В. В. Сокирський Графік проведення виховних годин в 5-11 класах у І семестрі 2012-2013 н р - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Графік проведення відкритих занять у І семестрі 2010-2011 н р. 1 18.76kb.
Київський національний університет імені Тараса Шевченка Інститут... 1 237.29kb.
Українська література І фольклор: фольклор робоча навчальна програма 1 186kb.
Рішення міської ради 29. 10. 2013 №828 Графік проведення звітів депутатів 1 54.45kb.
Графік проведення перевірки технічного стану мтп в 2013 році суб’єктами... 1 106.98kb.
Графік проведення виїзних прийомів за місцем роботи та проживання... 1 94.78kb.
Українська мова у 2012-2013 навчальному році вивчення української... 1 396.89kb.
Українська література у 2012-2013 навчальному році вивчення української... 1 83.44kb.
Графік проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад... 1 47.82kb.
Про проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з... 1 78.49kb.
Програма дисципліни спеціалізація 1 370.78kb.
Канівська районна рада 1 158.62kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

В. В. Сокирський Графік проведення виховних годин в 5-11 класах у І семестрі 2012-2013 - страница №1/1

Затверджую

Директор Уманської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана



В.В. Сокирський

Графік

проведення виховних годин

в 5-11 класах у І семестрі 2012-2013 н.р.

п.п.

Клас

кабінету

Вчитель

День проведення

Час проведення



5-А

107

Гумен Ірина Вікторівна

понеділок

12.45



5-Б

221

Ільніцька Ольга Михайлівна

понеділок

13.45



5-В

119

Третьяк Світлана Миколаївна

вівторок

12.45



6-А

313

Сербіна Валентина Яківна

понеділок

13.45



6-Б

211

Муковіз Тетяна Валеріївна

понеділок

12.45



6-В

210

Сатанівська Оксана Дмитрівна

середа

13.45



7-А

226

Кернос Олена Василівна

вівторок

13.45



7-Б

120

Підлісна Тетяна Михайлівна

понеділок

13.45



7-В

118

Скоморох Алла Анатоліївна

середа

13.45



7-Г

14

Мамчур Інна Миколаївна

п’ятниця

13.45



8-А

213

Баліцька Людмила Анатоліївна

четвер

14.40



8-Б

215

Терещенко Тетяна Борисівна

середа

14.40



8-В

312

Скомороха Ольга Олександрівна

середа

14.40



8-Г

2

Климчук Наталія Олександрівна

вівторок

14.40



9-А

218

Мороз Антоніна Федорівна

вівторок

14.40



9-Б

227

Чернишевська Світлана Йосипівна

четвер

13.45



9-В

219

Рябушкіна Валентина Михайлівна

середа

14.40



9-Г

314

Гоменюк Тетяна Миколаївна

п’ятниця

13.45



10-А

121

Симчук Людмила Анатоліївна

четвер

14.40



10-Б

217

Ботвин Галина Василівна

четвер

14.40



10-В

319

Віштак Алла Тимофіївна

середа

14.40



11-А

117

Науменко Алла Миколаївна

четвер

14.40



11-Б

313

Ревук Людмила Валентинівна

четвер

14.40

Заступник директора з



виховної роботи Ю.В. Мельник


izumzum.ru