"Подорож у країну Фантазію" - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
"Подорож у країну Фантазію" - страница №1/1

Конспект заняття
Тема: “Подорож у країну Фантазію”.
Мета: - спонукати дітей до активної участі у театралізованих іграх;

– розвивати фантазію, уяву, пантомімічні навички;

– розвивати здібності працювати з уявними предметами;

– розвивати творчу ініціативу.


Хід заняття:
Вихователь - Діти, сьогодні ми з вами вирушимо у подорож до країни Фантазії, де нас чекають багато друзів і цікавих ігор. Давайте сядемо у поїзд і поїдемо.

Діти “їдуть” по колу, імітуючи рухи поїзда і промовляючи: “Чух-чух-чух”.)


- Поїзд прибув на зупинку “Іграшкову”. Виходьте і подивіться, яка гарна галявина. Погляньте, нас хтось зустрічає. (На великих квітах сидять качечка, жабка, кошеня, мавпочка). Чомусь іграшки дуже сумні. Давайте ми їх розвеселимо і затанцюємо для них таночок.

– Всі ви знаєте „Таночок каченят”. З нього ми і почнемо.


Таночок каченят”.
- А спробуйте на цю ж мелодію вигадати:
1. Таночок маленьких кошенят.
2. Таночок жабенят.
3. Таночок мавпенят.
Вихователь: - Дуже гарні таночки ми затанцювали, але нам треба їхати далі. До побачення!

(Діти “їдуть” далі).
Вихователь: - Наступна зупинка “Овочева”. На цій зупинці готують дуже смачні страви. Давайте і ми приготуємо смачний суп.
Гра на імітацію рухів „Як ми варили суп”.
Правою рукою ми чистимо картоплю, шкурку знімаємо з неї помаленьку.
Тримаємо картоплю лівою рукою, картоплю крутимо і старанно миємо.
Ножем проводимо по серединці, розрізаємо картоплинку на дві половинки.
Правою рукою ножика тримаємо і кришимо картоплю на шматочки.
Ну, а тепер вмикаємо плиту, сиплемо в каструлю картоплю з тарілки.
Чисто миємо моркву та цибулю, стряхну водицю з утомлених рук.
Мілко наріжу цибулю і моркву, в жменьку зберу, виходить спритно.
Теплою водичкою жменьку рису помию, висиплю в каструлю рис лівою рукою.
Правою рукою візьму ополоника, перемішаю крупу і картоплю.
Кришку візьму я лівою рукою, щільно каструлю я кришкою накрию.
Вариться супчик, булькає й кипить. Пахне так смачно! Каструлька пихкає.
– Ось, супчик готовий. „Пригощайте” один одного! (Вмикається українська народна музика). Діти і дорослі уявними ополониками розливають суп в уявні тарілки і „їдять”.
– Підкріпилися? А тепер кожен вимиє за собою тарілку.
Діти відкривають уявний кран, миють тарілки, ложки, закривають воду, витирають руки.
Вихователь: - Вирушаємо далі. Нас чекає ще одна зупинка.
(Діти “їдуть” далі і опиняються перед плакатом, на якому перекреслені губи).
- Погляньте, діти, яка загадкова зупинка. На цій станції не можна говорити, а спілкуватись нам все ж таки потрібно.
Мімічна гра „Передавалки”
1. Передай посмішку сусіду (по колу).
2. Передай „сердилку” (сердитий вираз обличчя).
3. Передай оплески (оплески можуть бути різними - об стіл, обома долонями, однією долонькою об стіл, об коліна, комбіновані оплески: плеск над столом і два об стіл).
Ускладнення - оплески можуть передавати ритмічний малюнок.
4. Передай „переляк”.
5. Передай „страшилку”.
6. Передай „смішинку”.
7. Передай вітання.
8. Передай прощання.


izumzum.ru