Про затвердження складу оргкомітетів, фахових журі та умов проведення заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2010» - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Інформація про проведення І (районного) туру хуііі всеукраїнського... 1 42.72kb.
Положення про Організаційний комітет з проведення II туру Всеукраїнського... 1 44.57kb.
Увага! XVIIІ всеукраїнський конкурс «Учитель року» Шановні педагоги! 1 23.69kb.
План роботи методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту... 1 84.02kb.
Відомість результатів заочного етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу... 1 56.35kb.
Рішення від " 28 " 04 2009 року №235 м. Прилуки Про затвердження... 1 303.58kb.
1. Відділення технічних наук Співголови журі відділення 5 487.36kb.
Умови проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу вікторини 1 40.3kb.
Наказ №19 Про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка... 1 23.38kb.
Наказ №232 від 31 березня 2011 року м. Ужгород Про проведення ІІ... 1 92.22kb.
Наказ №202 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 березня... 1 92.24kb.
Із проголошенням незалежності України її народ має змогу будувати... 1 143.5kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Про затвердження складу оргкомітетів, фахових журі та умов проведення заключного - страница №1/1



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

05.02.2010 р. № 74
Про затвердження складу

оргкомітетів, фахових журі

та умов проведення

заключного туру

всеукраїнського конкурсу

«Учитель року — 2010»

На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 30.04.2009 р. № 5/8-19 та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2010» від 07.12.2009 р. № 1094
НАКАЗУЮ:


  1. Затвердити склад оргкомітетів та фахових журі заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2010» (додаток 1).

  2. Затвердити Порядок проведення заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2010» та рекомендації щодо оформлення документів (додаток 2).

  3. Відповідальність за організацію, проведення та здійснення науково-методичного забезпечення Конкурсу покласти на Інститут інноваційних технологій і змісту освіти ( Удод О.А.) та департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України (Єресько О.В.)

  4. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, інститутам післядипломної педагогічної освіти своєчасно забезпечити участь педагогічних працівників в організації та проведенні конкурсу.

  5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.

Т.в.о. Міністра О.П. Гребельник

Додаток 1

до наказу Міністерства

освіти і науки України

від 05.02.2010 р.



№ 74
Склад

оргкомітетів та фахових журі

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2010»
Номінація «Правознавство»
Оргкомітет:

1.

Попович М.М.

начальник управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації — голова;


2.

Євтушенко Р.І.

головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України — заступник голови;


3.

Таранчук Ю.В.

заступник начальника управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації — заступник голови;


4.

Богданович О.І.

начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації;


5.

Верко А.Л.

начальник відділу освіти Володимир-Волинської районної державної адміністрації;


6.

Гнатюк Д.О.

директор Луцького НВК №26 Луцької міської ради Волинської області;


7.

Зінчук В.В.

начальник відділу освіти Горохівської районної державної адміністрації;


8.

Калуш С.М.

начальник управління освіти Луцької міської ради Волинської області;


9.

Клясен Н.Л.

завідувач сектору Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України — відповідальний секретар;

10.

Ковальський В.В.

президент видавництва «Юрінком Інтер»

11.

Муляр О.П.

методист відділу гуманітарних дисциплін Волинсь-кого інституту післядипломної педагогічної освіти;

12.

Недужко В.Д.

директор Луцького НВК № 9 Луцької міської ради Волинської області;


13.

Панчишин В.Г.

проректор з науково-методичної роботи Волин-ського інституту післядипломної педагогічної освіти;


14.

Рудь О.В.

завідувач редакційного відділу Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти;


15.

Скороход С.М.

директор Луцької гімназії № 18 Луцької міської ради Волинської області;


16.

Сташенко М.О.

ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти;


17.

Суровцев В.В.

методист відділу новацій і передових педагогічних технологій Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти;


18.

Сутковий В.Л.

вчитель правознавства Артемівської школи №11 Донецької області, заслужений працівник освіти і науки України


19.

Франчук М.А.

голова Волинського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України;


20.

Шинкарук І. В.

завідувач відділу новацій і передових педагогічних технологій Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти;


21.

Якушев І.М.

декан юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки.


Журі:


1.

Ладиченко В.В.

професор кафедри правознавства Київського національного торговельно-економічного універ-ситету, доктор юридичних наук — голова;


2.

Біленчук П.Д.

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук — заступник голови ;


3.

Дністрянська Н.В.

вчитель правознавства Луцької гімназії № 18 Луцької міської ради Волинської області;

4.

Кузьменко О.В.

доцент Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», кандидат педагогічних наук;


5.

Лоха Л.О.

вчитель правознавства ліцею «Поділ» №100 м. Києва, заслужений учитель України;


6.

Машіка В.Т.

вчитель правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 м. Мукачевого, заслужений учитель України;


7.

Новікова Л.О.

вчитель правознавства, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Севастополя;


8.

Палійчук Н.Й.

заступник директора з навчально-методичної роботи Чернівецького обласного інституту після-дипломної педагогічної освіти;


9.

Силенко В.П.

вчитель правознавства Першої міської гімназії

м. Черкас, заслужений учитель України;





10.

Філіпенко Т.М.

вчитель правознавства загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів м. Курахове Мар’їнського району



Донецької області, заслужений учитель України;


11.

Шайтан О.Д.

завідувач кафедри правознавства Академічного ліцею при Херсонському державному університеті.


Номінація «Математика»

Оргкомітет:


1.

Луста В.В.

заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації — голова;


2.

Мельніченко В.В.

начальник управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, кандидат педаго-гічних наук, професор, заслужений працівник освіти України — заступник голови;


3.

Прокопенко Н.С.

головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України — заступник голови;


4.

Оборонько В.М.

голова Миколаївського обласного комітету проф-спілки працівників освіти і науки України — заступник голови;

5.

Огренич Н.М.

директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук — заступник голови;

6.

Берсон М.С.

директор Миколаївського Українського Акаде-мічного театру драми та музичної комедії, доцент, заслужений діяч мистецтв України, заслужений працівник культури України;


7.

Бєлова І.М.

заступник директора з навчально-методичної роботи Миколаївського обласного інституту післядип-ломної педагогічної освіти;


8.

Весельська М.В.

методист вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України — відповідальний секретар;


9.

Деркач Г.І.

начальник управління освіти Миколаївської міської ради, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України;


10.

Веліховська А.Б.

завідувач науково-методичної лабораторії з проблем інноваційного розвитку освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;



11.

Кухаренко З.С.

директор Будинку вчителя м. Миколаєва;


12.

Лапшина З.К.

головний бухгалтер Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;


13.

Пугач А.В.

головний редактор журналу «Рідна школа»;


14.

Саранчина С.М.

директор Палацу творчості учнів м. Миколаєва;


15.

Теслер Л.Й.

головний редактор газети «Відкритий урок»

(за згодою);




16.

Шуліченко Н.В.

директор Миколаївського комбінату громадського харчування (за згодою).


Журі:

1.

Нелін Є. П.

завідувач кафедри тестових технологій та моніторингу якості освіти, кандидат педагогічних наук, професор кафедри Харківського державного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди — голова ;

2.

Остапчук У. В.

вчитель математики Володарського ліцею Київської області, заслужений учитель України — заступник голови;


3.

Гарус І. Б.

методист відділу природничо-математичних дисцип-лін Полтавського обласного інституту післядиплом-ної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського;


4.

Гопаченко В. В.

директор спеціалізованої середньої школи фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова, вчитель-методист;


5.

Кінащук Н.Л.

директор Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради, заслужений учитель України;


6.

Кулаковська І В.

заступник декана механіко-математичного факуль-тету Миколаївського державного університету імені Василя Сухомлинського, кандидат фізико-математич-них наук;


7.

Мерзляк А. Г.

вчитель математики Києво-Печерського ліцею «Лідер» №171 м. Києва, вчитель-методист;


8.

Орос В. М.

завідувач обласного методичного центру бібліотеч-них фондів та засобів навчання при Управлінні освіти і науки Закарпатської обласної державної адмініст-рації, кандидат фізико-математичних наук, заслу-жений учитель України;


9.

Поляков О.В.

директор Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю, доцент Дніпропетровського національного університету, кандидат фізико-математичних наук;


10.

Потапова Ж. В.

вчитель спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 імені М. О. Кириленка м. Біла Церква, вчитель-методист;


11.

Светной О.П.

завідувач кафедри математики з методикою її навчання Південноукраїнського педагогічного універ-ситету імені К. Д. Ушинського, кандидат фізико-математичних наук, доцент.



Номінація «Географія»

Оргкомітет:

1.

Мотильчак М.А.

начальник управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації — голова;


2.

Сопкова Г.І.

заступник начальника управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації– заступник голови;



3.

Талапканич М.І.

директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти — заступник голови;


4.

Бєскова Н.В.

начальник суспільно-гуманітарного відділу департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України — заступник голови;


5.

Глюдзик Г.Б.

методист Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти;


6.

Зомбор В.Ю.

директор Закарпатського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;


7.

Науменко Є. І.

методист вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України — відповідальний секретар;


8.

Огар В.І.

начальник управління освіти Ужгородської міської ради;


9.

Рокітянська Н.К.

головний бухгалтер Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти;


10.

Сігетій І.П.

старший викладач кафедри Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти;


11.

Тіба Т.В.

начальник управління освіти Мукачівської міської ради;


12.

Химинець В.В.

заступник директора Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти;


13.

Чепа В.І.

директор Закарпатського центру туризму, краєз-навства, екскурсій і спорту учнівської молоді.



Журі:


1.

Олійник Я.Б.

декан географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук, член-кореспондент АПН України — голова;


2.

Мельнійчук М.М.

декан географічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки, кандидат географічних наук — заступник голови ;



3.

Гільберг Т.Г.

завідувач кафедри методик навчальних дисциплін Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат географічних наук;


4.

Зеленська Л.І.

завідувач кафедри Дніпропетровського націо-нального університету, доктор географічних наук, професор;


5.

Нємєц К.А.

декан Харківського національного університету імені В. Каразіна, доктор географічних наук, професор;


6.

Паламарчук Л.Б.

докторант лабораторії географічної освіти АПН України, доцент Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка, кандидат педагогічних наук;



7.

Рихлик Т.І.

директор Старопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Київської області, заслужений учитель України;


8.

Роман С.І.

директор Ужгородської гімназії, вчитель-методист;


9.

Уварова Г.Є.

доцент Національного авіаційного університету, кандидат педагогічних наук;


10.

Фостій В.В.

вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28

м. Чернівців, заслужений учитель України;




11.

Швець М.О.

вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14

м. Дружківки Донецької області, заслужений учитель України.





Номінація «Хімія»

Оргкомітет:


1.

Гаркавець В.П.

начальник Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації — голова;


2.

Покроєва Л.Д.

ректор комунального закладу «Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України — заступник голови;


3.

Фіцайло С.С.

головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України — заступник голови;


4.

Деменко О. І.

заступник директора Департаменту з гуманітарних
питань, начальник управління освіти Харківської міської ради;


5.

Вольянська С.Є.

проректор комунального закладу «Харківський обласний науково-методичний інститут безперер-вної освіти», кандидат педагогічних наук;



6.

Рябова З.В.

проректор комунального закладу «Харківський обласний науково-методичний інститут безперер-вної освіти», кандидат педагогічних наук;


7.

Луніна В.Ю.

завідувач Центру експертизи якості освіти комунального закладу «Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти»;


8.

Дорошенко В.А.

методист вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України — відповідальний секретар;


9.

Большукіна А.В.

завідувач Центру освітніх інновацій комунального закладу «Харківський обласний науково-методич-ний інститут безперервної освіти»;


10.

Чуйко Ю.І.

методист Центру експертизи якості освіти комуна-льного закладу «Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти»;

11.

Задорожний К.М.

головний редактор журналу «Хімія» видавничої групи «Основа»;


12.

Мальченко Г.І.

головний редактор газети «Хімія. Шкільний світ» видавництва «Шкільний світ».



Журі:

1.

Шиян Н.І.

доцент кафедри хімії Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доктор педагогічних наук — голова;


2.

Староста В.І.

професор кафедри фізичної та колоїдної хімії Ужгородського національного університету, кан-дидат хімічних наук, доктор педагогічних наук — заступник голови;


3.

Глазунова М. А.

вчитель хімії Одеської спеціалізованої загально-освітньої школи з поглибленим вивченням інозем-них мов, вчитель — методист;


4.

Гребєнщиков В.О.

вчитель хімії Путильської гімназії Чернівецької області;


5.

Холін Ю.В.


проректор Харківського національного універси-тету імені В.Н. Каразіна, доктор хімічних наук, професор;


6.

Коваленко О.О.

вчитель хімії Луганського НВК «Спеціалізована школа І ступеня — гімназія № 60 ім. 200-річчя

м. Луганська», заслужений учитель України;




7.

Сак Т.В.

завідувач лабораторії інтенсивної педкорекції Інституту соціальної педагогіки АПН України, доктор психологічних наук, професор;


8.

Сомов В. М.

доцент кафедри аналітичної хімії Волинського національного університету імені Лесі Українки;


9.

Старовойтова І. Ю.

вчитель хімії Донецького ліцею «Колеж», вчитель-методист, кандидат хімічних наук;


10.

Толмачова В. С.

завідувач кафедри хімії Національного педагогіч-ного університету імені М.П.Драгоманова, канди-дат хімічних наук;

11.

Яковенко О.В.

вчитель хімії НВК №12 м. Рівного, вчитель-методист.



Номінація «Трудове навчання»
Оргкомітет:


1.

Сух В.В.

начальник управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації — голова;


2.

Зубко А.М.

ректор Південноукраїнського регіонального інсти-туту післядипломної освіти педагогічних кадрів — заступник голови;


3.

Кулькіна Є.П.

заступник начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації — заступник голови ;


4.

Дятленко С.М.

головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України — заступник голови ;


5.

Бєляєва В.І.

директор спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови № 52 Херсонської міської ради;


6.

Бобровська Н.Ф.

головний бухгалтер Південноукраїнського регіо-нального інституту післядипломної освіти педаго-гічних кадрів;


7.

Гаврилюк Г.М.

завідувач науково-методичної лабораторії трудового навчання та безпеки життєдіяльності Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів;


8.

Литвиненко О.О.

методист вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України — відповідальний секретар;


9.

Микитюк С.В.

директор навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія № 56» Херсонської міської ради;


10.

Морева Т.Г.

проректор з наукової роботи Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів;


11.

Неннова О.В.

завідувач науково-методичної лабораторії перспек-тивного педагогічного досвіду Південноукраїн-ського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів;


12.

Ніконов Ю.М.

начальник управління освіти Херсонської міської ради;


13.

Перегняк О.А.

директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради;


14.

Петров О.В.

директор гімназії №3 Херсонської міської ради;


15.

Слободенюк Л.І.

проректор з навчально-методичної роботи Півден-ноукраїнського регіонального інституту післядип-ломної освіти педагогічних кадрів;


16.

Чурілова Т.І.

головний спеціаліст відділу фінансово-економічної роботи управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації;


17.

Юзбашева Г.С.

завідувач кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дис-циплін Південноукраїнського регіонального інcти-туту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Журі:


1.

Терещук Г.В.

перший проректор Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, док-тор педагогічних наук, професор — голова;


2.

Мельник О.В.

докторант Інституту проблем виховання АПН України, кандидат педагогічних наук — заступник голови;


3.

Гайдук Н.О.

вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 смт. Сарати Одеської області, вчитель-методист;


4.

Григорова О.М.

вчитель Ясенівської гімназії №2 Луганської області;


5.

Кульчицька Т.І.

вчитель Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради, вчитель-методист;


6.

Лук’яненко С.Д.

директор Сокілської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вінницької області, вчитель-методист;


7.

Пархоменко О.М.

вчитель Зарічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хмельницької області, заслужений учитель України;


8.

Савка Л.І.

заступник декана інженерно-педагогічного факуль-тету Дрогобицького державного педагогічного університету, кандидат педагогічних наук;



9.

Слюсаренко Н.В.

доцент кафедри педагогіки та психології Херсонського державного університету, кандидат педагогічних наук;


10.

Терещук А.І.

доцент кафедри техніко-технологічних дисциплін Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини, кандидат педагогічних наук;


11.

Штаєр О.С.

директор Надвірнянського МНВК Івано-Фран-ківської області, вчитель-методист.


Додаток 2

до наказу Міністерства

освіти і науки України

від 05.02.2010 р.

№ 74
Порядок



проведення заключного туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2010»

Заключний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 20010» проводитиметься з 14 по 24 квітня 2010 року.

Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій до 10 квітня 2010 року необхідно надіслати матеріали переможця другого туру в кожній номінації на адреси інститутів післядипломної педагогічної освіти, на базі яких буде проводитись заключний тур конкурсу.
Правознавство — Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Винниченка, 31, м. Луцьк, 43021, тел (0332) 24-22-35, факс (0332) 721641.

Математика — Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Адміральська,4, м. Миколаїв, 54001, тел.(0512) 35-40-39, факс, (0512) 35-30-60.
Географія — Закарпатський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул.А.Волошина,35, м. Ужгород, 88000, тел. (03122) 3-43-22, факс, (03122) 3-42-74.
Хімія — Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти, вул. Пушкінська, 24, м. Харків, 61057, тел/ факс. (0372) 731-21-31.
Трудове навчання — Південноукраїнський регіональний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів, вул. Покришева, 41, м. Херсон, 73034 тел. (0552) 37-02-00, 41-08-11, факс, (0552) 37-05-92

Заїзд конкурсантів планується на 15 квітня до 15.00. Урочисте відкриття конкурсу — 15 квітня о 18.00.



Заключний тур включатиме два етапи. Оцінювання завдань на кожному етапі конкурсу здійснюється відповідно до критеріїв, розроблених журі на окремому засіданні, та затверджується відповідним протоколом.

Перший етап передбачає:

1. Ознайомлення членів журі з матеріалами, надісланими учасниками на конкурс (орієнтовно 14- 15 квітня).

2. Проведення конкурсних випробувань, які включають письмову роботу, майстер-клас та співбесіду.

2.1. Письмова робота передбачає перевірку фахової підготовки учасників конкурсу, володіння ними методикою викладання предмета, а також загальної ерудиції, виконання творчого завдання (орієнтовно 16 квітня). Форму, зміст і тривалість виконання роботи визначає журі.

2.2. Майстер-клас «Я роблю це так» є однією з форм презентації досягнень конкурсанта як педагога, де він виконує роль вчителя, розкриваючи методи своєї роботи та оригінальні ідеї (орієнтовно 16 — 17 квітня).

2.3. Співбесіда. Проводиться після майстер-класу кожного конкурсанта і передбачає дискусію за змістом проблеми, над якою працює вчитель. Кількість запитань визначає журі.

Після завершення І етапу оголошуються його результати.

Дванадцять конкурсантів, які наберуть більшу кількість балів, запрошуються до участі в подальших конкурсних змаганнях. Решта 15 конкурсантів від’їжджають у день оголошення результатів.

Другий етап включає:

1. Виконання практичної роботи. Форму, зміст роботи і тривалість виконання визначає журі (орієнтовно 19 квітня)

2. Проведення уроків у навчальних закладах, запропонованих організаторами конкурсу. День проведення, тема уроку та клас визначаються напередодні жеребкуванням (орієнтовно 20-22 квітня).

Урок має бути ілюстрацією представленого досвіду роботи вчителя, його творчого підходу щодо використання сучасних інноваційних технологій та здатності продукувати нові.

3. Самоаналіз.

Самоаналіз — це власний аналіз і оцінка уроку в цілому та окремих його етапів. Учасник аналізує хід уроку, результати своєї та учнівської діяльності на уроці, оцінює особливості та рівень підготовки учнів. Порівнює з уроками, які проводить у своїх класах, вказує на свої помилки та прорахунки. Учасник має показати вміння чітко і конкретно формулювати мету, завдання та визначати тип уроку. Члени журі можуть ставити питання для одержання додаткової інформації про результати діяльності вчителя та учнів на уроці.


За результатами цих випробувань визначаються переможець та чотири лауреати конкурсу. Переможцем стає учасник, який набрав найбільшу кількість балів в заключному турі конкурсу.

При однаковій сумі балів переможець визначається за більшою кількістю балів, набраних за проведення уроку.

Оголошення переможця та лауреатів проводиться урочисто, за участю педагогічної громадськості, меценатів конкурсу та висвітлюється в засобах масової інформації.

Переможець та лауреати можуть представляти своє захоплення, хобі, виконувати фахові завдання та відповідати на питання бліцтурніру тощо.

Перелік

матеріалів учасника заключного туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2010»
1. Заява вчителя про участь у конкурсі.

2. Анкета.

3. Фотографії.

4. Лист-представлення Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

5. Висновок інституту післядипломної педагогічної освіти про педагогічну та методичну діяльність учасника.

6. Опис та презентація досвіду.



7. Матеріали з досвіду роботи учасника (розробки уроків, позакласних заходів).

*Вимоги щодо надання матеріалів подані нижче.

АНКЕТА

учасника всеукраїнського конкурсу «Учитель року»



Прізвище, ім’я та по батькові









Дата і місце народження









Повна домашня адреса з поштовим індексом, телефон, e-mail









Паспортні дані (серія, №, ким, коли виданий, адреса реєстрації)









Ідентифікаційний код



Які навчальні заклади закінчили, у якому році, спеціальність за дипломом















Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу)















Стаж роботи: загальний,



у тому числі педагогічний:









Кваліфікаційна категорія



Звання









Державні нагороди, відзнаки (обов’язково рік нагородження)









Класи, в яких викладаєте



Мова викладання



Проблема (тема), над якою працюєте















Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються















Навчальна література, якою користуєтесь при підготовці до уроку













18.

Ваше педагогічне кредо













19.

Опишіть (у формі статті до газети від 3-ої особи) власний педагогічний портрет або свою візитну картку













20.

Даю згоду на внесення інформації в базу даних та публікацію матеріалів в періодичних та інших освітянських виданнях з можливим редагуванням







21.

Підпис учасника _____________________ Дата______________________



Рекомендації

щодо оформлення матеріалів учасника заключного туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2010»

1. Документи подаються відповідно до поданого вище переліку і оформляються на паперових та електронних носіях.

2. Матеріали, які подаються в паперовому вигляді, надаються в одному екземплярі та зібраними в папку.

3. Матеріали в електронному варіанті подаються на компакт-диску із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові учасника конкурсу та області, яку він представляє. Компакт-диск подається у пластиковому футлярі.



Підставою для реєстрації учасника заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» є надання повного комплекту документів.
І. Заява вчителя про участь у конкурсі

Вчитель особисто пише заяву на ім’я Голови Центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року», де підтверджує свою згоду з умовами конкурсу.


ІІ. Фотографії

1. Кольорова фотографія (розміром 9х14).

2. Дві-три жанрові кольорові фотографії (з уроку та позаклас­ного заходу).

3.Фотографії подаються в паперовому та електронному варіантах без

зменшення розміру.


ІІІ. Лист-представлення Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

1. Подається на бланку Міністерства, управління освіти і науки за підписом

міністра, начальника управління.

2. Обсяг листа — до однієї сторінки.


IV. Висновок Інституту післядипломної педагогічної освіти про педагогічну та методичну діяльність учасника конкурсу
1. Подається на бланку Інституту за підписом його ректора (директора).

2. У висновку слід викласти відомості про систему роботи вчителя, результативність його діяльності (участь учнів в олімпіадах різних рівнів, МАН, конкурсах, конференціях, виставках, фестивалях тощо), методичну діяльність вчителя на рівні навчального закладу, району, міста, регіону, список публікацій та перелік нагород.

3. Обсяг висновку — до двох сторінок.
V. Опис та презентація досвіду

1. В описі досвіду вчитель висвітлює проблему, над якою працює, методи і

засоби її вирішення, розкриваючи індивідуальні особливості своєї роботи.

2. Опис досвіду подається в паперовому вигляді. Обсяг — до п’яти друкованих

сторінок.

3. Готуючи опис досвіду, можна використовувати такий порядок:



  • обґрунтування актуальності досвіду, його практичне значення;

  • висвітлення основної ідеї досвіду, її інноваційну значущість;

  • перелік наукових чи практичних досліджень, на яких ґрунтується робота,

наукові концепції та теорії яких авторів використовуються;

  • розкриття технологій реалізації провідної педагогічної ідеї та її складових;

  • розкриття запропонованих інновацій щодо організації навчально-виховного

процесу;

  • аналіз результатів професійної діяльності, зміни в якості знань учнів

в оволодінні практичними уміннями і навичками, розвиток інтересу до

предмета тощо;



  • проблеми і труднощі, з якими він зіткнувся в процесі роботи, розкриття

шляхів їх подолання;

  • викладення точки зору на зміст освіти, форми, методи, прийоми, засоби

навчання учнів предмету, який він викладає.

4. Презентація досвіду виконується в програмі Microsoft Power Point, обсяг

презентації — до 15 слайдів.

5. При підготовці презентації необхідно враховувати наступне:



  • матеріал слід викладати стисло з максимальною інформативністю тексту, в

чіткому порядку, без нагромаджень;

  • інформацію необхідно ретельно структурувати;

  • важливу інформацію (висновки, визначення, правила тощо) подавати

крупним планом, бажано ілюструвати фотографіями, малюнками, схемами;

  • другорядну інформацію слід вміщувати внизу сторінки;

  • для унаочнення інформації бажано використовувати діаграми, схеми тощо;

  • графіки, схеми, малюнки, ілюстрації тощо повинні органічно доповнювати

текст, мати чітке пояснення;

  • рядок має містити 6 — 8 слів, а слайд 6 — 8 рядків;

  • загальна кількість слів не повинна перевищувати 50-ти;

  • заголовок має містити і великі, і малі літери;

  • слайди мають бути не надто яскравими, витримані в одному стилі;

  • під кожним слайдом має бути підпис автора.

Опис досвіду подається в паперовому та електронному вигляді. Електронний варіант виконується в Microsoft Word.
VІ. Матеріали з досвіду роботи вчителя

(розробки уроків, позакласних заходів)

Подається електронний варіант, виконаний в Microsoft Word розробки чотирьох — п’яти уроків різних типів та одного позакласного заходу з повним дидактичним забезпеченням, що ілюструють вирішення проблеми, над якою працює вчитель.