Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Рішення від 19. 12. 2012 №553 м. Сніжне Про оформлення права власності... 1 137.12kb.
Наказ №1252 від 06 листопада 2012 року 1 12.42kb.
Наказ №553 від 07 травня 2012 року Зареєстровано в Міністерстві юстиції... 1 89.96kb.
Наказ №56 Про порядок закінчення 2011- 2012 навчального року 1 106.78kb.
Наказ №261/01-03 смт. Богородчани Про підсумки проведення І та ІІ... 1 25.61kb.
{ Із змінами, внесеними згідно із Законами n 5007-vi від 21. 2 327.35kb.
Наказ №94 Про проведення випускних вечорів 12 травня 2012 року у... 1 28.96kb.
Рішення від 06 ноября 2012 р. №557 м. Стаханов Про виконання міського... 1 22.25kb.
Рішення від 10 серпня 2012 року №15-5/vі м. Монастирище Про внесення... 1 17.58kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 2012 року... 1 242.72kb.
Наказ №19 Про організаційне забезпечення проведення районного етапу... 1 92.03kb.
Відділення хімії та біології Секція «Валеологія» 1 238.7kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р - страница №1/1

Наказ ГУОН ОДА

від 24.01.2012 р. № 87


Про підсумки проведення ІІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з правознавства у 2011/2012 навчальному році

На виконання наказу головного управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 05. 01. 2012 р. № 6 «Про організацію та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2011–2012 н. р.» відповідно до рішення оргкомітету та журі за підсумками проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства в Івано-Франківській області від 25 січня 2012 р.



НАКАЗУЮ:
1. Затвердити результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

2. Нагородити:



2.1. Дипломами І ступеня:

2.1.1. Яцищука Тараса Богдановича, учня 9 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Городенківської районної ради

2.1.2 Пеник Христину Володимирівну, ученицю 9 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

2.1.3 Іванціва Дмитра Зіновійовича, учня 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №18 Івано-Франківської міської ради

2.1.4 Антохову Аліну Станіславівну, ученицю 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №12 Івано-Франківської міської ради

2.1.5 Зятика Юрія Івановича, учня 10 класу Довговойнилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

2.1.6 Дмитрів Інну Василівну, ученицю 11 класу Івано-Франківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей №23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Івано-Франківської міської ради

2.1.7 Люту Ольгу Романівну, ученицю 11 класу Великокам’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів Коломийської районної ради



2.2. Дипломами ІІ ступеня:

2.2.1. Злотник Анастасію Андріївну, ученицю 9 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №12 Івано-Франківської міської ради

2.2.2. Вакулинську Анастасію Євгенівну, ученицю 9 класу Тлумацької гімназії Тлумацької районної ради

2.2.3. Лазорів Наталію Тарасівну, ученицю 9 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

2.2.4. Коник Ірину Романівну, ученицю 9 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

2.2.5. Микуляк Катерину Станіславівну, ученицю 9 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №1 Івано-Франківської міської ради

2.2.6. Пукіш Тетяну Романівну, ученицю 10 класу Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

2.2.7. Русінкевич Тетяну Ігорівну, ученицю 10 класу Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

2.2.8. Білосорочку Мар’яна Васильовича, учня 10 класу Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 Долинської районної ради

2.2.9. Дем’яненка Назарія Андрійовича, учня 10 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Городенківської районної ради

2.2.10.Слободяна Вадима Михайловича, учня 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №25 Івано-Франківської міської ради

2.2.11.Гутковську Соломію Миколаївну, ученицю 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Калуської міської ради

2.2.12.Мацьків Лідію Миколаївну, ученицю 11 класу Спаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

2.2.13.Малахова Назара Володимировича, учня 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

2.2.14.Петрук Оксану Михайлівну, ученицю 11 класу Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

2.2.15.Мороз Надію Михайлівну, ученицю 11 класу Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тлумацької районної ради


2.3. Дипломами ІІІ ступеня:

2.3.1.  Пнівчук Юлію Богданівну, ученицю 9 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради

2.3.2. Яновську Христину Богданівну, ученицю 9 класу Рогатинської гімназії імені Володимира Великого Рогатинської районної ради

2.3.3. Відрашко Ірину Петрівну, ученицю 9 класу Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

2.3.4. Морозюка Ростислава Володимировича, учня 9 класу Загвіздянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради

2.3.5. Сосяк Ольгу Іванівну, ученицю 9 класу Рогатинської гімназії імені Володимира Великого Рогатинської районної ради

2.3.6. Кузьмич Валерію Володимирівну, ученицю 9 класу Галицької гімназії Галицького району

2.3.7. Яремчук Ірину Тарасівну, ученицю 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Калуської міської ради

2.3.8. Бурдяка Павла Богдановича, учня 9 класу Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника з поглибленим вивченням англійської мови Коломийської міської ради

2.3.9. Ониськів Василину Миколаївну, ученицю 9 класу Долинської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Долинської районної ради

2.3.10. Іванів Анастасію Ігорівну, ученицю 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради

2.3.11. Шищак Вікторію Олегівну, ученицю 9 класу Рожнятівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

2.3.12. Романюк Ірину Романівну, ученицю 10 класу Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника з поглибленим вивченням англійської мови Коломийської міської ради

2.3.13. Королюк Уляну Володимирівну, ученицю 10 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

2.3.14. Данилюка Олега Івановича, учня 10 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Городенківської районної ради

2.3.15. Вербинську Катерину Олегівну, ученицю 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради

2.3.16 . Поліщук Вікторію Вікторівну, ученицю 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 Івано-Франківської міської ради

2.3.17. Воробця Василя Михайловича, учня 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Івано-Франківської міської ради

2.3.18. Бойчук Ірину Богданівну, ученицю 10 класу Тужилівського навчально-виховного комплексу Калуської районної ради

2.3.19. Дениса Івана Васильовича, учня 10 класу Великокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

2.3.20. Холошнюк Марію Іванівну, ученицю 10 класу Яремчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Яремчанської міської ради

2.3.21. Лутчин Уляну Андріївну, ученицю 10 класу Рогатинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради

2.3.22. Ярему Юлію Михайлівну, ученицю 11класу Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

2.3.23. Босович Соломію-Марію Любомирівну, ученицю 11 класу Рогатинської гімназії імені Володимира Великого Рогатинської районної ради

2.3.24. Щербій Мар’яну Богданівну, ученицю 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №1 Івано-Франківської міської ради

2.3.25. Лавасова Валерія Володимировича, учня 11класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Городенківської районної ради

2.3.26. Пону Ольгу Олегівну, ученицю 11 класу Коломийської гімназії ім. Михайла Грушевського Коломийської міської ради

2.3.27. Терлецьку Оксану Степанівну, ученицю 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Івано-Франківської міської ради

3. За високі показники в роботі з обдарованими учнями, підготовку неодноразових переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

3.1. Нагородити грамотою головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації:

3.1.1. Педагогічні колективи:

3.1.1.1. Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Городенківської районної ради

3.1.1.2. Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

3.1.1.3. Івано-Франківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Івано-Франківської міської ради

3.1.1.4. Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Івано-Франківської міської ради

3.1.1.5. Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

3.1.1.6. Великокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

3.1.1.7. Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Івано-Франківської міської ради


3.1.2. Педагогічних працівників:

3.1.2.1. Аннюк Галину Степанівну, учителя правознавства Загвіздянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради

3.1.2.2. Бойчук Марію Василівну, учителя правознавства Великокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

3.1.2.3. Болюка Олега Осиповича, учителя правознавства Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Івано-Франківської міської ради

3.1.2.4. Болюк Галину Дмитрівну, учителя правознавства Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Івано-Франківської міської ради

3.1.2.5. Валько Ларису Іванівну, учителя правознавства Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Івано-Франківської міської ради

 3.1.2.6. Виксюк Галину Василівну, учителя правознавства Яремчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Яремчанської міської ради

3.1.2.7. Галенко Марію Василівну, учителя правознавства Івано-Франківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Івано-Франківської міської ради

3.1.2.8. Гуменяк Тетяну Василівну, учителя правознавства Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Городенківської районної ради

3.1.2.9. Дейчаківського Ігоря Івановича, учителя правознавства Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

3.1.2.10. Доронюк Лесю Богданівну, учителя правознавства Рогатинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради

3.1.2.11. Дзумедзей Любов Львівну, учителя правознавства Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника з поглибленим вивченням англійської мови Коломийської міської ради

3.1.2.12. Живачівського Івана Дмитровича, учителя правознавства Тужилівського навчально-виховного комплексу Калуської районної ради.

3.1.2.13. Зайця Володимира Дмитровича, учителя правознавства Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Калуської міської ради

3.1.2.14. Кликайло Оксану Михайлівну, учителя правознавства Тлумацької гімназії Тлумацької районної ради

3.1.2.15. Корольчука Юрія Максимовича, учителя правознавства Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 Долинської районної ради

3.1.2.16. Крет Оксану Іванівну, учителя правознавства Галицької гімназії Галицького району

3.1.2.17. Кульчак Лесю Степанівну, учителя правознавства Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

3.1.2.18. Куцакову Ольгу Іванівну, учителя правознавства Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Івано-Франківської міської ради

3.1.2.19. Малахову Ірину Михайлівну, учителя правознавства Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Івано-Франківської міської ради

3.1.2.20. Максиміва Мирона Федоровича, учителя правознавства Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Калуської міської ради

3.1.2.21. Максимів Надію Михайлівну, учителя правознавства Спаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

3.1.2.22. Мацевка Василя Степановича, учителя правознавства Рожнятівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

3.1.2.23. Німак Оксану Богданівну, учителя правознавства Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Калуської міської ради

3.1.2.24. Нижник Галину Олексіївну, учителя правознавства Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тлумацької районної ради

3.1.2.25. Остап’юк-Субичеву Марію Василівну, учителя правознавства Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

3.1.2.26. Олексюк Ольгу Романівну, учителя правознавства Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Калуської міської ради

3.1.2.27. Олексин Мирославу Дмитрівну, учителя правознавства Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Городенківської районної ради

3.1.2.28. Павленко Ліліану Григорівну, учителя правознавства Івано-Франківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 1 Івано-Франківської міської ради

3.1.2.29.  Парамонову Галину Іванівну, учителя правознавства Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради

3.1.2.30. Періжка Ореста Юрійовича, учителя правознавства Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

3.1.2. 31. Садкову Наталію Яківну, учителя правознавства Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

3.1.2.32. Самара Олега Олексійовича, учителя правознавства Долинської спеціалізованої школи - інтернату Долинської районної ради

3.1.2.33. Ткача Олега Михайловича, учителя правознавства Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

3.1.2.34. Ткачук Оксану Євгенівну, учителя правознавства Коломийської гімназії імені М. Грушевського Коломийської міської ради

3.1.2.35.  Фундитус Руслану Паньківну, учителя правознавства Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Івано-Франківської міської ради

3.1.2.36. Шевчук Оксану Богданівну, учителя правознавства Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

 3.1.2.37. Якімечко Ірину Володимирівну, учителя правознавства Довговойнилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

3.1.2.38.  Яновського Богдана Антоновича, учителя правознавства Рогатинської гімназії імені Володимира Великого Рогатинської районної ради

4. Івано-Франківському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (Зуб’як Р. М.), начальникам відділів і управлінь освіти райдержадміністрації і міськвиконкомів, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

4.1. Проаналізувати результати проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2011/2012 навчальному році, забезпечити моральне та передбачити матеріальне стимулювання учнів, учителів за активну участь у підготовці, організації, проведенні олімпіади.

4.2. Сприяти підвищенню ролі учнівської олімпіади з правознавства у пошуку й підтримці талановитої та обдарованої учнівської молоді.

4.3. Організувати висвітлення результатів олімпіади з правознавства у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації Мрічко М. М.



Начальник

головного управління Зінаїда Болюк


izumzum.ru