В олімпіаді з української мови та читання взяли участь школярі із 27, математики із 21, курсу «Я і Україна» із 15 загальноосвітніх н - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Наказ №148 Про участь педагогів загальноосвітніх навчальних закладів... 1 83.48kb.
Заход и щодо поліпшення вивчення української мови у загальноосвітніх... 1 70.08kb.
Директор Балабинської гімназії "Престиж" 1 96.24kb.
5 клас для загальноосвітніх навчальних закладів Затверджено Міністерством... 3 572.12kb.
Текстуальне вивчення творів 120 год., позакласне читання 8 год. 1 186.45kb.
Про затвердження робочих навчальних планів на 2011-2012 навчальний... 1 96.03kb.
Перелік навчальних програм для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних... 1 35.89kb.
Викладання математики у перевірених загальноосвітніх навчальних закладах... 4 536.16kb.
Рішення про затвердження плану створення освітніх округів та модернізації... 1 72.99kb.
Математика 5 клас Розділ 1 67.42kb.
До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів 31 березня... 1 24.2kb.
До районного (міського) суду позивач 1 17.53kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

В олімпіаді з української мови та читання взяли участь школярі із 27, математики - страница №1/1

КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


    1. НАКАЗ

05.04.2012 м.Костопіль № 115


Про підсумки проведення ІІ етапу олімпіади

«Юне обдарування – 2012»


Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 10.09.2007 № 434, Положення про учнівську олімпіаду «Юне обдарування», затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 05.02.2008 №59 та зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 20.02.2008 за № 13/759, наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 07.03.2012 № 132 «Про проведення олімпіади «Юне обдарування - 2012», наказу відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації від 13.03.2012 № 77 «Про проведення олімпіади «Юне обдарування-2012» для учнів початкових класів», плану роботи відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації на 2012 рік, із метою виявлення, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів 04 квітня 2012 року на базі Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап олімпіади «Юне обдарування – 2012».

В олімпіаді з української мови та читання взяли участь школярі із 27, математики - із 21, курсу «Я і Україна» - із 15 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Найкращу підготовку до олімпіади «Юне обдарування - 2012» виявили учні 4 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з української мови - Козлюк Юлія, математики - Лукашевич Михайло та курсу «Я і Україна» - Деленгівський Костянтин (учитель Білоус Р. М.), які вибороли всі три перших місця з кожного предмета. Два призових місця отримали учні Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (учитель Козьмін А. В.) - ІІ місце з математики та третє місце з курсу «Я і Україна» та учні Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (учителі Андрощук Л. О. та Дячук І. В.) – ІІ місце з курсу «Я і Україна» та ІІІ місце з математики.

Хороші результати з української мови продемонстрували учні Гутянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Забедюк Анастасія (учитель Тарковська Т. М.), Постійненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гандзюк Катерина (учитель Жук В Ф) та Великомидського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» Жук Аліна (учитель Новак Л. Х.).

Четвертокласники, які брали участь в олімпіаді з української мови, добре справилися із завданнями репродуктивного характеру, що базувалися на знанні програмового матеріалу. Однак учні відчували труднощі при виконанні завдань творчого або літературного змісту, при побудові зв’язного послідовного висловлювання, аргументації власної думки.

Із математики хороші знання виявили Боровець Назар, Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 (учитель Козьмін А. В.), Бирда Максим, Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Дячук І. В.), Єфимець Дарина, Звіздівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (учитель Дейнер І. С.).

Поряд із тим багато учасників не справилися із задачами з логічним навантаженням на зведення до одиниці, на вміщення, на знаходження площі граней куба, на заміну букв цифрами.

Із курсу «Я і Україна» було запропоновано 8 завдань різних видів складності, які передбачали не тільки виявлення рівня знань, умінь і навичок, а й уміння логічно мислити та правильно формувати свою думку.

Учні 4 класу добре засвоїли теми «Материки Землі», «Україна – наша Батьківщина», «Жива і нежива природа». Школярі мають уявлення про планети, материки, знають державну символіку, культурно-історичні пам’ятники України.

Однак учні мають недостатнє уявлення про органи тіла людини, відчувають труднощі у встановленні взаємозв’язків між рослинами і тваринами, у висловленні власних суджень щодо охорони природи рідного краю.

У зв’язку з зазначеним вище

наказую:


1.Затвердити список результативності учасників олімпіади «Юне обдарування – 2012», що додається.

2. Нагородити грамотою відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації переможців ІІ етапу олімпіади «Юне обдарування – 2012».

3. За належну підготовку до олімпіади «Юне обдарування – 2012» нагородити грамотою відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації учителя початкових класів Білоус Р. М., яка підготувала трьох переможців олімпіади «Юне обдарування – 2012».

4. Керівнику Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (Петрик А. М.) забезпечити 25 квітня 2012 року участь в ІІІ етапі олімпіади «Юне обдарування -2012» учнів 4 класу – переможців олімпіади :

5. Централізованій бухгалтерії відділу освіти (Савицька Ю.П.) здійснити оплату відрядних супроводжуючому вчителю початкових класів Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Білоус Р. М. та учасникам ІІІ етапу олімпіади «Юне обдарування – 2012».

6. Керівникам Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тильман Н.В. та Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Петрик А. М. відрядити членів журі для участі у роботі ІІІ етапу учнівської олімпіади «Юне обдарування – 2012»:



  • Козьмін А. В., учителя початкових класів Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

  • Прокопець О. І., учителя початкових класів Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ;

  • Суслову Т. М., учителя початкових класів Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.

6. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

6.1 Проаналізувати результати та участь школярів у ІІ етапі олімпіади «Юне обдарування - 2012» та активізувати роботу з обдарованими дітьми.

6.2 Посилити контроль за викладанням курсу «Я і Україна».

7. Контроль за виконанням наказу доручити Кравчук Н. В., методисту районного методичного кабінету відділу освіти.


Начальник відділу освіти Л. Новак

Затверджено

Наказ відділу освіти

Костопільської районної

державної адміністрації

05.04.2012 № 115



Список

результативності учасників ІІ етапу олімпіади «Юне обдарування – 2012»
Українська мова

з/п


Прізвище та ім’я учня

Назва навчального закладу

Кількість балів

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Козлюк Юлія

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 5



21,5

І

Білоус Руслана Миколаївна

2

Забедюк Анастасія

Гутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

21

ІІ

Тарковська Тетяна Миколаївна

3

Гандзюк Катерина

Постійненська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



20,5

ІІІ

Жук Валентина Федорівна

4

Жук Анна

Великомидський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»

20

ІV

Новак Любов Хомівна

5

Кулініч Марина

Костопільська

загальноосвітня школа –комплекс І-ІІІ ступенів № 6



18

V

Нежива Світлана Володимирівна

6

Данильчук Маргарита

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №4



16,5



Дячук Ірина Володимирівна

7

Фещук Аліна

Яполотьська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



16

VІІ

Фещук Оксана Олександрівна

8

Жульжик Світлана

Маломидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

15,5

VІІІ

Пінчук Любов Миколаївна

9

Богданюк Анастасія

Костопільська гуманітарна гімназія

15

ІХ

Гаврилюк Людмила Іванівна

10

Алексійчук Назар

Іваницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

14,5

Х

Таргоній Алла Анатоліївна

11

Власюк Андрій

Золотолинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



14

ХІ

Марчук Надія Юхимівна

12

Потапчук Марія

Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

13,5

ХІІ

Власова Яна Олександрівна

13

Ільчук Анна

Великолюбаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



13,5

ХІІ

Регеза Руслана Василівна

14

Миколайчук Ярослав

Дюксинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



13,5

ХІІ

Петлюк Марія Ярославівна

15

Прокопчук Наталія

Мирненська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



13,5

ХІІ

Псалтира Катерина Миколаївна

16

Рябчинська Марта

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №2



12,5

ХІІІ

Гаврилюк Наталія Василівна

17

Ярош Анастасія

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №3



12

ХІУ

Сеник Галина Дмитрівна

18

Середа Дарина

Звіздівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11

ХУ

Дейнер Ірина Сергіївна

19

Чернецький Назар

Мащанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11

ХVІ

Красновська Оксана Василівна

20

Семигута Дарина

Борщівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

10,5

ХVІІ

Висоцька Оксана Богданівна

21

Дусєва Іванна

Берестовецька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



10,5

ХVІІ

Левчук Світлана Миколаївна

22

Яворська Тетяна

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів №8



10


ХVІІІ

Шеремет Галина Адамівна

23

Романюк Мирослава

Ставецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

9,5

ХІХ

Липенець Раїса Василівна

24

Морозова Дар’я

Головинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



7

ХХ

Семенюк Галина Адамівна

25

Кашецька Зоряна

Малолюбаська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів



4,5

ХХІ

Мамчур Лариса Євгеніївна

26

Степура Дарина

Жильжанська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів



4,5

ХХІ

Колковець Ірина Анатоліївна

27

Левчик Вікторія

Перетоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

4

ХХІІ

Гриб Тамара Сергіївна


Математика

з/п


Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Кіль

кість балів



Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Лукашевич Михайло

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 5



19

І

Білоус Руслана Миколаївна

2

Боровець Назар

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 2



16

ІІ

Козьмін Алла Василівна

3

Бирда Максим

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 4



12

ІІІ

Дячук Ірина Володимирівна

4

Єфимець Дарина

Звіздівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



10,5

ІУ

Дейнер Ірина Сергіївна

5

Крупеня Марія

Маломидська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



9

V

Пінчук Любов Миколаївна

6

Дмитрук Олександр

Костопільська гуманітарна гімназія

8,5



Кравчук Наталія Іванівна

7

Гунько Галина

Деражненська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



8

VІІ

Кухарук Ольга Іванівна

8

Дедера Владислав

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів № 8



6

VІІІ

Шеремет Галина Адамівна

9

Антонюк Антон

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 3



5,5

ІХ

Башмурова Любов Іванівна

10

Нагорний Володимир

Великолюбаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



4

Х

Лапюк Тетяна Миколаївна

11

Крук Дарина

Золотолинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



3,5

ХІ

Марчук Надія Юхимівна

12

Мішталь Катерина

Мащанська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



3,5

ХІ

Веремчук Оксана Євгеніївна

13

Захарчук Мар’яна

Пісківська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



3

ХІІ

Власова Яна Олександрівна

14

Глущик Анастасія

Ставецька загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів



3

ХІІ

Липенець Раїса Василівна

15

Лукомський Дмитро

Мирненська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



2,5

ХІІІ

Псалтира Катерина Миколаївна

16

Власова Аліна

Жильжанська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів



2,5

ХІІІ

Колковець Ірина Анатоліївна

17

Прокопчук Ярослав

Костопільська загальноосвітня школа –комплекс І-ІІІ ступенів

№ 6


2,5

ХІІІ

Кондратюк Ольга Володимирівна

18

Івашинюта Марія

Малолюбаська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів



1

ХІУ

Мамчур Лариса Євгеніївна

19

Малишевський Назар

Злазненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»

1

ХІV

Книжник

Та мара Василівна



20

Трофімчук Сніжана

Пеньківська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів



1

ХІV

Дудчик Тетяна Василівна

21

Головко Артем

Головинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



0,5

ХV

Музика Галина Адамівна



Я і Україна

з/п


Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Кіль

кість балів



Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Деленгівський Костянтин

Костопільська

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 5


41

І

Білоус Руслана Миколаївна

2

Махомед Юлія

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 4



38,5

ІІ

Андрощук Людмила Олександрівна

3

Козачок Назарій

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №2



37,5

ІІІ

Козьмін Алла Василівна

4

Павловська Ірина

Жалинська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів



35,5

ІV

Король Інна Михайлівна

5

Гальків Ілля

Костопільська гуманітарна гімназія

33,5

V

Гаврилюк Людмила Іванівна

6

Дулік Іван

Великомидський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»

33,5

V

Дулік Олена Григорівна

7

Дереза Григорій

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 3



33



Сеник Галина Дмитрівна

8

Прибильський Дмитро

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6

31

VІІ

Лустюк Ліна Володимирівна

9

Гузюк Микола Володимирович

Мирненська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



29

VІІІ

Псалтира Катерина Миколаївна

10

Стасюк Максим

Яполотьська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



28,5

ІХ

Дениско Любов Іллівна

11

Юхимець Олексій

Постійненська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



26

Х

Жук Валентина Федорівна

12

Івчук Дарія

Великолюбаська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



26

Х

Регеза Руслана Василівна

13

Шулевська Маргарита

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів № 8



25,5

ХІ

Войтюк Світлана Володимирівна

14

Каплюк Назар

Звіздівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



23

ХІІ

Дейнер Ірина Сергіївна

15

Станкевич Ірина

Великомидський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»

21,5

ХІІІ

Новак Любов Хомівна


Начальник відділу освіти Л. Новак


izumzum.ru