Наказ №632 м. Вільнянськ - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Наказ №632 м. Вільнянськ - страница №1/1

У
К Р А Ї Н А

ВІДДІЛ ОСВІТИ



ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАКАЗ

від 14.12.2011 № 632

м.Вільнянськ

Про підсумки проведення

II (районного) етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових

дисциплін та підготовку до III (обласного)

етапу у 2011-2012 н. р.
Керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2011 № 976 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011/2012 навчальному році», на виконання наказу ОблУОН від 13.09.2011 № 628 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад у 2011/2012 навчальному році та підготовку до ІІІ (обласного) етапу», відповідно до наказу по відділу освіти від 18.10.2011 № 499 «Про проведення ІI (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та підготовку до ІII (обласного) етапу 2011-2012 навчального року» з 07 листопада до 20 листопада 2011 р. в районі організовано і проведено 25 олімпіад з базових дисциплін серед учнів шкіл I-III ступеня та одна Мала олімпіада з математики для учнів шкіл I ступеня.

У I (шкільному) етапі Всеукраїнських учнівських дисциплін взяли участь 2692 учня з 25 предметів із 26 шкіл району. Найбільше дітей взяли участь із Матвіївського НВК “Всесвіт”- 266, Вільнянської гімназії «Світоч» - 246, Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3- 230, Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – 172, Михайлівського НВК – 161, Михайло-Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 137, Солонянської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 133, Московської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 128, Дружелюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 111, Петро-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - 110.

Серед призерів посіли: I місце –184 учнів, II місце – 367 учнів, III – 536 учнів.

На II (районний) етап олімпіад з базових дисциплін прибули команди із загальною кількістю учасників 410 учнів, що становить 98,5 % від заявок оргкомітетів і журі шкільних олімпіад.

Призерами II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін стали 173 учасника (на 25 призерів менше, ніж у 2010-2011 н.р.), що становить 42,2 % від загальної кількості учасників. Серед призерів посіли: I місце – 18 учнів, II – 52 учня, III – 113 учнів.

Найбільше переможців підготували: школи нового типу - Вільнянська гімназія «Світоч» (33), Матвіївський ЗНВК «Всесвіт» (20); міські школи - Вільнянська ЗОШ I-III ступенів № 3 (23), Вільнянська ЗОШ I-III ступенів № 2 (22), Вільнянська ЗОШ I-III ступенів № 1 (15); сільські школи – Новогупалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (10), Нововасилівська ЗОШ І-ІІ ступенів (10), Солонянська ЗОШ I-III ступенів (8), Петро-Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ( 6), Дружелюбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (5), Люцернянський НВК ступенів (4).

Враховуючи рішення журі II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та висновків оргкомітетів,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад переможців II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2009-10 н. р. та нагородити їх Грамотами відділу освіти (додаток 1).


2. Затвердити рейтинг шкіл та зайняті місця учнівських команд шкіл району відповідно до набраних балів переможців та з урахуванням кількості учасників II (районного) етапу олімпіад з базових дисциплін (додаток 2).
3. Затвердити склад команд на III (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 н. р. (додаток 3).
4. Схвалити управлінську діяльність по розвитку обдарувань учнівської молоді, створенню належних умов для реалізації їх творчих здібностей адміністрацій Вільнянської гімназії “Світоч” (Стефаненко Т.М.), Матвіївського ЗНВК “Всесвіт” (Фесенко О. С.), Вільнянської ЗОШ I-III ступенів № 3 (Гринько І.М.), Вільнянської ЗОШ I-III ступенів № 2 (Шпитальова Л.І.), Вільнянської ЗОШ I-III ступенів № 1 (Малиш В.А.), Новогупалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Собакар Л.П.), Нововасилівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Сидоров А. А.), Солонянської ЗОШ I-III ступенів (Огренич О.Ф.), Петро-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Рижа Л.П.), Дружелюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Спиця С.В.), Люцернянського НВК (Смородінов В.О.).
5. Адміністраціям загальноосвітніх шкіл району:

5.1 вивчити та проаналізувати участь команд у II (районному) етапі олімпіад з базових дисциплін, видати наказ по школі, довести до відома педагогічних колективів та учнівської громадськості до 20.01.2012 р.;

5.2 відзначити педагогів, які підготували призерів II (районного) етапу

олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 н. р.;

5.3 відмітити переможців II (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад

з базових дисциплін на шкільних лінійках, оголосити подяку батькам за сприяння розвитку талановитої дитини;

5.4 вчителям-предметникам, учні яких є учасниками III (обласного) етапу олімпіад, підготувати їх згідно Положення про участь у III (обласному) етапі.


  1. Завідуючій РМК Гановій Л. П.:

6.1 обговорити наслідки проведення II (районного) етапу олімпіад

з базових дисциплін на засіданнях РМО, семінарах, нарадах керівників шкіл;

6.2 залучити керівників РМО, голів журі для надання дієвої допомоги вчителям, учні яких є учасниками III (обласного) етапу;

6.3 визначити рейтинг та кількісний склад учасників II (районного) етапу олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 н. р.




  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на методиста РМК

Шпитальову О.І.

Начальник відділу освіти А. Г. Супруненко

Додаток 1

до наказу по відділу освіти

від 14.12.2012 № 632

Переможці

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських

олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 н. р.




Місце

Клас

П.І.Б.

Назва закладу

1.Українська мова і література

І місце

7,8 класи

9 клас


10 клас

11 клас


не визначено

Мігова Анна

Наливайко Ксенія

Вайновська Катерина


Вільнянська ЗОШ № 2

Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська гімназія

«Світоч»


ІІ місце

7 клас
8 клас

9 клас


10 клас

10 клас


11 клас

11 клас


Меланко Владислава

не визначено

Троц Яна

Зінькова Вікторія

Шмаргун Аліна

Зерній Анастасія

Антонова Діана


Вільнянська гімназія

«Світоч»
Дружелюбівська ЗОШ

Солонянська ЗОШ

Новогупалівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська ЗОШ № 1



ІІІ місце

7 клас

7 клас


8 клас

9 клас


9 клас

9 клас


10 клас

10 клас
10 клас

10 клас

11 клас


11 клас

11 клас


Мартиненко Олена

Шаповалов Денис

Погарь Аліна

Водяна Вікторія

Удодова Анастасія

Білоногова Анна

Буцький Владислав

Шека Єлизавета


Грузкова Катерина

Сиц Таїсія

Смірнова Аліна

Торба Дар’я

Шинкаренко Анастасія


Вільнянська ЗОШ № 2

Люцернянський НВК

Нововасилівська ЗОШ

Петро-Михайлівська ЗОШ

Кам’янська ЗОШ

Вільноандріївська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 1

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська ЗОШ № 2

Михайло-Лукашівська ЗОШ

Новогупалівська ЗОШ

Максимівська ЗОШ




2. Фізика

І місце

8-11 класи

не визначено





ІІ місце

8 клас
9-10 класи

11 клас


Позняк Владислав
не визначено

Кіскин Владислав



Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»


Вільнянська ЗОШ № 3

ІІІ місце

8 клас

9 клас


10 клас

10 клас
10 клас

11 клас


Лук’янов Богдан

Адамовський Сергій

Андрєєв Костянтин

Шека Єлізавета


Гутов Владислав

не визначено



Вільнянська ЗОШ № 2

Вільнянська ЗОШ № 2

Соколівська ЗОШ

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Люцернянський НВК



3. Креслення

І місце

8-11 класи

не визначено




ІІ місце

8 клас

9 клас


Кривий Артем

Говтвян Андрій



Нововасилівська ЗОШ

Нововасилівська ЗОШ



4. Французька мова

ІІ місце

11 клас

Торба Дар’я

Новогупалівська ЗОШ

5. Основи економіки

І місце

11 клас

не визначено




ІІ місце

11 клас
11 клас

Шевчук В’ячеслав
Кулініч Марина

Вільнянська гімназія

«Світоч»


Солонянська ЗОШ

ІІІ місце

11 клас

11 клас


Федорченко Борис

Божко Антон



Вільнянська ЗОРШ № 2

Вільнянська гімназія

«Світоч»


6. Історія рідного краю

І місце

8-11 класи

не визначено




ІІ місце

8-9 класи

10 клас


11 клас

не визначено

Наливайко Ксенія

Панасенко Оксана

Вільнянська ЗОШ № 3

Матвіївський ЗНВК «Всесвіт»


ІІІ місце

8 клас

8 клас


9 клас

10 клас


11 клас


Мироненко Карина

Погарь Аліна

Баштаник Аліна

Шмаргун Аліна

Даллакян Людмила


Антонівська ЗОШ

Нововасилівська ЗОШ

Петро-Михайлівська ЗОШ

Новогупалівська ЗОШ

Дружелюбівська ЗОШ


7. Німецька мова

І місце

7 (за 9) клас

Меланко Владислава

Вільнянська гімназія

«Світоч»


ІІ місце

9 клас
10 клас

Гриценко Валентина

Чекмарьов Станіслав



Вільнянська гімназія

«Світоч»


Вільнянська гімназія

«Світоч»



ІІІ місце

7 (за 8) клас
8 (за 9) клас
9 клас

10 клас


Коновал Дар’я
Старікова Альона
Троц Яна

Наливайко Ксенія



Вільнянська гімназія

«Світоч»


Вільнянська гімназія

«Світоч»


Дружелюбівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 3



8. Англійська мова

І місце

8, 9 клас

10 клас
11 клас



не визначено

Середа Антоніна


Божко Антон

Вільнянська гімназія

«Світоч»

Вільнянська гімназія

«Світоч»


ІІ місце

9 клас

10 клас


10 клас
11 клас

Лящова Анастасія

Андрєєв Костянтин

Шека Єлизавета
Зерній Анастасія


Солонянська ЗОШ

Соколівська ЗОШ

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Вільнянська ЗОШ № 3


ІІІ місце

8 клас
8 клас

8 клас


9 клас
9 клас
10 клас
10 клас

10 клас


11 клас

11 клас


Гунько Катерина
Омельчук Андрій

Інаценко Катерина

Свистун Владислав
Євтушенко Катерина

Шершньов Олександр

Маркевич Анна

Іванків Людмила

Антонова Діана

Гонтіна Анастасія



Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Кіровська ЗОШ

Люцернянський НВК

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Вільнянська ЗОШ № 2
Солонянська ЗОШ
Вільнянська ЗОШ № 2

Соколівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 1

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»


9. Математика

I місце

II місце


III місце

6 – 11 класи

6 – 11 класи

7 клас
7 клас


не визначено

не визначено

Шалатов Денис
Меланко Владислава


Вільнянська гімназія «Світоч»

Вільнянська гімназія «Світоч»


10. Російська мова та література

I місце

7 клас
8 клас
9 клас

10 клас


Шалатов Денис
Дев’ятко Валерія
не визначено

Ревенко Ольга



Вільнянська гімназія

«Світоч»


Вільнянська гімназія

«Світоч»
Вільнянська гімназія

«Світоч»


ІІ місце

7-9 класи

10 клас


11 клас
11 клас



не визначено

Наливайко Ксенія

Василенко Владислав

Сербінов Валерій


Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська гімназія

«Світоч»


Вільнянська гімназія

«Світоч»


ІІІ місце

7 клас

8 клас


8 клас

9 клас


9 клас
9 клас

10 клас


10 клас

10 клас


не визначено

Омельчук Андрій

Воєйко Лілія

Лящова Анастасія

Береснєва

Єлизавета

Мігова Анна

Буліпоп Ольга

Шмаргун Аліна

Зінькова Вікторія


Кіровська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 2

Солонянська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 3
Вільнянська ЗОШ № 2

Михайлівський НВК

Новогупалівська ЗОШ

Солонянська ЗОШ



11. Трудове навчання

І місце

9 клас

11 клас


Говтвян Андрій

Пирх Олексій



Нововасилівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 1



ІІ місце

9 клас

9 клас
11 клас

11 клас


Кривий Артем

Кальнобрицький Ігор

Дмитрик Максим

Ізотов Олександр



Нововасилівська ЗОШ

Нововасилівська ЗОШ


Вільнянська ЗОШ № 1

Петро-Михайлівська ЗОШ



ІІІ місце

9 клас

9 клас


9 клас

11 клас


11 клас

Валько Дмитро

Паращук Ярослав

Дворецький Сергій

Лосік Сергій

Єсаян Геворг


Петро-Михайлівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 1

Новогупалівська ЗОШ

Новогупалівська ЗОШ

Кіровська ЗОШ


12. Обслуговуюча праця

І місце

9 клас

не визначено




ІІ місце

9 клас

не визначено




ІІІ місце

9 клас

9 клас
9 клас



Катафєєва Анна

Тихоновська Таїсія


Жежера Анастасія

Вільнянська ЗОШ № 3

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Кам’янська ЗОШ



13. Географія

І місце

7-10 класи

11 клас


не визначено

Антонова Діана


Вільнянська ЗОШ № 1



ІІ місце

7 клас
7 клас

8 клас


9 клас

10 клас


11 клас

11 клас


Шалатов Денис
Мартиненко Олена

Манолі Карина

Чайкіна Людмила

Буцький Владислав

Торба Дар’я

Сіненко Вікторія



Вільнянська гімназія

«Світоч»


Вільнянська ЗОШ № 2

Кам’янська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 2

Вільнянська ЗОШ № 1

Новогупалівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 3



ІІІ місце

7 клас

7 клас


7 клас
8 клас

8 клас


8 клас

9 клас


9 клас
9 клас
10 клас

10 клас


10 клас
11 клас

Багацька Анастасія

Мєшкова Валерія

Свяченко Данило
Мурка Сергій

Скрипник Анна

Коростельова Юлія

Юсова Аліна

Бурдило Олександра

Марченко Станіслав


Шмаргун Аліна

Пирх Олексій

Фенюшина Софія
Тананаєва Ірина


Вільнянська ЗОШ № 1

Привільненська ЗОШ

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Нововасилівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 1

Любимівська ЗОШ

Петро-Михайлівська ЗОШ

Петро-Михайлівська ЗОШ
Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Новогупалівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 1

Вільнянська гімназія

«Світоч»


Вільнянська ЗОШ № 1

14. Правознавство

І місце

9 клас

10 клас


Ткаченко Вероніка

Буліпоп Ольга



Вільнянська ЗОШ № 2

Михайлівський НВК



ІІ місце

9 клас

9 клас


10 клас
10 клас

Халімон Вікторія

Адамовський Сергій

Ревенко Ольга
Щербина Віталій


Нововасилівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 2

Вільнянська гімназія

«Світоч»


Дніпровська ЗОШ

ІІІ місце

9 клас

9 клас


10 клас

10 клас


10 клас

11 клас


Чайкіна Людмила

Порічна Тетяна

Федосієнко Тетяна

Грузкова Катерина

Наливайко Ксенія

Шалак Олексій



Вільнянська ЗОШ № 2

Кіровська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська ЗОШ № 3

Солонянська ЗОШ



15. Інформаційні технології

І місце




не визначено




ІІ місце

10 клас

Жук Руслан

Матвіївський ЗНВК «Всесвіт»

ІІІ місце

11 клас

Мараховський Володимир

Матвіївський ЗНВК «Всесвіт»

16. Історія

І місце

8,10 клас

9 клас


11 клас

не визначено

Мігова Анна

Антонова Діана

Вільнянська ЗОШ № 2

Вільнянська ЗОШ № 1


ІІ місце

8 клас

9 клас


9 клас
10 клас

11 клас


11 клас

Лук’янов Богдан

Білоус Анастасія

Левченко Маргарита

не визначено

Шалак Олексій

Завоюра Юлія



Вільнянська ЗОШ № 2

Новогупалівська ЗОШ

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»


Солонянська ЗОШ

Дружелюбівська ЗОШ



ІІІ місце

8 клас
8 клас

9 клас


9 клас

9 клас
10 клас


10 клас

11 клас
11 клас

11 клас


Михайловський Владислав

Погарь Аліна

Смолянінова Дарія

Різун Анастасія

Сичова Ольга
Ларченко Віталіна
Буцький Владислав

Майборода Світлана

Бутенко Антон

Василенко Владислав



Любимівська ЗОШ
Нововасилівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська ЗОШ № 3

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Вільнянська гімназія

«Світоч»

Вільнянська ЗОШ № 1

П-Михайлівська ЗОШ
Вільнянська ЗОШ № 1

Вільнянська гімназія

«Світоч»


17. Біологія

І місце

8-11 класи

не визначено




ІІ місце

8,9,11 класи

10 клас


не визначено

Зінькова Вікторія


Солонянська ЗОШ



ІІІ місце

8 клас

10 клас


10 клас
11 клас

11 клас


Гальченко Вікторія

Наливайко Ксенія

Федун Анна
Антонова Діана

Фоменко Ірина



Вільнянська ЗОШ № 2

Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська гімназія

«Світоч»


Вільнянська ЗОШ № 1

Вільнянська гімназія

«Світоч»


18. Інформатика

І місце




не визначено




ІІ місце




не визначено




ІІІ місце

11 клас

Воротник Данил

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»



19. Математика (4 клас)

І місце

4 клас

Лук’янова Анастасія

Вільнянська ЗОШ № 2


ІІ місце

4 клас
4 клас

Шелепко Віталій
Водяний Віталій

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

П-Михайлівська ЗОШ


ІІІ місце

4 клас

4 клас
4 клас



Черненко Вікторія

Матвієнко Анастасія

Пашков Богдан


М-Лукашівська ЗОШ

Соколівська ЗОШ


Дніпровська ЗОШ

20. Хімія

І місце




не визначено




ІІ місце




не визначено




ІІІ місце




не визначено




21. Астрономія

І місце

6-11класи

не визначено




ІІ місце

8 клас
10 клас

Позняк Владислав
Наливайко Ксенія

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Вільнянська ЗОШ № 3


ІІІ місце

9 клас
10 клас
10 клас

10 клас
11 клас



Клестова Ірина
Матвєєв Дмитро
Маркевич Анна

Шершньов Олександр

Хомяк Артем


Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»

Вільнянська гімназія

«Світоч»


Вільнянська ЗОШ № 2

Солонянська ЗОШ


Вільнянська ЗОШ № 2

22. Екологія

І місце

10-11 класи

не визначено




ІІ місце

11 клас

Фоменко Ірина

Вільнянська гімназія

«Світоч»


ІІІ місце

10 клас

11 клас


11 клас

Жманкова Яна

Клеймьонов Дмитро

Щемелініна Юлія


Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська ЗОШ № 3


23. Фізична культура

І місце

10 клас

Гутов Владислав

Люцернянський НВК

ІІ місце

9 клас

10 клас


Притула Єлизавета

Пфайфер Андрій



Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська ЗОШ № 2



ІІІ місце

9 клас

9 клас


11 клас

Лантарьов Дмитро

Кухаренко Катерина

Кім Наталія


Вільнянська ЗОШ № 2

Вільнянська ЗОШ № 3

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»



24. Педагогіка і психологія

І місце

11 клас

Вайновська Катерина

Вільнянська гімназія

«Світоч»


ІІ місце

11 клас

Гонтіна Анастасія

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»



ІІІ місце

11 клас

Торопова Катерина

Матвіївський ЗНВК

«Всесвіт»



25. Юні знавці біблії

І місце

6, 8, 10

класи


не визначено




ІІ місце

6 клас
8 клас

Сидор Анна
Сидор Наталія

Вільнянська гімназія

«Світоч»


Вільнянська гімназія

«Світоч»


ІІІ місце

6 клас
8 клас
10 клас

Воловик Ігор
Расторгуєва Вікторія

Сидор Олег



Вільнянська гімназія

«Світоч»


М-Лукашівська ЗОШ
Вільнянська гімназія

«Світоч»



Додаток 2


до наказу по відділу освіти

від 14.12.2012 № 632




Рейтинг

серед загальноосвітніх шкіл району за результатами


проведення II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін


I. Серед шкіл нового типу:

I місце –Вільнянська гімназія «Світоч» - 33 призера

II місце – Матвіївський ЗНВК «Всесвіт» - 20 призерів


II. Серед шкіл міста Вільнянська

I місце – Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – 23 призера


II місце – Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – 22 призера

III місце – Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 – 15 призерів
III. Серед шкіл сільської місцевості

I місце – Новогупалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Нововасилівська ЗОШ І-ІІ ступенів – по 10 призерів

II місце – Солонянська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 8 призерів

III місце – Петро-Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 6 призерів


IV місце – Дружелюбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 5 призерів, Люцернянський НВК – 4 призера


Заохочувальне місце:
Кіровська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – по 3 призери

Кам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів, Любимівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Михайлівський НВК – по 2 призери

Додаток 3

до наказу по відділу освіти

від 14.12.2012 № 632


СКЛАД

команд Вільнянського району для участі у III (обласному) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 н. р.



Клас

П.І.Б. учня

Назва закладу

1. Українська мова і література

9 клас

10 клас


11 клас

Мігова Анна

Наливайко Ксенія

Вайновська Катерина


Вільнянська ЗОШ № 2

Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська гімназія «Світоч»


2. Фізика

8 клас

Позняк Владислав

Матвіївський ЗНВК «Всесвіт»

3. Креслення

8 клас

Кривий Артем

Нововасилівська ЗОШ

4. Основи економіки

11 клас

Шевчук В’ячеслав

Вільнянська гімназія «Світоч»

5. Історія рідного краю

10 клас

11 клас


Наливайко Ксенія

Панасенко Оксана



Вільнянська ЗОШ № 3

Матвіївський ЗНВК «Всесвіт»



6. Німецька мова

7 (за 9) клас

9 клас


10 клас

Меланко Владислава

Гриценко Валентина

Чекмарьов Станіслав


Вільнянська гімназія «Світоч»

Вільнянська гімназія «Світоч»

Вільнянська гімназія «Світоч»


7. Англійська мова

11 клас

Середа Антоніна

Вільнянська гімназія «Світоч»

8. Математика

7 клас

Шалатов Денис

Вільнянська гімназія «Світоч»

9. Російська мова та література

8 клас

9 клас


10 клас

11 клас


11 клас

Дев’ятко Валерія

Лящова Анастасія

Ревенко Ольга

Василенко Владислав

Сербінов Валерій


Вільнянська гімназія «Світоч»

Солонянська ЗОШ

Вільнянська гімназія «Світоч»

Вільнянська гімназія «Світоч»

Вільнянська гімназія «Світоч»


10. Трудове навчання

8 (за 9) клас

9 клас


11 клас

11 клас


Кривий Артем

Говтвян Андрій

Пирх Олексій

Ізотов Олександр



Нововасилівська ЗОШ

Нововасилівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 1

Петро-Михайлівська ЗОШ



11. Географія

8 клас

9 клас


10 клас

11 клас


11 клас

11 клас


Манолі Каріна

Чайкіна Людмила

Буцький Владислав

Антонова Діана

Торба Дар’я

Сіненко Вікторія



Кам’янська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 2

Вільнянська ЗОШ № 1

Вільнянська ЗОШ № 1

Новогупалівська ЗОШ

Вільнянська ЗОШ № 3



12. Правознавство

10 клас

Буліпоп Ольга

Михайлівський НВК

13. Біологія

10 клас

10 клас


11 клас

Зінькова Вікторія

Федун Анна

Антонова Діана


Солонянська ЗОШ

Вільнянська гімназія «Світоч»

Вільнянська ЗОШ № 1


14. Історія

9 клас

11 клас


11 клас

Мігова Анна

Антонова Діана

Шалак Олексій


Вільнянська ЗОШ № 2

Вільнянська ЗОШ № 1

Солонянська ЗОШ


15. Інформатика

11 клас

Воротник Данил

Матвіївський ЗНВК «Всесвіт»

16. Інформаційні технології

10 клас

Жук Руслан

Матвіївський ЗНВК «Всесвіт»

17. Хімія

9 клас

Дудник Олександра


Кам’янська ЗОШ

18. Юні знавці біблії

8 клас

Сидор Наталія


Вільнянська гімназія «Світоч»

19.Фізична культура

9 клас

9 клас


10 клас

10 клас

Кухаренко Катерина


Притула Єлизавета

Гутов Владислав

Пфайфер Андрій


Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська ЗОШ № 3

Люцернянський НВК

Вільнянська ЗОШ № 2



20. Педагогіка та психологія

11 клас

Вайновська Катерина


Вільнянська гімназія «Світоч»

21. Екологія

10 клас

11 клас

Жманкова Яна


Фоменко Ірина

Вільнянська ЗОШ № 3

Вільнянська гімназія «Світоч»



22. Астрономія

10 клас

Наливайко Ксенія


Вільнянська ЗОШ № 3


23. Французька мова

11 клас

Торба Дар’я


Новогупалівська ЗОШ



izumzum.ru