Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед учнів Комінтернівського району Місце проведення: хг №178 «Освіта» - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів... 1 333.82kb.
Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р 1 111.68kb.
Результати проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 65.76kb.
Наказ №232 від 31 березня 2011 року м. Ужгород Про проведення ІІ... 1 92.22kb.
Витяг з наказу «30» 12 2011 №758 Про підсумки проведення І етапу... 1 76.21kb.
Наказ №92 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 64.02kb.
Наказ №131 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 76.5kb.
Iii етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед учнів шкіл... 1 26.01kb.
Завдання ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії... 1 76.89kb.
Заход и дата проведення Відповідальний 1 188.18kb.
Положення про проведення шахового турніру " Мукачево рейтинг 7" сателіт... 1 27.23kb.
Робота виконана в Харківському національному медичному університеті... 1 405.27kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед учнів Комінтернівського - страница №1/1

Результати ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади з правознавства
серед учнів Комінтернівського району


Місце проведення: ХГ № 178 «Освіта» Дата проведення: 11 грудня 2011 року


з\п


Навч.
заклад


ПІБ
учня(повністю)


Клас

ПІБ
вчителя


Рейтинг
учня
( за
протоколом)


Загальне
місце
команди




20

Тулін Костянтин Денисович

9

Стрижак Віктор Маркович

8

5



20

Новак Олександр Сергійович

10

Мітягін Вадим Юрійович

2






20

Бобирь Андрій Юрійович

11

Стрижак Віктор Маркович

10






44

Бородіна Євгенія Олексіївна

9

Гужва Любов Іванівна

7

11



44

Фарзулаєв Ніджат Натікович

10

Гужва Любов Іванівна

8






44

Піталєва Яна Сергіївна

11

Таукішева Маргарита Борисівна

9






46

Казмірчук Дмитро Васильович

9

Городова Жанна Василівна

3

3



46

Анісімов Кирило Германович

10

Городова Жанна Василівна

6






46

Ткачова Євгенія Юріївна

11

Городова Жанна Василівна

1






60

Янгаєв Артур Русланович

9

Гасан Валентина Павлівна

10

13



60

Шпак Євгеній Костянтинович

10

Гасан Валентина Павлівна

15






60

Щербак Ігор Сергійович

11

Гасан Валентина Павлівна

8






68

Загінайло Ігор Сергійович

9

Сітнікова Наталія Юріївна

11

5



68

Польнікова Анастасія Олександрівна

10

Сітнікова Наталія Юріївна

5






68

Воронова Дар’я Олегівна

11

Сітнікова Наталія Юріївна

2






77

Таранін Владислав Олександрович

9

Курочка Ксенія Миколаївна

12

11



77

Джигалюк Маргарита Василівна

10

Курочка Ксенія Миколаївна

8






77

Волобуєв Валентин Сергійович

11

Курочка Ксенія Миколаївна

6






78

Прокопенко Ірина Сергіївна

9

Ігнатова Ганна Василівна

9

12



78

Дудник Марина Миколаївна

10

Ігнатова Ганна Василівна

11






78

Яковлєва Валерія Ігорівна

11

Ігнатова Ганна Василівна

5






82

Кононенко Семен Сергійович

9

Бєльська Анжеліка Сергіївна

2

4



82

Романовська Ксенія Борисівна

10

Ткаленко Оксана Юріївна

3






82

Гриценко Володимир Григорович

11

Ціп Оксана Володимирівна

5






83

Куропатенко Олексій Вадимович

9

Касьяненко Наталія Вікторівна

5

10



83

Бережна Анна Сергіївна

10

Касьяненко Наталія Вікторівна

12






83

Єрмолич Вікторія Вікторівна

11

Касьяненко Наталія Вікторівна

4






90

Безсонов Юрій Валерійович

9

Опанасюк Лариса Григорівна

13

14



90

Васильєва Ольга Олександрівна

10

Опанасюк Лариса Григорівна

13






90

Юрченко Роман Олександрович

11

Опанасюк Лариса Григорівна

12






91

Злодюшко Владислав Олегович

9

Голенкова Інна Валеріївна

3

7



91

Галич Анна Сергіївна

10

Голенкова Інна Валеріївна

0






91

Шевелев Микита Богданович

11

Голенкова Інна Валеріївна

3






94

Усачова Анастасія Сергіївна

9

Православна Тетяна Віталіївна

3

6



94

Єдчик Анастасія Олексіївна

10

Шевченко Ганна Романівна

3






94

Пелих Ганна Олександрівна

11

Шевченко Ганна Романівна

11






95

Меденець Валерія Валеріївна

9

Бєляй Тетяна Михайлівна

4

14



95

Коновченко Дмитро Павлович

10

Бєляй Тетяна Михайлівна

14






95

Луговська Юлія Юріївна

11

Воропаєва Валентина Василівна

13






102

Єлізев Дмитро Сергійович

9

Волошина Людмила Григорівна

14

15



102

Орехова Ганна Григорівна

10

Волошина Людмила Григорівна

10






112

Канцелярист Олена Євгенівна

9

Прусенко Валентина Іванівна

0

15



112

Зінов’єва Анжеліка Сергіївна

10

Прусенко Валентина Іванівна

9






114

Лакріц Анна Вадимівна

9

Кравченко Анна Олександрівна

8

9



114

Кучерявенко Людмила Миколаївна

10

Кравченко Анна Олександрівна

7






114

Шведова Дар’я Андріївна

11

Кравченко Анна Олександрівна

7






151

Ігліна Ольга Сергіївна

9

Антоненко Людмила Юріївна

12

6



151

Панов Андрій Сергійович

10

Антоненко Людмила Юріївна

3






151

Неведров Денис Миколайович

11

Савченко Людмила Миколаївна

3






173

Азовцев Ілля Сергійович

9

Сниткіна Тетяна Ілларіонівна

6

8



173

Нгуєн Хоанг Ієн

10

Сниткіна Тетяна Ілларіонівна

4






173

Зионг Хуан Чанг

11

Сниткіна Тетяна Ілларіонівна

8






178

Пономаренко Валерія Анатоліївна

9

Єпіфанова Олена Петрівна

2

1



178

Савчук Еліна Олександрівна

10

Єпіфанова Олена Петрівна

1






178

Махортова Анжеліка Валентинівна

11

Єпіфанова Олена Петрівна

2






Колегіум

Гузь Кристина Богданівна

9

Пилипчатіна Людмила Миколаївна

1

2



Колегіум

Ісмаїлов Рустам Ельдарович

10

Дюков Володимир Володимирович

2






Колегіум

Бикова Марина Олександрівна

11

Дюков Володимир Володимирович

3




Голова оргкомітету: Іванова О.А. (завідувач МЦ) ________________

Члени оргкомітету : (директор ) ________________

Голова журі: ________________

Члени журі: ________________


izumzum.ru