Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів Комінтернівського району Місце проведення хзош №68 Дата проведенн - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед... 1 134.17kb.
Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р 1 111.68kb.
Результати проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 65.76kb.
Наказ №232 від 31 березня 2011 року м. Ужгород Про проведення ІІ... 1 92.22kb.
Витяг з наказу «30» 12 2011 №758 Про підсумки проведення І етапу... 1 76.21kb.
Наказ №92 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 64.02kb.
Метою шкільного етапу Олімпіади є: стимулювання інтересу учнів до... 1 167.31kb.
Наказ №131 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 76.5kb.
Iii етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед учнів шкіл... 1 26.01kb.
Завдання ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії... 1 76.89kb.
Заход и дата проведення Відповідальний 1 188.18kb.
Розділ I. Загальні положення Глава Кримінальне процесуальне законодавство... 32 6002.8kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів Комінтернівського - страница №1/1

Результати ІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади з історії
серед учнів Комінтернівського району


Місце проведення ХЗОШ № 68 Дата проведення 26 листопада 2011 року


з\п


Навч.
заклад


ПІБ
учня(повністю)


Клас

ПІБ
вчителя


Рейтинг
учня
( за
протоколом)


Кількість
набраних
балів


Сума
балів,
набраних
командою


Максимальна

кількість
балів для
команди


К-1

К-2

R

Загальне
місце
команди




20

Луценко Владислав Андрійович

8

Мітягін Вадим Юрійович

12

17





















20

Кушнеренко Артем Миколайович

9

Стрижак Віктор Маркович

13

7





















20

Новак Олександр Сергійович

10

Мітягін Вадим Юрійович

1

68





















20

Радченко Євгеній Валерійович

11

Стрижак Віктор Маркович

12

12,5

104,5

292

0,36

0,75

1,11

6



44

Барський Олександр Михайлович

8

Таукішева Маргарита Борисівна

12

17





















44

Хоанг Тхі Бич Лок

9

Гужва Любов Іванівна

8

17





















44

Фарзулаєв Ніджат Натікович

10

Гужва Любов Іванівна

2

53





















44

Шевченко Марина Олександрівна

11

Таукішева Маргарита Борисівна

8

23

110

292

0,38

0,5

0,88

9



46

Комаров Дмитро Олексійович

8

Городова Жанна Василівна

10

22





















46

Друзенко Микита Олександрович

9

Городова Жанна Василівна

10

13





















46

Анісімов Кирило Гермонович

10

Зуб Алла Василівна

5

38





















46

Проценко Світлана Олексіївна

11

Зуб Алла Василівна

1

59,5

132,5

292

0,45

0,75

1,2

5



60

Кузякін Олександр Олександрович

8

Мартиненко Світлана Миколаївна

11

21





















60

Юріна Карина Юріївна

9

Мартиненко Світлана Миколаївна

10

13





















60

Раєвський Олександр Сергійович

10

Мартиненко Світлана Миколаївна

15

4





















60

Панічік Ірина Олександрівна

11

Гасан Валентина Павлівна

10

20

58

292

0,20

0

0,20

15



68

Павлюк Олег Романович

8

Хорошева Лариса Володимирівна

5

31





















68

Лавриненко Ксенія Андріївна

9

Сітнікова Наталія Юріївна

4

25





















68

Фрід Катерина Олександрівна

10

Сітнікова Наталія Юріївна

3

42





















68

Дуброва Тетяна Валеріївна

11

Миргородська Світлана Олександрівна

3

47,5

145,5

292

0,50

0,25

0,75

10



77

Нікітін Вадим-Богдан Владиславович

8

Курочка Ксенія Миколаївна

17

5





















77

Гриценко Анна Ігорівна

9

Курочка Ксенія Миколаївна

11

11





















77

Ходикін Рустам Файхович

10

Курочка Ксенія Миколаївна

13

15





















77

Чеканов Сергій Ігоревич

11

Курочка Ксенія Миколаївна

13

4,5

35,5

292

0,12

0,

0,12

19



78

Семенов Олександр Сергійович

8

Сластьон Людмила Михайлівна

9

24





















78

Величко Аліна Станіславівна

9

Ігнатова Ганна Василівна

2

51





















78

Буткова Анастасія Юріївна

10

Сластьон Людмила Михайлівна

9

25





















78

Шматько Дмитро Владиславович

11

Ігнатова Ганна Василівна

5

29,5

129,5

292

0,44

0,5

0,94

8



82

Павлусенко Владислав Ігорович

8

Ткаленко Оксана Юріївна

4

34





















82

Підлісний Сергій Вікторович

9

Бєльська Анжела Сергіївна

2

46





















82

Титаренко Вікторія Валеріївна

10

Ткаленко Оксана Юріївна

6

37





















82

Дятлов Владислав Олегович

11

Ціп Оксана Володимирівна

3

43

160

292

0,55

0,75

1,3

3



83

Третьякова Катерина Ігорівна

8

Касьяненко Наталя Вікторівна

13

14





















83

Комарова Анастасія Андріївна

9

Касьяненко Наталя Вікторівна

12

10





















83

Петрук Владислав Олександрович

10

Касьяненко Наталя Вікторівна

11

19





















83

Мірошникова Євгенія Дмитрівна

11

Касьяненко Наталя Вікторівна

9

21,5

64,5

292

0,22

0

0,22

14



90

Агурєєв Іван Володимирович

8

Опанасюк Лариса Григорівна

13

14





















90

Варич Тарас Миколайович

9

Опанасюк Лариса Григорівна

15

1





















90

Дорошенко Аліна Олегівна

10

Опанасюк Лариса Григорівна

15

4





















90

Басова Анастасія Іванівна

11

Опанасюк Лариса Григорівна

11

18

37

292

0,13

0

0,13

18



91

Рижкова Аліса Сергіївна

8

Голенкова Інна Валентинівна

15

11





















91

Красюк Тетяна Сергіївна

9

Голенкова Інна Валентинівна

14

5





















91

Краюшкіна Тетяна Станіславівна

10

Пономарьова Ольга Василівна

14

5





















91

Бондар Роман Сергійович

11

Пономарьова Ольга Василівна

5

29,5

50,5

292

0,18

0

0,18

17



94

Денисюк Юлія Іванівна

8

Православна Тетяна Віталіївна

6

30





















94

Усачова Анастасія Сергіївна

9

Шевченко Ганна Романівна

3

22





















94

Єдчик Анастасія Олексіївна

10

Шевченко Ганна Романівна

4

40





















94

Босенко Карина Іванівна

11

Шевченко Ганна Романівна

6

27,5

129,5

292

0,44

0,25

0,69

11



95

Воробйова Анастасія Андріївна

8

Раєвська Тетяна Іванівна

11

21





















95

Кузнецова Поліна Олександрівна

9

Воропаєва Валентина Василівна

3

33





















95

Плюшкіна Анастасія Леонідівна

10

Бєляй Тетяна Михайлівна

8

33





















95

Пакуліна Ганна Сергіївна

11

Воропаєва Валентина Василівна

2

54

141

292

0,48

0,75

1,23

4



102

Афанасьєва Христина Олександрівна

8

Волошина Людмила Григорівна

16

10





















102

Донченко Анна Юріївна

9

Волошина Людмила Григорівна

9

15





















102

Орехова Ганна Григорівна

10

Волошина Людмила Григорівна

12

18

43

219

0,19

0

0,19

16



112

Андрєєва Олена Сергіївна

8

Прусенко Валентина Іванівна

14

13





















112

Канцелярист Олена Євгенівна

9

Прусенко Валентина Іванівна

7

18





















112

Садова Ганна Олександрівна

10

Прусенко Валентина Іванівна

7

36





















112

Зіновєва Анжеліка Сергіївна

10

Прусенко Валентина Іванівна

3

44

111

291

0,38

0,25

0,63

12



114

Ромащенко Наталія Віталіївна

8

Кравченко Анна Олександрівна

3

35





















114

Панов Володимир Ярославович

9

Борзосеков Сергій Олександрович

6

20





















114

Черкашина Оксана Леонілівна

10

Борзосеков Сергій Олександрович

11

19





















114

Лисенко Вадим Ігорович

11

Кравченко Анна Олександрівна

7

25,5

99,5

292

0,34

0,25

0,59

13



151

Стрельнікова Єлизавета Андріївна

8

Насонова Олена Сергіївна

2

39





















151

Селезньов Іван Сергійович

9

Насонова Олена Сергіївна

1

52





















151

Голтвянська Ольга Євгенівна

10

Антоненко Людмила Юріївна

6

37





















151

Радченко В’ячеслав

Юрійович


11

Савченко Людмила Миколаївна

4

40,5

168,5

292

0,58

1,25

1,83

1



173

Чепурна Марія Євгенывна

8

Сниткіна Тетяна Ілларіонівна

7

28





















173

Грінченко Анастасія Олександрівна

9

Сниткіна Тетяна Ілларіонівна

3

38





















173

Турецький Андрій Олегович

10

Сниткіна Тетяна Ілларіонівна

3

50





















173

Зионг Хуєнг Чанг

11

Сниткіна Тетяна Ілларіонівна

3

45

161

292

0,55

0,75

1,3

3



178

Сафонова Віолета Сергіївна

8

Бойко Костянтин Сергійович

8

26





















178

Пономаренко Валерія Анатоліївна

9

Бойко Костянтин Сергійович

5

21





















178

Савчук Еліна Олександрівна

10

Рачкова Людмила Олексіївна

2

63





















178

Махортова Анжеліка Валентинівна

11

Рачкова Людмила Олексіївна

4

40,5

150,5

292

0,52

0,5

1,02

7



Колегіум

Мельник Герман Сергійович

8

Варакін Дмитро Володимирович

1

40





















Колегіум

Гузь Кристина Богданівна

9

Варакін Дмитро Володимирович

5

21





















Колегіум

Ісмайлов Рустам Ельдарович

10

Дюков Володимир Володимирович

11

19





















Колегіум

Бикова Марина Олександрівна

11

Дюков Володимир Володимирович

2

54

134

292

0,46

1,25

1,71

2


Голова оргкомітету: Іванова О.А. (завідувач МЦ) ________________

Члени оргкомітету: (директор Н\З) ________________

Голова журі: ________________

Члени журі: _______________

________________

________________

________________


izumzum.ru