карбишева с поглибленим вивченням французької мови

м. Феодосії


50

Музей 383-ї стрілецької дивізії Феодосії

загальноосвітня школа I-III ступенів № 3

м. Феодосії



51

Музей Ю.О. Гарнаєва, льотчика - випробувача Героя Радянського Союзу

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 3 м. Феодосії



52

Музей бойової слави им. пионера-партизана Віті Коробкова

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 4 м. Феодосії



53

Музей бойової слави

загальноосвітня школа I-III ступенів

№ 6 м. Феодосії



54

Музей бойової слави

25-го двічі ордена Бойового Червоного Прапора Керченського винищувального авіаполку



загальноосвітня школа I-III ступенів

№ 11 м. Феодосії



55

Музей бойової слави

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 17 м. Феодосії



56

Музей бойової і трудової слави

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 7 м. Феодосії



57

Музей історії

36-го Червонопрапорного мінно-торпедного авіаполку



загальноосвітня школа

I-III ступенів № 10 м. Феодосії



58

Музей історії сіла Ближнього

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 15 м. Феодосії



59

Музей бойової слави

Центр дитячої і юнацької творчості

м. Ялти


60


Музей Ялтинської гімназії імені А. П. Чехова

гімназія ім. А. П. Чехова м. Ялти

61

Музеї історії Лівадії в історії її школи

Лівадійський НВК м. Ялти

62

Музей бойової слави

Корєїзська загальноосвітня школа

I-III ступенів м. Ялти



63

Музей бойової слави

Форосський НВК м. Ялти


64


Музей бойової слави військово-морського флоту

загальноосвітня школа № 11

I-III ступенів м. Ялти



65

Історико-етнографічний

республіканський навчальний заклад «Сімферопольська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів № 1 Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим»

66

Художньо-етнографічний

республіканський вищий навчальний заклад «Кримський гуманітарний університет» (м. Ялта)

67

Музей бойової слави

Угловська загальноосвітня школа

I-III ступенів Бахчисарайського району



68

Музей бойової і трудової слави

Красномаківська загальноосвітня школа I-III ступенів Бахчисарайського району

69

Музей піонерської слави

Плодовська загальноосвітня школа

I-III ступенів Бахчисарайського району



70

Музей бойової слави 7-ї Гвардійської окремої артилерійської бригади

загальноосвітня школа

I-III ступенів № 2 Білогірська Білогірського району



71

Музей клубу інтернаціональної дружби імені авіаполку

«Нормандія-Німан»



Василівська загальноосвітня школа I-III ступенів Білогірського району

72

Музей бойової слави

Новожилівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Білогірського району



73


Музей бойової слави

Муромська загальноосвітня школа

I-III ступенів Білогірського району



74

Історико-краєзнавчий музей


Рощінська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району




75

Етнографічний музей

Кримська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району



76

Картинна галерея

Лобановський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Джанкойського району

77

Музей природи


Ярковська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району



78

Музей бойової і трудової слави

Свєтловська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району



79


Музей бойової і трудової слави

Табачненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району



80

Історико-краєзнавчий музей

Пахарєвська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району



81

Історико-краєзнавчий музей

Вольновська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району



82

Музей бойової і трудової слави

Стефанівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району



83

Музей історії бойової і трудової слави с. Завітленінське

Завітленінська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району



84

Історико-краєзнавчий музей

Луганський НВК Джанкойського району

85

Музей бойової і трудової слави

Просторненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Джанкойського району



86

Історико- краєзнавчий музей

Старокримський НВК Кіровського району

87

Музей бойової і трудової слави

Янтарненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красногвардійського

району


88

Музей бойової і трудової слави

Олександрівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красногвардійського

району


89

Музей «Сильні духом»

Петровська загальноосвітня школа

I-III ступенів № 2 Красногвардійського району



90

Музей бойової слави 267-ої стрілецької дивізії 51-ої Армії

Полтавська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красногвардійського

району


91

Музей бойової слави 51-ї Армії

Клепінінська середня

загальноосвітня школа I-III ступенів ним. 51 Армії Красногвардійського

району


92

Музей бойової слави

8- ї Повітряній армії



Некрасівська середня

загальноосвітня школа I-II ступенів Красногвардійського району



93

Музей бойової і трудової слави


Братська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красноперекопського району



94

Музей бойової і трудової слави «Обпалена юність»

Вишнєвський НВК Красноперекопського району

95


Музей бойової і трудової слави

Воїнська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красноперекопського району


96

Музей бойової і трудової слави

Ільїнська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красноперекопського району


97

Краєзнавчий музей

Червоноармійська загальноосвітня школа I-III ступенів

Красноперекопського району



98


Музей бойової і трудової слави

Новопавлівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красноперекопського району



99


Музей бойової і трудової слави

Орловська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красноперекопського району



100

Музей бойовий 87 -ї Гвардійській стрілецькій дивізії

Рисовська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красноперекопського району



101

Музей бойової і трудової слави

Таврічеська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красноперекопського району



102


Музей бойової і трудової слави

Почетненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Красноперекопського району



103

Історико-краєзнавчий


Семисотненська

загальноосвітня школа

I-III ступенів Ленінського району


104

Історико-краєзнавчий

Багеровська загальноосвітня школа

I-III ступенів № 1 Ленінського району



105

Історичний

Багеровська загальноосвітня школа

I-III ступенів № 2 Ленінського району



106

Історичний

Глазовська загальноосвітня школа

I-III ступенів Ленінського району



107


Історичний

Батальненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Ленінського району



108

Історичний

Горностаєвська загальноосвітня школа

I-III ступенів Ленінського району



109

Історичний

Завєтненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Ленінського району



110

Музей боевой и трудовой славы, исторический

общеобразовательная школа I-III ступеней № 28 Симферопольского

городского совета



111

Історико-краєзнавчий

Марфовська загальноосвітня школа

I-III ступенів Ленінського району



112

Музей імені воїна-інтернаціоналіста гвардії лейтенанта кавалера ордена Червоної Зірки Олександра Бородіна

Щелкінська загальноосвітня школа

I-III ступенів № 2 Ленінського району



113

Меморіальний музей ім. І. Г.Генова

Садовська загальноосвітня школа

I-III ступенів Нижньогірського району



114

Історико-краєзнавчий

Іванівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Нижньогірського району



115


Історико-краєзнавчий

Уваровська загальноосвітня школа

I-III ступенів Нижньогірського району




116

Історико-краєзнавчий

Дрофінська загальноосвітня школа

I-III ступенів Нижньогірського району



117


Історико-краєзнавчий

Чкаловська загальноосвітня школа

I-III ступенів Нижньогірського району




118


Історико-краєзнавчий

Новогригорівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Нижньогірського району



119


Історико-краєзнавчий

Жемчужінська загальноосвітня школа

I-III ступенів Нижньогірського району


120

Історико-краєзнавчий

Ізобільненська загальноосвітня школа


I-III ступенів Нижньогірського району

121

Музей історії школи

НВК «школа-ліцей» № 1

с. Нижньогірське Нижньогірського району



122

Етнографічний музей

НВК «школа-гімназія» № 3

с. Нижньогірське Нижньогірського району



123

Етнографічний

музей


загальноосвітня школа I-III ступенів

№2 с. Нижньогірське Нижньогірського району



124

Скаутський музей

Червонівське навчально-виховне

об'єднання «школа-сад» I-III ступенів Нижньогірського району



125

Історико-краєзнавчий

Ємельянівська загальноосвітня шкіл

I-III ступенів Нижньогірського району



126

Історико-краєзнавчий

Акімовська загальноосвітня школа

I-III ступенів Нижньогірського району



127

Етнографічний

Михайлівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Нижньогірського району



128

Історико-краєзнавчий

Пшеничненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Нижньогірського району



129

Краєзнавчий

Слов'янська загальноосвітня школа

I-III ступенів Роздольненського району



130


Краєзнавчий

Кукушкінська загальноосвітня школа

I-III ступенів Роздольненського району



131


Краєзнавчий

Серебрянська загальноосвітня школа

I-III ступенів Роздольненського району



132


Краєзнавчий

Сенокосненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Роздольненського району



133

Краєзнавчий

Центр дитячої і юнацької творчості Роздольненського району

134


Військово-історичний

Ковильненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Роздольненського району



135

Етнографічний

Березовська загальноосвітня школа

I-III ступенів Роздольненського району



136

Краєзнавчий

Орловська загальноосвітня школа

I-III ступенів Роздольненського району



137

Краєзнавчий

Роздольненська загальноосвітня школа №1 I-III ступенів Роздольненського району

138

Краєзнавчий

Зімінська загальноосвітня школа

I-III ступенів Роздольненського району



139

Військово-історичний

Руч'ївська загальноосвітня школа

I-III ступенів Роздольненського району



140

Історико-етнографічний

Роздольненська загальноосвітня школа

I-III ступенів № 2 Роздольненського району



141

Краєзнавчий

Ботанічненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Роздольненського району



142

Музей бойової слави льотчиків - чорноморців

Столбовська середня загальноосвітня школа I-III ступенів ім. Героя Радянського Союзу М. О. Токарєва Сакського району

143

Музей «Пам'ять»

Сизовська загальноосвітня школа

I-III ступенів Сакського району



144

Народний музей М. Островського

Молодіжненська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Сімферопольського району


145

Музей історії школи


Мирновська загальноосвітня школа

I-III ступенів № 1 Сімферопольського району




146

Музей бойової слави

Чайкінська загальноосвітня школа


I-III ступенів Сімферопольського району

147

Музей бойової слави

Новоандріївська загальноосвітня школа I-III ступенів Сімферопольського району

148

Музей бойової трудової і партизанської слави

с. Партизанське



Партизанська загальноосвітня школа

I-III ступенів Сімферопольського району



149

Музей Духовності та моральної культури,

історичний



УВК школа-ліцей «Відкритий космічний ліцей»

Симферопольского городского совета



150

Музей історії школи

Трудовська загальноосвітня школа

I-III ступенів Сімферопольського району



151

Музей бойової слави

с. Перово



Перовский НВК Сімферопольського району

152


Музей бойової і трудової слави

с. Константіновка



Константинівська загальноосвітня школа I-III ступенів Сімферопольського району

153

Музей історії села

Донська загальноосвітня школа

I-III ступенів Сімферопольського району



154

Музей історії середньої школи

с. Константинівка



Константинівська

загальноосвітня школа I-III ступенів Сімферопольського району



155

Захисники Вітчизни

Добровська загальноосвітня школа

I-III ступенів Сімферопольського району



156


Крим – дорогами тисячоліть

Добровська загальноосвітня школа

I-III ступенів Сімферопольського району



157


Зоряний Ікар


Гвардійський НВК «Школа-гімназія» Сімферопольського району


158

Музей бойової і трудової слави с. Кольчугино

Кольчугінська загальноосвітня школа I-III ступенів Сімферопольського району

159

Музей Ічкинського партизанського загону

Завєтненська загальноосвітня школа

I-III ступенів ім. Кримських партизан Совєтського району



160

Музей бойової і трудової слави колгоспу ім. Ф. Енгельса

Дмитровська загальноосвітня школа

I-III ступенів Совєтського району



161

Музей бойової слави

Червоногвардійська загальноосвітня школа I-III ступенів Совєтського району

162

Історико-краєзнавчий музей


Міжводненська загальноосвітня школа

I-III ступенів Чорноморського району



163

Музей бойової слави «Факел »

Новоіванівська загальноосвітня школа

I-III ступенів Чорноморського району



164


Музей бойової слави

Оленьовська загальноосвітня школа

I-III ступенів Чорноморського району



165


Музей бойової слави

НВК «Школа-ліцей» № 1

с. Чорноморський Чорноморського району



166

Історико-краєзнавчий музей бойової и трудової слави жителів

с. Привітне, історичний



Привітненська загальноосвітня школа I-III ступенів Алуштинської міського ради

167

Музей історії школи,

Історичний



загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Феодосійської міського ради



168

Музей історії школи,

Історичний



ЗОШ I-III ступенів № 8

Феодосійської міського ради





169

Музей «Історія побуту народів Криму»,

етнографічний



Садовська ЗОШ I-III ступенів Нижньогірської районної державної адміністрації



170

Історико-краєзнавчий музей, історичний

Зоркинська ЗОШ I-III ступенів Нижнегірської районної державної адміністрації



171

Музей історії школи,

історичний



Михайловська ЗОШ I-III ступенів Нижнегірської районної державної адміністрації



172

Краєзнавчий музей,

краєзнавчий



Новоселівська ЗОШ I-III ступенів Нижнегірської районної державної адміністрації

173

Музей «Історія с. Крайнє», історичний

Крайненська ЗОШ I-III ступенів Сакської районної державної адміністрації

174

Музей бойової и трудової слави,

історичний



Ореховська ЗОШ I-III ступенів Сакської районної державної адміністрації

175

Краєзнавчий музей,

краєзнавчий



Наташинська ЗОШ I-III ступенів Сакської районної державної адміністрації

176

Музей історії

с. Геройське, історичний



Геройська ЗОШ I-III ступенів Сакської районної державної адміністрації

177

178


Музей бойової и трудової слави,

історичний



Журавлинська ЗОШ I-III ступенів Сакської районної державної адміністрації

179

Етнографічний музей «Мусафірхане»,

етнографічний



Вінницька ЗОШ I-III ступенів Сімферопольської районної державної адміністрації

180

Музей «Витоки»,

історичний




Чистенський учбово-виховний комплекс «ОШ I-III ступенів - гімназія» Сімферопольскої районної державної адміністрації

181

Музей історії

с. Гвардійське «Пам’ять»,



історичний

Гвардійська ЗОШ I-III ступенів №1 Сімферопольської районної державної адміністрації



izumzum.ru