Відділу освіти Нововодолазької рда - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Вчитель фізики Біловізької зош І-ІІІ ступенів, спеціаліст 2 417.71kb.
План роботи відділу освіти Хмельницької рда на березень місяць 2013... 1 67.18kb.
Царедарівська зош І іі ступенів Відділу освіти Доманівської рда «Погоджено»... 1 230.3kb.
Голова громадської ради при райдержадміністрації С.І. Кореньок від... 1 65.3kb.
Рішення 21. 09. 2012 м. Дніпропетровськ №225 Про погодження функціонування... 1 32.52kb.
Коломацька районна державна адміністрація харківської області відділ... 1 28.48kb.
Додаток1 до наказу відділу освіти райдержадміністрації 1 281.19kb.
Додаток 3 до наказу відділу освіти райдержадміністрації 1 27.63kb.
Відділ освіти мелітопольської районної держаної адміністрації запорізької... 4 1020.69kb.
Порядок денний 1 9.29kb.
Рішення від 30 листопада 2012 року №1487 Про затвердження Міської... 1 316.21kb.
3. Правила є обов’язковими для всіх працівників Головного управління... 1 183.56kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Відділу освіти Нововодолазької рда - страница №1/1

Відділу освіти

Нововодолазької РДА


Список учнів

у Ватутінській ЗОШ І-ІІІ ст.



Нововодолазької районної ради Харківської області


№ з/п

ПІБ учня

Клас

Який гурток відвідує

Місце знаходження гуртка

Пільгова категорія



Захаров Олександр В’ячеславович

1-А

Хореографічний

Ватутінська музична школа






Твердохліб Марія Андріївна

1-А

Хореографічний

Ватутінська музична школа






Кривошапко Максим Олександрович

1-А

Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Котляр Микола Юрійович

1-А

Хореографічний

Ватутінська музична школа






Пироженко Софія Олександрівна

1-А

Фортепіано

Ватутінська музична школа






Ніконенко Артем Анатолійович

1-А

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Нагорна Марина Миколаївна

1-А

Бісероплетіня

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Носик Анна Олексіївна

1-А

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Богун Єлізавєта Станіславівна

1-А

Хореографічний

Вокал


Ватутінський будинок культури






Мерчанська Таміла Володимирівна

1-А

Хореографічний

Вокал


Ватутінський будинок культури




Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Антонець Назар Леонідович

1-А

Бісероплетіня

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Водка Лілія Олександрівна

1-А

Бісероплетіня

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Гутнікова Марія Вадимівна

1-А

Бісероплетіня

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Дьяконова Таїсія Віталіївна

1-А

Бісероплетіня

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Перепелиця Анастасія Ігорівна

1-А

Бісероплетіня

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Тищенко Олександр Павлович

1-А

Бісероплетіня

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Бакало Дарина Олександрівна

1-Б

Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Огульчанська Альбіна Євгенівна

1-Б

Хореографічний

Ватутінська музична школа






Цяцька Катерина Євгенівна

1-Б

Образотворче мистецтво

Ватутінська музична школа






Тимченко Ілона Віталіївна

1-Б

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Головаш Єлизавета Михайлівна

1-Б

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Борозняк Аліна Володимирівна

1-Б

Бісероплетіння

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Гарт Дарина Олегівна

1-Б

Бісероплетіння

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Макашов Олександр Іванович

1-Б

Бісероплетіння

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Проник Анастасія Юріївна

1-Б

Бісероплетіння

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Радченко Тетяна Сергіївна

1-Б

Бісероплетіння

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Степанець Руслан Романович

1-Б

Бісероплетіння

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Теліженко Олександра Сергіївна

1-Б

Бісероплетіння

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Тимошенко Анастасія Миколаївна

1-Б

Бісероплетіння

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Токовий Єгор Костянтинович

1-Б

Бісероплетіння

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Федорцов Дмитро Владиславович

1-Б

Бісероплетіння

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Діхтяр Данило Тарасович

2

Баян

Ватутінська музична школа




ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Біленко Нікіта Олександрович

2

Баян

Ватутінська музична школа




ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..

Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Гейко Даніїл Іванович

2

ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Зелінський В’ячеслав Володимирович

2

ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Солоненко Станіслав Вікторович

2

ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Носік Єлизавета Романівна

2

Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..




Хореографічний

Мереф'янська ЗОШ №6

Вокальний

Ватутінський будинок культури



Спесівцева Ірина Денисівна

2

Хореографічний

Мереф'янська ЗОШ №6




ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..

Вокальний

Ватутінський будинок культури



Удовиченко Дмитро Олександрович

2

Образотворче мистецтво

Ватутінська музична школа




ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..

Хореографія


Ватутінська музична школа



Греса Валерія Вікторівна

2

Хореографія

Фортепіано

Образотворче мистецтво


Ватутінська музична школа




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Острих Вікторія Володимирівна

2

Фортепіано

Ватутінська музична школа






Колтунов Кирило Артемович

2

Хореографія


Ватутінська музична школа




Образотворче мистецтво

Ватутінська музична школа

Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Степаненко Софія Олегівна

2

Ліплення

Образотворче мистецтво



Нововодолазька школа мистецтв






Тищенко Анна Олександрівна

2

Хореографічний

Ватутінський будинок культури




Фортепіано

Ватутінська музична школа



Лавриненко Єлизавета Олександрівна

2

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Фірсов Сергій Володимирович

2

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Варава Владислав Федорович

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Вдовиченко Анастасія Олександрівна

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Гарт Анна Олегівна

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Главацький Артем Васильович

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Гур’єва Анна Станіславівна

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Дерев’янко Руслан Юрійович

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Колодяжний Димитрій Олексійович

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Кривцун Владислав Романович

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Курбаков Данії Дмитрович

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Литвинець Ілля

Володимирович



2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Процюк Богдан Богданович

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Шевченко Іван Андрійович

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Романів Лілія Юріївна

2

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Бабіч Нікіта Русланович

3

фортепіано

Ватутінська музична школа




ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Герасімова Даріна Олександрівна

3

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Мірошник Герман Юрійович

3

ДЮСШ футбол

легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Осадча Діана Сергіївна

3

ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Процюк Денис Богданович

3

ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Сосоний Максим Вікторович

3

ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Шевчук Олексій Миколайович

3

ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Гордієнко Руслан Андрійович

3

ДЮСШ

дзюдо


ДЮСШ Нова Водолага




ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Челобітчикова Юлія Павлівна

3

Фортепіано

Ватутінська музична школа




Вокальний

Хореографічний

ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Купчинова Аліна В’ячеславівна

3

Гітара

Ватутінська музична школа




ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Острих Сергій Володимирович

3

Гітара

Ватутінська музична школа




ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Саченко Тетяна Олександрівна

3

Хореографічний

Ватутінська музична школа




ДЮСШ футбол

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Пяріна Світлана Валеріївна

3

Хореографічний

Ватутінська музична школа






Дєєва Катерина Ігорівна

3

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Купріяненко Ірина Павлівна

3

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Шевчук Олексій Миколайович

3

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Оленич Марія Олександрівна

4

Образотворче мистецтво

Ватутінська музична школа






Карпенко Аліна В’ячеславівна

4

Образотворче мистецтво

Ватутінська музична школа






Богун Артем Станіславович

4

Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст

Багатодітна сім’я

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст



Кутєпов Владислав Віталійович

4

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст

Багатодітна сім’я



Стрюк Владислава Ігорівна

4

Образотворче мистецтво

Ватутінська музична школа






Агеєв Андрій Миколайович

4

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Лавриненко Кристина Олександрівна

4

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Макаренко Дмитро Олександрович

4

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Процкова Наталія Олексіївна

4

Хореографічний

Ватутінська музична школа






Семенченко Вікторія Іванівна

4

Гітара

Фортепіано

Акордеон


Ватутінська музична школа






Стародубцев Денис Максимович

4

Хореографічний

Ватутінський будинок культури




Гітара

Баян


Ватутінська музична школа



Філіпчук Крістіна Вадимівна

4

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Яшнюк Дмитро Русланович

4

Гітара

Баян


Ватутінська музична школа






Моліс Анастасія Романівна

4

Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Біда Дмитро Сергійович

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Гапоненко Дарія Вікторівна

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Коробка Марина Юріївна

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Левченко Артем Євгенович

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Мироненко Катерина Сергіївна

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Прошин Олег Петрович

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Ніколаєв Олексій Андрійович

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Ручкіна Єлизавета Олександрівна

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Стаднік Лілія Юріївна

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Торішня Дар’я Віталіївна

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Шаповалова Валерія Дмитрівна

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Яковенко Віктор Миколайович

4

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Барсукова Крістіна Андріївна

5

Образотворче мистецтво

Ватутінська музична школа




Хореографічний

Ватутінська музична школа



Овчиннікова Анна Олександрівна

5

Фортепіано Хореографічний

Ватутінська музична школа

Багатодітна сім’я



Животченко Вікторія Володимирівна

5

Образотворче мистецтво, фортепіано

Ватутінська музична школа






Ляшенко Аліна Сергіївна

5

Хореографічний

Ватутінська музична школа




Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Бубіс Артур Русланович

5

Хореографічний

Ватутінська музична школа






Мироненко Руслан Сергійович

5

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Зарівний Руслан Геннадійович

5

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Білецький Микола Валерійович

5

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Фролов Віталій Миколайович

5

ДЮСШ

Легка атлетика

Істориків - краєзнавців


Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Солодухін Богдан Віталійович

5

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Алєксєнцев Андрій Андрійович

5

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Омельницька Рімма Миколаївна

5

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів






Даннікова Таїсія Вадимівна

5

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів






Приходько Денис Євгенович

5

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Запорожець Олександра Олександрівна

5

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Куценко Катерина Геннадіївна

5

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Теліженко Василь Сергійович

5

Народна творчість

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Осика Марина Володимирівна

6

Образотворче мистецтво

Ватутінська музична школа






Копєйка Андрій Володимирович

6

Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст




Вокал

Хореографічний



Ватутінська музична школа

Хореографічний

Вокал


Ватутінський будинок культури



Новіков Максим Ігорович

6

Вокал


Ватутінська музична школа






Скопецька Вероніка Русланівна

6

Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Коробка Валерія Олександрівна

6

Вокальний

Ватутінська музична школа






Газізова Лілія Дмитрівна

6

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Мати - одиначка



Патарашвілі Діана Йосипівна

6

Образотворче мистецтво

Ватутінська музична школа






Антоненко Діана Сергіївна

6

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів






Водка Ігор Сергійович

6

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Багатодітна сім’я

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст



Кліментовський Дмитро Олександрович

6

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Дитина, яка позбавлена батьківського піклування

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст



Кисельова Софія Олександрівна

6

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів






Лісовин Олександра Андріївна

6

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Напівсирота



Журба Павло Костянтинович

6

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Квасняк Катерина Миколаївна

6

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Кирнісов Роман Юрійович

6

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Коротецька Анна Сергіївна

6

ДЮСШ

Легка атлетика




Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Мерчанська Поліна Володимирівна

6

ДЮСШ

Легка атлетика




Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Півненко Артем Ігорович

6

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Коваль Артем Сергійович

6

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Кутєпов Артем Віталійович

6

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст

Багатодітна сім’я



Товмосян Юрій Артурович

6

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Бутко Анна Юріївна

6

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Онацький Максим Сергійович

6

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Проник Олексій Юрійович

6

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Семченко Владислав Євгенійович

6

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Шпитко Юлія Русланівна

6

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Гапоненко Артем Вікторович

7

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів






Бабіч Максим Русланович

7

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів






Брусенцова Вікторія Валентинівна

7

Фортепіано

Ватутінська музична школа






Зелюкіна Марія Володимирівна

7

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів






Дударєв Дмитро Вікторович

7

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Тарасова Катерина Анатоліївна

7

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Кравченко Євген Ігорович

7

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Дігтяр Діана Андріївна

7

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Ткаченко Денис Олександрович

7

Тейквондо

м. Харків




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Александров Тарас Євгенович

7

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Грачова Таїсія Ігорівна

7

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Коба Сергій Олександрович

7

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Радченко Олександр Сергійович

7

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Тітенок Ярослав Олександрович

7

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Четверик Андрій Сергійович

7

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Ярошевич Аліна Олександрівна

7

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Агєєв Іван Іванович

8

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..

Дитина, яка постраждала від аварії на ЧАЕС



Пономаренко Владислав

Олегович


8

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів




гітара

Ватутінська музична школа






Чепеленко Роза

Геннадіївна



8

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів






Тридуб Альона

Сергіївна



8

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Пироженко Денис

Олександрович



8

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Багатодітна сім’я

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Устименко Ірина

Сергіївна



8

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів




Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Дяченко Олександр Геннадійович

8

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Захарова Альона Віталіївна

8

Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Литвинець Олександр Сергійович

8

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Пікалов Олексій Олексійович

8

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Онацький Олексій Миколайович

8

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..




Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст.

Хореографічний

Ватутінський будинок культури



Острицький Дмитро Валентинович

8

Гітара

Ватутінська музична школа




ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Плугатирьов Олександр Олегович

8

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Степаненко Михайло Валерійович

8

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Боднік Катерина Сергіївна

8

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Борозняк Анастасія Олегівна

8

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Бережна Аліна Олександрівна

8

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Водка Юлія Олександрівна

8

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Касяненко Аліна Русланівна

8

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Макаренко Євген Олександрович

8

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Макашова Анна Іванівна

8

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Науменко Поліна Юріївна

8

Шахи

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Антонець Богдан Леонідович

9

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Герус Анна Іванівна

9

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст




Вокальний

Істориків - краєзнавців



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст



Цюра Юлія Михайлівна

9

Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Степанець Андрій Романович

9

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Степаненко Сергій Валерійович

9

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..

Напівсирота



Пироженко Вікторія

Олександрівна



9

Істориків - краєзнавців

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст



Багатодітна сім’я



Авжабаров Богдан Карімжонович

9

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Аркадов Роман Романович

9

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Бєлік Дмитро Олександрович

9

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Борозняк Віталій Ігоревич

9

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Горбунцова Юлія Олександрівна

9

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Доброхотов Антон Васильович

9

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Онищенко Юрій Іванович

9

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Попок Лілія Едуардівна

9

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Сургай Євген Сергійович

9

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Тома Олег Анатолійович

9

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Шевчук Анастасія Дмитрівна

10

Вокальний


Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст






Прийма Олександр Юрійович

10

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Ручкін Владислав Олександрович

10

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Осика Вікторія Володимирівна

10

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Товмосян Ангеліна Артурівна

10

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Климентовський Денис

Олександрович



11

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Дитина, яка позбавлена батьківського піклування

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Дмитренко Сергій Олександрович

11

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Косенко Інна Юріївна

11

Хореографічний

Ватутінський будинок культури






Животченко Олексій Володимирович

11

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..




Фортепіано

Ватутінська музична школа



Винник Артем Юрійович

11

ДЮСШ

Легка атлетика



Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..






Головатюк Анна Ігорівна

11

Істориків - краєзнавців

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ступенів




Вокальний

Ватутінська ЗОШ І – ІІІ ст..



Кашкаров Антон Ігорович

11

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Пудровська Вікторія Євгенівна

11

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








Федорцова Владислава Владиславівна

11

Основи сучасних комп’ютерних знань та інформаційних технологій

Ватутінська

ЗОШ І-ІІІ ст








izumzum.ru