Щодо вручення карток на отримання стипендій Президента України - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1страница 2
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Щодо виділення стипендій на навчання у вищих навчальних закладах... 1 29.52kb.
Наказ №1260 Про призначення академічної стипендії Президента України... 9 813.16kb.
Роз’яснення щодо порядку реєстрації та статусу офіційних спостерігачів... 1 40.48kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 1 31.46kb.
", на виконання доручення Президента України від 15. 03. 2012 "Щодо... 1 100.48kb.
Центральна виборча комісія 1 12.16kb.
Кабінет міністрів україни постанова від 9 серпня 2005 р. N 720 Київ... 8 1445.61kb.
Про затвердження Порядку встановлення, перегляду та припинення дії... 1 68.57kb.
Наказ №10 Про затвердження інформаційних карток адміністративних... 1 253.7kb.
Звіт про роботу облдержадміністрації, територіальних органів міністерств... 6 683.18kb.
Публічний договір №1 про надання телекомунікаційних послуг 1 264.2kb.
Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують... 2 419.46kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Щодо вручення карток на отримання стипендій Президента України - страница №1/2




МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,

МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486 24 42, факс (044) 236-1049, ministry@mon.gov.ua

від 15.10.2012 1/9-747

від на № ___

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних,

Київської та Севастопольської

міських державних адміністрацій

Щодо вручення карток на

отримання стипендій

Президента України

Міністерство інформує, що вручення банківських карток на отримання Президентських стипендій переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2012 році, список яких затверджено наказом МОНмолодьспорту України від 24.09.2012 № 1038, відбудеться 26 жовтня ц. р. у м. Києві в приміщенні Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (зала засідань вченої ради).

Просимо відрядити стипендіатів у супроводі керівника (додаток 1).

Стипендіати, які вдруге вибороли таку нагороду, не викликаються – їм стипендії нараховуватимуться на наявні картки (додаток 2).

Для отримання картки кожен стипендіат при собі повинен мати паспорт та копію ідентифікаційного коду.

Заїзд та реєстрація – 26 жовтня з 10.00 до 11.30 год. за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 37, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, корпус № 1, зала засідань Вченої ради.

Проїзд від залізничного вокзалу м. Києва: метро від станції “Вокзальна” до станції “Політехнічний інститут”.

Витрати на відрядження групи та керівника здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Відповідальність за життя і здоров’я дітей покладається на керівника групи.

Від’їзд – 26 жовтня після 16.00 год. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Детальна інформація – за телефоном: 0 (44) 289-82-07.

Додаток: на 22 арк.

Заступник Міністра Б. М. Жебровський


Середницька А.Д. 486-15-35

Лісовий О.В. 289-82-01

Додаток 1

до листа МОНмолодьспорту



від 15.10.2012 № 1/9-747
Список

претендентів на здобуття стипендій Президента України
Автономна Республіка Крим




Прізвище, ім’я, по батькові

Місце навчання

у 2011-2012 н.р.



Місце навчання

у 2012-2013 н.р.





Катенкарій Дарина

учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія імені І. Сельвінського» м. Євпаторії

АР Крим


учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія імені І. Сельвінського»

м. Євпаторії АР Крим





Попова

Дар'я


учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія імені І. Сельвінського» м. Євпаторії АР Крим

Одеська державна академія будівництва і архітектури



Єськова Олександра

учениця 9 класу Молодіжненської загальноосвітньої школи I-III ст. № 1 Сімферопольського району

АР Крим


учениця 10 класу Молодіжненської загальноосвітньої школи I-III ст. № 1 Сімферопольського району АР Крим



Звагельський Роман

учень 9 класу навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей» № 3 імені  А. С. Макаренка м. Сімферополя

учень 10 класу навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей» № 3 імені  А. С. Макаренка м. Сімферополя



Дудоладов Олександр

учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Інтеграл» м. Євпаторії АР Крим

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»



Агарков Владислав

учень 10 класу Ялтинського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 9» Автономної Республіки Крим

учень 11 класу Ялтинського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 9» АР Крим



Магера Микола

учень 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 27 м. Сімферополя

учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 27 м. Сімферополя



Павлов Андрій

учень 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 12 м. Ялти

АР Крим

учень 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 12 м. Ялти

АР Крим



Вінницька область




Ніколін Богдан

учень 11 класу Вінницького технічного ліцею

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»


Волинська область




Альохіна Анастасія

учениця 10 класу Любомльського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - районна гімназія» ім. Наталії Ужвій Любомльської районної ради Волинської області

учениця 11 класу Любомльського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - районна гімназія» ім. Наталії Ужвій Любомльської районної ради Волинської області



Гутовська Ольга

учениця 11 класу Комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради» Волинської області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Шваб

Соломія


учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Волинської області

Національний університет «Києво-Могилянська академія»



Мельник

Лідія


учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області

Київський національний

університет імені Тараса Шевченка





Гуцкалов

Ілля


учень 11 класу Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 Нововолинської міської ради Волинської області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Федонюк Олена

учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука

Волинський національний університет ім. Лесі Українки


Дніпропетровська область




Подобєд Олеся

учениця 10 класу Українсько-Американського ліцею

м. Дніпропетровська



учениця 11 класу Українсько-Американського ліцею

м. Дніпропетровська





Цоуфал Євгеній


учень 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 111 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

учень 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 111 Криворізької міської ради Дніпропетровської області



Комаров Єгор

учень 9 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»

учень 10 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»



Погасій Наталія

учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Техніко-економічний ліцей № 61»

м. Дніпропетровська



учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Техніко-економічний ліцей № 61»

м. Дніпропетровська





Товкач Валерія

учениця 11 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара»

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана



Падалко Вадим

учень 11 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара»

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Яцура Максим

учень 10 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»

учень 11 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»



Булавка Олексій

учень 11 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» Дніпропетровської області

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Донецька область




Агафонова Христина


учениця 10 класу Донецької спеціалізованої школи № 115 з поглибленим вивченням іноземних мов Донецької міської ради Донецької області

учениця 11 класу Донецької спеціалізованої школи № 115 з поглибленим вивченням іноземних мов Донецької міської ради Донецької області



Острожна Ганна


учениця 10 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Костянтинівcької міської ради Донецької області

учениця 11 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Костянтинівcької міської ради Донецької області



Лисик

Дарина



учениця 9 класу Курахівської гімназії «Престиж» Мар'їнської районної ради Донецької області

учениця 10 класу Курахівської гімназії «Престиж» Мар'їнської районної ради Донецької області



Павлюков

Ігор



учень 11 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Костянтинівської міської ради Донецької області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Непочатий Олексій

учень 8 класу Донецького ліцею № 12 Донецької міської ради Донецької області

учень 9 класу Донецького ліцею № 12 Донецької міської ради Донецької області



Вакуляк

Єгор


учень 9 класу комунального закладу «Маріупольський міський навчально-виховний комплекс «технічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ст. Донецької області

учень 10 класу комунального закладу «Маріупольський міський навчально-виховний комплекс «технічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ст. Донецької області



Панова Олександра

учениця 9 класу комунального закладу «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області»

учениця 10 класу комунального закладу «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області»



Лубинець Олексій

учень 10 класу Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. з профільним навчанням № 25 Краматорської міської ради Донецької області

учень 11 класу Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. з профільним навчанням № 25 Краматорської міської ради Донецької області



Дубодєлов Марк


учень 11 класу загальноосвітнього спеціалізованого санаторного інтернатного закладу ІІ-ІІІ ст. «Ерудит» для обдарованих дітей Донецької області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Сафронов Віктор

учень 8 класу Волноваського ліцею Волноваської районної ради Донецької області

учень 9 класу Волноваського ліцею Волноваської районної ради Донецької області



Бандурко Богдана

учениця 10 класу загальноосвітнього спеціалізованого санаторного інтернатного закладу ІІ-ІІІ ст. «Ерудит» для обдарованих дітей Донецької області

учениця 11 класу загальноосвітнього спеціалізованого санаторного інтернатного закладу ІІ-ІІІ ст. «Ерудит» для обдарованих дітей Донецької області



Кендюхов Ігор

учень 8 класу Макіївської загальноосвітньої школи I-III ст. №108 Макіївської міської ради Донецької області

учень 9 класу Макіївської загальноосвітньої школи I-III ст. №108 Макіївської міської ради Донецької області



Тодер Олег


учень 10 класу загальноосвітнього спеціалізованого санаторного інтернатного закладу ІІ-ІІІ ст. «Ерудит» для обдарованих дітей Донецької області

учень 11 класу загальноосвітнього спеціалізованого санаторного інтернатного закладу ІІ-ІІІ ст. «Ерудит» для обдарованих дітей Донецької області



Бєліков Олександр

учень 11 класу Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 14 Донецької міської ради Донецької області

Донбаський державний педагогічний університет



Акулов Іван

учень 10 класу Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 93 ім. М.П.Жердєва Донецької міської ради Донецької області

учень 11 класу Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 93 ім. М.П.Жердєва Донецької міської ради Донецької області



Ізотова Марія

учениця 10 класу Донецького медичного ліцею

учениця 11 класу Донецького медичного ліцею



Драпак Михайло

учень 11 класу Донецької гімназії № 18 Донецької міської ради Донецької області

Донецький національний університет



Авілова Анастасія

учениця 10 класу Великоновоселківської гімназії з загальноосвітньою школою І ступеня Великоновосілківського району Донецької області

учениця 11 класу Великоновоселківської гімназії з загальноосвітньою школою І ступеня Великоновосілківського району Донецької області



Терещенко Єгор

учень 11 класу загальноосвітнього спеціалізованого санаторного інтернатного закладу ІІ-ІІІ ст. «Ерудит» для обдарованих дітей м. Донецька

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця



Солопов Максим

учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 20 Дзержинської міської ради Донецької області

Донецький національний університет



Зінченко Валентина


учениця 11 класу загальноосвітнього спеціалізованого санаторного інтернатного закладу ІІ-ІІІ ст. «Ерудит»для обдарованих дітей Донецької області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Тамбовцев Олексій

учень 11 класу загальноосвітнього спеціалізованого санаторного інтернатного закладу ІІ-ІІІ ст. «Ерудит» для обдарованих дітей Донецької області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Фесенко

Анна



учениця 11 класу Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 Дружківської міської ради Донецької області

Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського


Житомирська область




Степанська Дарина

учениця 10 класу гуманітарної гімназії № 5 м. Коростишева Житомирської області

учениця 11 класу гуманітарної гімназії № 5 м. Коростишева Житомирської області



Бодашевський Андрій

учень 10 класу Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 30

учень 11 класу Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 30



Хоменко Валерія

учениця 11 класу Брусилівської гімназії імені Г. О. Готовчиця Житомирської області

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця



Онопрієнко Вікторія

учениця 11 класу Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 27

Київський національний університет імені Вадима Гетьмана



Янович

Ольга


учениця 11 класу Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця


Закарпатська область




Студеняк Віктор

учень 9 класу лінгвістичної гімназії ім. Т. Г.Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області

учень 10 класу лінгвістичної гімназії ім. Т. Г.Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області


Запорізька область




Івашина Анастасія

учениця 11 класу Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівського району Запорізької області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Дзядок Владислава


учениця 9 класу Запорізького ліцею № 62 Запорізької міської ради Запорізької області

учениця 10 класу Запорізького ліцею № 62 Запорізької міської ради Запорізької області



Зінченко Ольга

учениця 9 класу загальноосвітньої школи № 15 м. Запоріжжя

учениця 10 класу Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Мелітопольської міської ради № 11 Запорізької області



Мартова

Юлія


учениця 9 класу Запорізької гімназії № 27 Запорізької міської ради Запорізької області

учениця 10 класу Запорізької гімназії № 27 Запорізької міської ради Запорізької області



Аракелян Арташес

учень 10 класу Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області

учень 11 класу Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області



Котов

Денис


учень 10 класу Василівської гімназії «Сузір'я» Запорізької області

учень 11 класу Василівської гімназії «Сузір'я» Запорізької області



Турко

Микита


учень 10 класу Запорізької гімназії № 28 Запорізької міської ради Запорізької області

учень 11 класу Запорізької гімназії № 28 Запорізької міської ради Запорізької області



Літкін

Ілля


учень 10 класу Запорізького технічного ліцею Запорізької міської ради Запорізької області

учень 11 класу Запорізького технічного ліцею Запорізької міської ради Запорізької області



Кривко

Антон


учень 11 класу Запорізької гімназії № 6

Національний університет «Києво-Могилянська академія»



Кузнецов Павло

учень 11 класу Запорізької гімназії № 6 Запорізької області

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»



Касьянов

Ігор


учень 10 класу Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Запорізької міської ради Запорізької області

учень 11 класу Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Запорізької міської ради Запорізької області


Івано-Франківська область




Кубриш Соломія

учениця 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

учениця 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області



Голошівський Володимир

учень 8 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

учень 9 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка



Санчин Михайло

учень 11 класу обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

Національний університет „Львівська політехніка”



Вінтоняк Ярослав

учень 11 класу обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Турчин Андрій

учень 11 класу обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»



Дуридівка Олег

учень 11 класу Вільшаницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Тисменицької районної ради Івано-Франківської області

Київський національний

університет імені Тараса Шевченка





Черпак

Олег


учень 11 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради Івано-Франківської області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Гафич

Василь


учень 11 класу обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

Київський національний університет імені Тараса Шевченка


Київська область




Росоха Крістіна

учениця 8 класу гімназії м. Білої Церкви Київської області

учениця 9 класу гімназії м. Білої Церкви Київської області



Вірич Петро

учень 9 класу Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Київської області

учень 10 класу Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Київської області



Семенюк Дмитро


учень 10 класу Мархалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Васильківського району Київської області

учень 11 класу Мархалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Васильківського району Київської області



Сухоруков Максим

учень 11 класу Славутицького ліцею Київської області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Варченко Ольга

учениця 11 класу Білоцерківського економіко-правового ліцею Білоцерківської міської ради Київської області

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана



Лівінська Катерина

учениця 11 класу Хотівського навчально-виховного комплексу Київської області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Цуканова Валерія

учениця 11 класу гімназії № 1 м. Білої Церкви Київської області

Національний університет «Києво-Могилянська академія»


Кіровоградська область




Назаренко Єлизавета

учениця 10 класу Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат - школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради

учениця 11 класу Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат - школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради



Якимчук Любов


учениця 10 класу Кіровоградської гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

учениця 11 класу Кіровоградської гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області



Бабкін

Євген



учень 9 класу загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. № 9 Олександрійської міської ради Кіровоградської області

учень 10 класу ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області




Дубінецький Артем

учень 11 класу Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв)

Київський національний університет імені Тараса Шевченка


Луганська область




Тунік

Богдан



учень 11 класу комунального закладу «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 55» Луганської міської ради Луганської області

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка



Логачова Галина

учениця 10 класу комунального закладу «Луганський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів - колегіум № 36»

учениця 11 класу комунального закладу «Луганський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів - колегіум № 36»



Фарфоламеєва Діана


учениця 9 класу комунального закладу «Луганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18»

учениця 10 класу комунального закладу «Луганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18»



Мелкумян Ігор

учень 11 класу комунального закладу «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 імені професора Льва Михайловича Лоповка»

Київський національний економічний університет

імені В.Гетьмана





Сидоренко Катерина

учениця 11 класу комунального закладу «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 імені професора Льва Михайловича Лоповка»

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця




Сілка Маргарита

учениця 11 класу комунального закладу «Луганський навчально-виховний комплекс спеціалізована школа I ст. – гімназія № 42»

Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»



Боровльова Дар'я

учениця 10 класу комунального закладу «Луганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18»

учениця 11 класу комунального закладу «Луганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18»



Панченко Альона

учениця 11 класу комунального закладу «Луганський ліцей іноземних мов»

Київський національний

університет імені Тараса Шевченка




Львівська область




Хомин

Ірина


учениця 11 класу спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 2 м. Дрогобича Львівської області

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана



Онишко Софія

учениця 11 класу спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 37 м. Львова з поглибленим вивченням французької мови

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Блищак Степан


учень 8 класу Дрогобицької гімназії Львівської області

учень 9 класу Дрогобицької гімназії Львівської області



Нешта Владислав

учень 9 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка



Стадник

Анна-Марія



учениця 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка»

учениця 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка»



Попков

Ігор


учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи № 18 м. Львова

Національний університет «Львівська політехніка»



Мошенець Ігор

учень 11 класу Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8 з поглибленим вивченням німецької мови

Національний університет «Києво-Могилянська академія»



Боднар

Петро


учень 11 класу Сокальського навчально-виховного комплексу «Середня школа І-ІІІ ст. № 3 – колегіум» Львівської області

Київський національний

університет імені Тараса Шевченка





Борсук

Галина


учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 78 м. Львова

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького



Галєєва Анастасія

учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи № 6 м. Львова

учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи № 6 м. Львова



Копач

Ольга


учениця 11 класу Дрогобицького педагогічного ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області

Львівський національний університет імені Івана Франка



Породко

Ірина


учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи «Надія» м. Львова

Львівський національний університет імені Івана Франка



Боярчук Уляна

учениця 11 класу Городоцького навчально-виховного комплексу № 2 «Загальноосвітня школа І ст.-гімназія» Львівської області

Львівський національний університет імені Івана Франка


Миколаївська область




Лук’янова Ірина


учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Березанської районної ради Миколаївської області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Музика Дмитро

учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму Миколаївської міської ради Миколаївської області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка


Одеська область




Терещук Ольга

учениця 9 класу Іллічівської гімназії № 1 Одеської області

учениця 10 класу Іллічівської гімназії № 1 Одеської області



Волошин Андрій

учень 10 класу Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 117 Одеської області

учень 11 класу Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 117 Одеської області



Короткова Тетяна


учениця 9 класу Іллічівської гімназії № 1 Іллічівської районної ради Одеської області

учениця 10 класу Іллічівської гімназії № 1 Іллічівської районної ради Одеської області



Ніколов Дмитро


учень 11 класу Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 69 з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка





Рашковецький Михайло

учень 8 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

учень 9 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси



Гриценко Дар'я

учениця 11 класу Приморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Татарбунарського району Одеської області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка


Полтавська область




Різніченко Володимир


учень 11 класу Миргородської гімназії імені Т. Г. Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області

Київський національний університет імені Тараса Шевченка



Теняєв Володимир


учень 8 класу Кременчуцького ліцею № 30 Кременчуцької міської ради Полтавської області

учень 9 класу Кременчуцького ліцею № 30 Кременчуцької міської ради Полтавської області



Онищенко Максим

учень 9 класу Кременчуцького ліцею № 4 Кременчуцької міської ради Полтавської області

учень10 класу Кременчуцького ліцею №4 Кременчуцької міської ради Полтавської області



Когтєв Максим

учень 10 класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6 Лубенської міської ради Полтавської області

учень 11 класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6 Лубенської міської ради Полтавської області



Берьозкіна Владислава

учениця 10 класу Полтавської гімназії № 31 Полтавської міської ради Полтавської області

учениця 11 класу Полтавської гімназії № 31 Полтавської міської ради Полтавської області



Трегуб

Дар'я


учениця 10 класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6 Лубенської міської ради Полтавської області

учениця 11 класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6 Лубенської міської ради Полтавської області

следующая страница >>


izumzum.ru