Результатів чоловічих зв'язок на дистанції ІІІ класу «гірські перешкоди» старшої групи - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Зміст 1Анотація 2 5 1264.19kb.
Учасники проекту учні 6 класу Охтирської зош І-ІІІ ступенів №8 Охтирської... 1 272.77kb.
Сценарій до 8 березня (свята мами) для старшої групи дошкільного... 1 40.59kb.
До середніх належать дистанції 800, 1000 і 1500 м. Стаєрським вважається... 1 90.18kb.
Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 продовжує набір... 1 17.29kb.
Інтелектуальна гра «Біологія +…» 1 67.98kb.
Сценарий новогоднего праздника для детей 2 класса Действующие лица... 1 53.25kb.
У цю групу видів входить біг на дистанції довжиною до 400 м, а також... 1 75.32kb.
Наказ №632 м. Вільнянськ 1 278.86kb.
План роботи відділу освіти Хмельницької рда на березень місяць 2013... 1 67.18kb.
Переможці та призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких... 1 98.61kb.
Звіт про результати проведення процедури закупівлі зі зменшенням... 1 66.8kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Результатів чоловічих зв'язок на дистанції ІІІ класу «гірські перешкоди» старшої - страница №1/1

Обласні змагання з техніки гірського туризму серед учнівської молоді в закритих приміщеннях,

2-4 березня 2012року, м. Вільнянськ гімназія «Світоч»



Протокол

результатів чоловічих зв'язок на дистанції ІІІ класу «гірські перешкоди» старшої групи

п/п

Учасник


стать

розряд

різниця часу То-Тн

(в балах)


штрафи

з техніки

бали за тактику

всього

балів


МІСЦЕ

зв’язки


команда,

тренер


1

2


3

4

5

6

7


8

9

10



Макуха Олександр Євгенійович

ч

ІІ

8

-6

424

426

І

«Ехо» ЗОЦТКУМ м. Вільнянськ

Нагорна Т. В.

Сирота Артем Вікторович

ч

ІІ



Соловйов Олександр Сергійович

ч

ІІ

14

-11

397

400

ІІ

Приморський відділ ЗОЦТКУМ

Микалюк С. М.

Онищенко Павло Володимирович

ч

ІІ



Гармай Едуард Андрійович

ч

І

7

-23

377

361

ІІІ

«Мустанг» Бердянський ЦСТ

Приморський відділ ЗОЦТКУМ

Іванова Л. О.

Давидхан В’ячеслав Андрійович

ч

І



Крижановський Денис Олегович

ч

І

1

-5

327

323

4

«Альянс» Бердянський ЦСТ

Приморський відділ ЗОЦТКУМ

Нєтков Р. Л.

Веленгура Антон Юрійович

ч

І



Дрьомов Валентин Володимирович

ч

Ію

ІІ кл.

-41

116

75

5

КЗ ЗОЦТКУМ ЗОР

Доценко А. В.

Перепелиця Максим Олександрович

ч

Ію



Троян Владислав Олегович

ч

ІІ

-

-

-

-

не проходження

ЦТКТУМ УО

Мелітопольської МР

Дуков В. Д.

Макаров Олександр Дмитрович

ч

ІІ

Головний суддя ____________/Нагорний Л.І./



Головний секретар ______________/ Лебединська О. М./


izumzum.ru