Розпорядження голови районної державної адміністрації від «22» квітня 2013 року м. Зборів №247-од - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 липня... 1 236.43kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 1 25.03kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 25. 12. 1 86.43kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 серпня... 1 161.01kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 1 46.54kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 19. 12. 1 44.11kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 1 103.81kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 грудня... 3 1046.65kb.
Розпорядження голови Чернігівської районної державної адміністрації... 1 60.01kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 01. 12. 1 31.72kb.
Голови районної державної адміністрації від «28» березня 2013 року м. 1 15.26kb.
Моделювання і комп’ютерна графіка 1 93.63kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації від «22» квітня 2013 року м. - страница №1/1

ЗБОРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від «22» квітня 2013 року м. Зборів № 247-од
Про закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району та призначення уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку» та Закону України «Про загальну середню освіту»:

1. Закріпити за загальноосвітніми навчальними закладами району та міста Зборова відповідні території обслуговування (мікрорайони) та призначити уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку згідно з додатком.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації:

1) провести інструктаж для осіб, що відповідають за складання списків дітей і підлітків шкільного віку в період з 25 квітня по 15 травня 2013 року;

2) до 25 серпня 2013 року надати списки дітей і підлітків загальноосвітнім навчальним закладам згідно з їх закріпленням за територіями обслуговування для проведення перевірки явки дітей і підлітків до загальноосвітнього навчального закладу відповідної території.

3. Уповноваженим для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку спільно з міською, селищною та сільськими радами району в період з 15 травня по 15 серпня 2013 року провести складання списків і їх уточнення та до 20 серпня 2013 року один примірник списків подати у відділ освіти райдержадміністрації.

4. Завідувачу районною психолого-медико-педагогічною консультацією Кульматицькій І.З. скласти списки дітей і підлітків шкільного віку з вадами розумового та фізичного розвитку, які повинні навчатися у закладах для дітей, що потребують соціальної допомоги та соціальної реабілітації, а також тих, які не можуть навчатися в навчальних закладах за висновками психолого-медико-педагогічних консультацій і до 20 серпня 2013 року подати їх у відділ освіти райдержадміністрації.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 квітня 2012 року № 235-од «Про закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району та призначення уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку».

6. Координацію роботи по виконанню розпорядження покласти на відділ освіти райдержадміністрації, контроль за його виконанням доручити заступникові голови райдержадміністрації ШВАК О.І.


Голова районної державної

адміністрації Ф.А. МЕНТУХ

Додаток


до розпорядження голови районної державної адміністрації

22.04.2013 № 247-од



Список

територій обслуговування (мікрорайонів), закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами району та уповноважених за проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку


№ п/п

Назва школи

Мікрорайон

Уповноважений

1

2

3

4

1.

СЗОШІ-ІІІ ступенів селища Залізців

селище Залізці

Назарчук М.М., заступник директора СЗОШ І-ІІІ ступенів селища Залізці; Бачинський Б.Б., секретар селищної ради

2.

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 міста Зборова

Вул. Загребелля, Верхоставна, Верхня, Тернопільська, Сонячна, І.Франка, Стуса, Куклинці, І.Богуна, Коханівка, Польова, Чумацька, Б.Хмельницького (дім № 13-29, № 57-63), Гоголя, Вербова, Незалежності, Гетьманська, Садова, В.Чорновола, Перемоги, Д.Галицького, Козацька, Миру, Котляревського, Космонавтів, Вишнева, Гончара

Завербна М.Д., заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 міста Зборова; Хмиз І.Л., заступник голови міськвиконкому

3.

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 міста Зборова

вул. Базарна, 8-Березня, Галицька, Зарічна, Січових Стрільців, Набережна, Шевченка, Л.Українки, Р.Купчинського, Паркова, В.Івасюка, Грушевського, Млиновецька, Зелена, Коцюбинського, Надії, Ліпінського, Б.Хмельницького (дім № 8-38)

Кватюра О.С., соціальний педагог ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 міста Зборова; Максимів Р.С., секретар міської ради

4.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Висипівців

села Висипівці, Воробіївка Серединці, Кокутківці

Кравчишин Н.П., заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступенів села Висипівців; Паславський А.Б., Висиповецький сільський голова

5.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Гаїв Розтоцьких

села Гаї-Розтоцькі, Гаї за Рудою (5-11 класи)

Марковська Л.В., педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ступенів села Гаїв Розтоцьких; Максимів М.С., секретар Гає-Розтоцької сільської ради

6.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Заруддя

села Заруддя, Коршилів, Травотолоки, Озерянка, Лавриківці

Беш О.В., вчитель ЗОШ І-ІІІ ступенів села Заруддя; Конфедерат І.І., секретар Зарудянської сільської ради

7.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Загір’я

села Загір’я, Панасівка (5-11 класи), Чорний Ліс (5-11 класи)

Кара М.Г., заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступенів села Загір’я ; Глад О.М., секретар Загір’янської сільської ради

8.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Кобзарівки

села Кобзарівка, Вертелка Городище, Носівці

Озерчук С.В. директор ЗОШ І-ІІІ ступенів села Озерної; Дубина І.Л., секретар Кобзарівської сільської ради; Бульчак Є.Д., секретар Годищенської сільської ради

9.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Мильного

села Мильне, Бліх

Мастикаш Г.А.., заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступенів села Мильного; Ништа О.М., секретар Мильнівської сільської ради

10.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Млинівців

села Млинівці, Грабківці, Кудобинці, Тустоголови

Гринчишин С.Б., вчитель ЗОШ І-ІІІ ступенів села Млинівців; Стецько О.В., секретар Млиновецької сільської ради

11.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Озерної

село Озерна, хут.Озерна

Кучарська Є.М, заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступенів села Озерної; Дубина Н.П., секретар Озернянської сільської ради;

12.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Олієва

села Оліїв, Білокриниця (5-11 класи), Тростянець (5-11 класи), Бзовиця (5-11 класи)

Хоміцька О.В. педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ступенів села Олієва; Зарванська Л.П., секретар Оліївської сільської ради

13.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Перепельників

села Перепельники, Гукалівці (5-11 класи), Гарбузів (5-11 класи)

Крива Г.І., заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступенів села Перепельників; Глемба Г.В., секретар Перепельницької сільської ради

14.

ЗОШ І-ІІІ ступенів села Чернихова

села Чернихів, Плесківці, Глядки, Іванківці , Малашівці

Заяць І.М., заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступенів села Чернихова; Кметь Г.В., секретар Чернихівської сільської ради, Тарговська С.Ф., секретар Малашовецької сільської ради

15.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Беримівців

села Беримівці, Кудинівці

Томків З.Й., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Беримівців; Єжевська І.П., секретар Беримівської сільської ради

16.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Білоголів

села Білоголови, Нетерпинці

Корінь М.В., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Білоголів; Кузьма М.М., секретар Білоголівської сільської ради

17.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Богданівки

села Богданівка., Білківці, Сировари, Яцківці

Чорній М.П., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Богданівки; Шаблій З.Р., секретар Богданівської сільської ради

18.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Годова

села Годів, Йосипівка, Цецівка

Ляска В.І., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Годова; Кісів Л.Й., секретар Годівської сільської ради

19.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Жабиня

село Жабиня

Галайко О.В., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Жабиня; Кушнір М.О., секретар Кальненьської сільської ради

20.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Кабарівців

села Кабарівці, Метенів, Вовчківаці, Івачів

Матвіїшин І.В. директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Кабарівців; Романів Н.О., секретар Кабарівецької сільської ради, Богач Г.Є., секретар Вовчківської сільської ради

21.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Курівців

село Курівці

Чортик О.С., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Курівців; Чорна І.Б., секретар Курівецької сільської ради

22.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Кального

село Кальне

Затор В.П.., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Кального; Кушнір М.О., секретар Кальненьської сільської ради

23.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Манаєва

село Манаїв

Сеньків Ю.О., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Манаєва; Гаковнік Г.П., секретар Гарбузівської сільської ради

24.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Монилівки

села Монилівка, Ярославичі

Шевчун Т.М., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Монилівки; Ковальковська О.Г., секретар Ярославицької сільської ради

25.

ЗОШІ-ІІІ ступенів села Мшанця

села Мшанець, Дітківці, Хомівка

Кара Г.В. заступник директора ЗОШІ-ІІІ ступенів села Мшанця; Стареправо Г.С., секретар Мшанецької сільської ради

26.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Нестерівців

село Нестерівці

Назар З.В., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Нестерівців; Сямро О.М., секретар Нестерівської сільської ради

27.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Осташівців

села Осташівці, Данилівці

Кіраш С.П., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Осташівців; Котовська Г.В., Осташівський сільський голова

28.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Підберізців

село Підберізці

Власенко М.І., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Підберізців; Макар С.М., секретар Серетецької сільської ради

29.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Пліснян

села Плісняни, Славна

Муц О.М., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Пліснян; Целеп О.Б., секретар Плісняньської сільської ради, Смакула А.М., секретар виконавчого комітету Славняньської сільської ради

30.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Ратищів

села Ратищі, Піщани ( 5-9 класи)

Вересюк О.П., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Ратищів; Бенцал Р.І., секретар Ратищівської сільської ради

31.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Ренева

село Ренів

Ярошевська М.В., заступник директора ЗОШ І-ІІ ступенів села Ренева; Луцик М.І., секретар Ренівської сільської ради

32.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Розгадова

село Розгадів

Миськів М.С., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Розгадова; Кубай О.Д., секретар Розгадівської сільської ради

33.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Серетця

село Серетець

Рарок Л.М., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Серетця; Макар С.М., секретар Серетецької сільської ради

34.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Цеброва

село Цебрів

Шалай О.Р., заступник директора ЗОШ І-ІІ ступенів села Цеброва ; Шалай С.С.,секретар Цебрівської сільської ради

35.

ЗОШ І-ІІ ступенів села Ярчівців

села Ярчівці, Мшана, Підгайчики, Волосівка, Жуківці, Вільшанка

Шляхтун П.Р., директор ЗОШ І-ІІ ступенів села Ярчівців; Філь М.Р., секретар Ярчовецької сільської ради

36.

ЗОШ І ступеня села Бзовиця

село Бзовиця

Батюх І.Б., завідувач ЗОШ І ступеня села Бзовиця; Дидак І.Я., секретар Бзовицької сільської ради

37.

ЗОШ І ступеня села Білокриниця

село Білокриниця

Григус І.М., завідувач ЗОШ І ступеня села Білокриниця; Чапайло М.М., секретар Тростянецької сільської ради

38.

ЗОШ І ступеня села Вірлів

села Вірлів, Храбузна

Антонюк І.М., завідувач ЗОШ І ступеня села Вірлів; Дяків Г.І.,секретар Вірлівської сільської ради

39.

ЗОШ І ступеня села Гаї за Рудою

село Гаї за Рудою

Олійник І.Д., завідувач ЗОШ І ступеня села Гаї за Рудою; Христинюк І.В., секретар Гаї-за-Руддівської сільської ради

40.

ЗОШ І ступеня села Гукалівці

село Гукалівці

Тхорик Н.С., завідувач ЗОШ І ступеня села Гукалівці; Миць Л.Й., секретар Гукалівської сільської ради

41.

ЗОШ І ступеня села Гарбузів

село Гарбузів

Крива Г.К., завідувач ЗОШ І ступеня села Гарбузів; Гаковнік Г.П.,секретар Гарбузівської сільської ради

42.

ЗОШ І ступеня села Калинівка

село Калинівка

село Погрібці



Зелена З.Р., завідувач ЗОШ І ступеня села Калинівки; Палій С.М., секретар Погрібецької сільської ради

43.

ЗОШ І ступеня села Красна

село Красна

Булат А.В., завідувач ЗОШ І ступеня села Красна; Палій С.М., секретар Погрібецької сільської ради

44.

ЗОШ І ступеня села Панасівка

село Панасівка

Житинська Г.Р.,завідувач ЗОШ І ступеня села Панасівка; Дідик Г.Б., секретар Панасівсьвської сільської ради

45.

ЗОШ І ступеня села Піщани

село Піщани

Диня М.Ф., завідувач ЗОШ І ступеня села Піщани; Бенцал Р.І., секретар Ратищівської сільської ради

46.

ЗОШ І ступеня села Присівці

село Присівці

Рижа Н.В., завідувач ЗОШ І ступеня села Присівці; Стецько О.В., секретар Млиновецької сільської ради

47.

ЗОШ І ступеня села Тростянець

село Тростянець

Осіїк О.В., завідувач ЗОШ І ступеня села Тростянець; Чапайло М.М., секретар Тростянецької сільської ради

48.

ЗОШ І ступеня села Футори

село Футори

Іванюк Г.Г., завідувач ЗОШ І ступеня села Футори; Максимів Р.С., секретар міської ради

49.

ЗОШ І ступеня села Чистопади

село Чистопади

Томашевська Г.О., завідувач ЗОШ І ступеня села Чистопади; Петришин Г.М., секретар Чистопадівської сільської ради

50.

ЗОШ І ступеня села Чорний ліс

село Чорний ліс

Батюх А.Я., завідувач ЗОШ І ступеня села Чорний ліс; Дідик Г.Б., секретар Панасівської сільської ради



Керівник апарату

районної державної адміністрації М.В. ОЛІЙНИК


izumzum.ru