Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови 2012-2013 навчального року - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р 1 111.68kb.
Завдання ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії... 1 76.89kb.
Зведена відомість результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 5 731.73kb.
Ііі та ІV етапи Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської... 2 1157.84kb.
Відповіді до завдань II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 163.03kb.
Результати проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 65.76kb.
Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 1 56.81kb.
Завдання та розв’язання II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 178.09kb.
Завдання І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 12.95kb.
Наказ №131 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 76.5kb.
Наказ №121 Про підсумки огляду-конкурсу на кращу підготовку закладів... 1 25.85kb.
Книги в нашому житті Мета 1 35.4kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови - страница №1/1

Переможці ІІ (районного) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

2012-2013 навчального року



ЗНЗ

Клас

ПІБ учня

Місце

1.

СШ №314

8

Кузьменко Оксана

І

2.

СШ «Тріумф»

8

Бродський Богдан

ІІ

3.

СШ №291

8

Куліков Владислав

ІІ

4.


Скандинавська гімназія

8

Ковальчук Ігор

ІІ

5.

СШ №274

8

Холодкова Анастасія

ІІІ

6.

СШ №296

8

Луньова Олена

ІІІ

7.

Гімназія №267

8

Мазур Аліна

ІІІ

8.

Гімназія №267

8

Тертична Юлія

ІІІ

9.

Гімназія №315

8

Сидоренко Нікіта

ІІІ

10.

СШ №314

8

Супик Юлія

ІІІ

11.

Гімназія №290

8

Мартиновська Яна

ІІІ

12.

СШ №314

9

Рудницька Анастасія

І

13.

СШ «Тріумф»

9

Власова Соломія

ІІ

14.

СШ №296

9

Чала Ганна

ІІ

15.

СШ №314

9

Проскурка Даниіл

ІІ

16.

Гімназія №290

9

Коваленко Ірина

ІІІ

17.

Скандинавська гімназія

9

Геселева Катерина

ІІІ

18.

Скандинавська гімназія

9

Сюта Надія - Анастасія

ІІІ

19.

Гімназія №315

10

Придатко Іванна

І

20.

Гімназія №315

10

Сидоренко Анастасія

ІІ

21.

СЗШ №160

10

Святченко Ольга

ІІ

22.

СШ №296

10

Якушко Валерія

ІІ

23.

Скандинавська гімназія

10

Гаган Анна

ІІ

24.

Скандинавська гімназія

10

Гужва Юлія

ІІІ

25.

СШ №314

10

Кравчук Лев

ІІІ

26.

Гімназія №267

10

Татарчук Аліна

ІІІ

27.

Гімназія №315

10

Колесник Олександр

ІІІ

28.

Гімназія №267

10

Руденко Владислав

ІІІ

29.

Ліцей «Наукова зміна»

11

Косяк Олег

І

30.

Гімназія №290

11

Перекрест Юлія

ІІ

31.

Скандинавська гімназія

11

Зінченко Аліна

ІІІ

32.

Гімназія №267

11

Порохня Тетяна

ІІІ

33.

Гімназія №290

11

Бондаревська Марина

ІІІ

34.

СШ №314

11

Кулик Олександр

ІІІ

35.

СШ №296

11

Савенко Вероніка

ІІІ