Секція «Математика» - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Відділення: математики Секція: прикладна математика 1 71.72kb.
Непрерывная математика Дискретная математика 3 1314.78kb.
Бакалавр прикладной математики и информатики подготовлен преимущественно... 1 25.06kb.
Математизация науки. “Чистая” и “прикладная” математика. Основные... 3 911.51kb.
Математика. Комплект 2 5 493.04kb.
Математика, системного программиста по специальности 010200 Прикладная... 1 528.16kb.
Анализ результатов школьного тура олимпиады предметна область «Математика»... 1 63.95kb.
Визит королевы «Математика» с дочерьми 1 18.41kb.
Чернігівське територіальне відділення ман відділення філології І... 2 381.47kb.
Секція III. Економічні процеси та управлінські практики 4 листопада... 1 43.94kb.
Відділення хімії та біології Секція «Валеологія» 1 238.7kb.
Відомості Верховної Ради України (ввр), 2012, n 8, ст 3 656.23kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Секція «Математика» - страница №1/1

Вітаємо


переможців та призерів обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

у 2012/2013 навчальному році



Секція «Математика»








Третє місце







Штик Ганна

учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Херсонської міської ради






Секція «Прикладна математика»







Перше місце







Атаманчук-Ангел Лада

учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради







Друге місце







Бірюкова Анна

учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради







Третє місце







Гогоман Олександра

учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради






Секція «Математичне моделювання»







Перше місце







Савченко Аглая

учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради







Трете місце







Цюрюта Микита

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради; вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради






Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»







Перше місце







Рибалко Віктор

учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради







Друге місце







Рассадіна Аліса

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;







Третє місце







Стрельченко Катерина

учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради






Секція «Економічна теорія та історія економічної думки»







Перше місце







Яценко Валерія

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради






Друге місце







Кривошапка Олена

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради






Секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит»








Перше місце







Вермієнко Тетяна

учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради; вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради






Секція «Астрономія та астрофізика»






Друге місце







Скриль Вероніка

учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованка міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;







Коваленко Єлизавета

учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Б.Лавреньова Херсонської міської ради






Третє місце







Вермієнко Тетяна

учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради; вихованка міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;







Карман Гліб

учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради; вихованець міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради






Секція «Експериментальна фізика»







Перше місце







Щедролосьєв Микита

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради






Друге місце







Заводяний Володимир

учень 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;






Секція «Теоретична фізика»






Перше місце







Челпанова Оксана

учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради







Друге місце







Дмитрійчук Антон

учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;







Олійник Артем

учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради







Третє місце







Березовський Богдан

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради






Секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»






Перше місце







Шарковська Владислава

учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради






Секція «Технологічні процеси та перспективні технології»








Друге місце







Ісакін Данило

учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради







Третє місце







Копитіна Олена

учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради, вихованка міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;







Лисенко Микита

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради






Секція «Електроніка та приладобудування»







Перше місце







Кашперук Олексій

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради







Друге місце







Левченко Павло

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради







Секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»




Друге місце




Хоменко Тарас

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради



Секція «Екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження»




Перше місце




Нижеголенко Олександр

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради




Друге місце




Рогозін Артем

учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради




Третє місце




Абрамов Ілля

учень 8 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради



Секція «Інформаційні системи, бази даних

та системи штучного інтелекту»





Друге місце




Савчук Вікторія

учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради




Третє місце




Юрченко Юрій

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради



Секція «Технології програмування»





Перше місце




Орленко Олексій

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради




Друге місце




Фесик Олексій

учень 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради



Третє місце



Іщенко Костянтин

учень 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради



Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»





Перше місце




Дмитрійчук Антон Ігоревич

учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради




Друге місце




Богданова Владислава

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради





Третє місце




Мікла Іван

учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;





Стрельцов Сергій

учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради





Секція «Комп'ютерні системи та мережі»




Третє місце



Димов Костянтин

учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради






Секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем»




Перше місце



Рожкова Аліна

учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради




Секція «Українська література»

Перше місце

Мендель Таїсія

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Друге місце

Галушка Ганна

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Третє місце

Набокова Анастасія

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Світова література»


Перше місце

Князєва Галина

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Друге місце

Ларчик Ганна

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Російська мова»

Перше місце

Русських Наталія

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Друге місце

Казарова Ліна

учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради

Третє місце

Толстоброва Яна

учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради

Секція «Фольклористика»

Перше місце

Потрухова Дар’я


учениця 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради


Друге місце

Мельнікова Анастасія


учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Українська мова»

Перше місце

Казієва Еліна

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Друге місце

Ліба Дмитро

учень 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;

Раєвський Олександр

учень 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Херсонської міської ради

Секція «Мистецтвознавство»

Друге місце

Соколовська Анастасія

учениця 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії ім. Бориса Лавреньова №20 Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради

Третє місце

Платонова Анастасія

учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи № 52 Херсонської міської ради;

Секція «Англійська мова»

Перше місце

Михальова Анна

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею ім. О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;


Друге місце

Купянська Даниїла

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;

Стеценко Дар’я

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради

Третє місце

Поливач Юлія

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Ламовацька Єлізавета

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Настасієнко Анастасія

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Демянюк Світлана

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Громакова Анастасія

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради

Секція «Німецька мова»

Перше місце

Ковальська Олександра

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Друге місце

Арбузова Лариса

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Болдирєва Катерина

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Французька мова»

Перше місце

Бистренко Анастасія

учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради

Друге місце

Горват Ігор

учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;

Даценко Вікторія

учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради

Третє місце

Сердюк Тетяна

учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради;

Рура Ірина

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Іспанська мова»

Перше місце

Василенко Маргарита

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради


Третє місце

Демченко Ірина

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Молодчиніна Любов

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Гусєв Максим

учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Історія України»

Перше місце

Лісна Анастасія

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Друге місце

Савченко Вікторія

учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;

Смірнова Наталія

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Історичне краєзнавство»

Перше місце

Фенюк Андрій

учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради

Друге місце

Кожин Олег

учень 10 класу Херсонської спеціалізованої школи №31 з поглибленим вивченням історії, права Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;

Качалова Юлія

учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи №31 з поглибленим вивченням історії, права Херсонської міської ради;

Третє місце

Приходько Ілона

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради

Секція «Всесвітня історія»

Перше місце

Чайковська Владислава


учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Друге місце

Харитонов Сергій

учень 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради

Третє місце

Дубова Дар’я

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Секція «Етнологія»

Перше місце

Швагер Ольга

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Географія та ландшафтознавство»

Друге місце

Кулик Ганна

учениця 11 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

Секція «Правознавство»

Перше місце

Шейко Юлія

учениця 11 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради

Друге місце

Мовчан Альона

учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Херсонської міської ради;

Сучок Ганна

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Третє місце

Буров Микита

учень 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Секція «Філософія»


Перше місце

Ковалішин Іван

учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Релігієзнавство та історія релігії»


Друге місце

Присяжна Катерина

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Журналістика»

Перше місце

Таран Ірина

учениця 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради

Друге місце

Карпенко Анастасія

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Третє місце

Стратілова Юлія

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Біологія людини»

Перше місце

Сібаров Станіслав

учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії та права Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради

Друге місце

Кібальнікова Аліса

учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;

Соловйов Борис

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Херсонської міської ради;


Третє місце

Деревич Юлія

учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Херсонської міської ради;

Вербицький Юрій

учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії та права Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради

Секція «Загальна біологія»

Перше місце

Гулевич Надія

учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради

Друге місце

Рогань Тетяна

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;

Єременко Анастасія

учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії та права Херсонської міської ради

Секція «Лісознавство»

Перше місце

Потапова Аліна

учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради

Третє місце

Журавльов Антон

учень 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Секція «Ботаніка і зоологія»

Перше місце

Друге місце

Бугайова Владлена

учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії та права Херсонської міської ради

Третє місце

Бірюк Микита

учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 Херсонської міської ради;

Шахман Марія

учениця 11 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

Секція «Психологія»

Перше місце

Гордовенко Дар’я

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Друге місце

Хамутова Ганна

учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Секція «Екологія»

Перше місце

Гуменюк Катерина

учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Друге місце

Бурзі Анастасія

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

Мала Ганна

учениця 10 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради, вихованка комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

Третє місце

Пашковський Олександр

учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради

Секція «Охорони довкілля та раціонального природокористування»

Друге місце

Смєшко Ганна

учениця 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради, вихованка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості

Секція «Медицина»




Перше місце




Пекеліс Ігор

учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради




Друге місце




Сібаров Станіслав

учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;




Соловйов Борис

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради




Секція «Валеології»




Перше місце




Плоткін Давід

учень 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради, вихованець Херсонського центру дитячої юнацької творчості




Друге місце




Жук Дмитро

учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради




Третє місце




Кочерга Ольга

учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вихованка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості;




Ільїн Антон

учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради




Секція «Агрономія»




Перше місце




Восколович Олександр

учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради




Друге місце




Ступак Сергій

учень 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради, вихованець Херсонського центру дитячої та юнацької творчості;




Третє місце




Чеботаєв Антон

учень 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради, вихованець Херсонського центру дитячої та юнацької творчості




Секція «Селекція та генетика»




Перше місце




Лисенко Олена

учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради




Друге місце




Ковалик Валерія

учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради




Секція «Ветеринарія та зоотехнія»




Перше місце




Леонова Любов

учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради




Друге місце




Смешко Ганна

учениця 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради, вихованка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості




Секція «Хімія»




Перше місце




Лисенко Антон

учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради




Друге місце




Фесіна Ігор


учень 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова




Третє місце




Жданов Руслан

учень 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради








izumzum.ru