Наказ №348 Про підсумки обласного етапу - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1страница 2
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Наказ №332 Про підсумки проведення щорічного обласного огляду технічної... 1 65.14kb.
Наказ №131 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 76.5kb.
Наказ №387 Про підсумки проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського... 1 408.07kb.
Наказ № Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін... 1 111.21kb.
Підсумки обласного етапу конкурсу творчих робіт для педагогічних... 1 140.86kb.
Витяг з наказу «30» 12 2011 №758 Про підсумки проведення І етапу... 1 76.21kb.
Наказ №92 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 64.02kb.
Наказ №121 Про підсумки огляду-конкурсу на кращу підготовку закладів... 1 25.85kb.
Наказ №17 Про проведен 1 47.7kb.
Наказ №203 Про підсумки ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного... 1 32.44kb.
Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р 1 111.68kb.
Анатолія Михайловича Федя 1 97.38kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Наказ №348 Про підсумки обласного етапу - страница №1/2





УКРАЇНА

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

Від 29.04.2011 р. № 348

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнських конкурсів-виставок

з НТТУМ

Згідно з наказами управління освіти і науки облдержадміністрації від 31.01.2011 року за № 075 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-виставки з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!» та за № 076 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу – виставки з початкового технічного моделювання» та планом роботи комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради на 2011 рік з 01 квітня по 12 травня 2011 року на базі зазначеного закладу були проведені обласні конкурси-виставки з науково-технічної творчості:

- початкового технічного моделювання (для учнів віком 6-11 років);

- науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (для учнів віком 12-18 років).

Заходи були присвячені 20-й річниці незалежності України.

На конкурси-виставки було надано понад 200 найрізноманітніших за формою і змістом робіт учнів шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів з районів та міст Запорізької області.

Обласне журі визначило високий рівень виконання робіт, відповідність їх технічним, естетичним та експозиційним вимогам.

Найкращими були роботи: клубу дитячої технічної творчості Палацу культури металургів ВАТ «Запоріжсталь», станції юних техніків м. Запоріжжя, комунального закладу «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради, комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» м. Дніпрорудне, Центру дитячої та юнацької творчості м. Енергодара, Центру дитячої та юнацької творчості імені В. Гнаровської Вільнянської районної ради Запорізької області та Комунарського районного центру молоді та школярів.

Обласним журі були зазначені наступні недоліки:

- не брали участь в обласних конкурсах-виставках з початкового технічного моделювання та науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!»: станція юних техніків м. Бердянська, станція юних техніків м. Мелітополя, міський Палац дитячої та юнацької творчості та ін. (додаток № 1, 2);

- несвоєчасне проведення міських та районних етапів конкурсів, що ускладнило проведення обласного етапу;

- документація багатьох учасників конкурсів-виставок не відповідала умовам проведення;

- зменшилась кількість робіт суто технічного напрямку на виставках з початкового технічного моделювання та науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (додаток № 1 - «Інформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» та додаток № 2 - «Інформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з початкового технічного моделювання та на сайті www.grani.net.ua).

Обласне журі відібрало 39 найкращих експонатів для участі у Всеукраїнському етапі конкурсів-виставок у м. Києві у травні 2011 року.


Н А К А З У Ю:


  1. Нагородити дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації переможців обласних конкурсів-виставок з:

    1. Початкового технічного моделювання (додаток № 3 та на сайті www.grani.net.ua);

    2. Науково-технічного напрямку «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (додаток № 4 та на сайті www.grani.net.ua );




  1. Керівникам органів управління освітою проаналізувати «Інформацію про проведення обласного етапу Всеукраїнських конкурсів-виставок «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», початкового технічного моделювання, та відзначити керівників закладів освіти, вихованці яких посіли призові місця у зазначених заходах.




  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації В. М. Захарчука.

Начальник управління О. Г. Вєрозубов

Чурикова, 239 02 62

Додаток № 1

до наказу облУОН

від 29. 04. 2011 р.

348
Інформація про проведення

обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з початкового технічного моделювання




п/п


Міста та райони

Запорізької області



Загальна

кількість представлених



робіт

Кількість призових місць

I місце

II місце

III місце

1

СЮТ м. Бердянськ

1

-

1

-

2

СЮТ м. Запоріжжя

12

6

3

2

3

СЮТ м. Мелітополь

-

-

-

-

4

ЦДЮТ м. Енергодар

9

4

-

-

5

ЦДЮТ м. Токмак

6

2

1

1

6

ЦДЮТ м. Приморськ

3

1

1

-

7

КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

28

8

8

5

8

ЦДЮТ Шевченківського району м. Запоріжжя

-

-

-

-

9

Міський Палац дитячої та юнацької творчості

-

-

-

-

10

Комунарський центр молоді та школярів м. Запоріжжя

24

4

5

3

11

КДТТ ПК металургів ВАТ «Запоріжсталь»

26

8

3

1

12

КЗ КНТТУМ «Політ» ЗМР ЗО

5

-

2

1

13

м. Бердянськ:

КДЮТ «Зоряний»


2

-

-

1


14

м. Мелітополь

-

-

-

-

16

Запорізький район

5

2

-

1

16

Бердянський район

-

-

-

-

17

Василівський район:

ЦДЮТ м. Дніпрорудне


8

-

2

1


18

Веселівський район

-

-

-

-

19

Великобілозерський район

-

-

-

-

20

Вільнянський район:

ЦДЮТ ім. В. Гнаровської


8

4

-

1


21

Гуляйпільський район

3

1




1

22

Кам’янко-Дніпровський район

6

-

2

1

23

Куйбишевський район

-

-

-

-

24

Михайлівський район

-

-

-

-

25

Мелітопольський район

-

-

-

-

26

Новомиколаївський район

-

-

-

-

27

Оріхівський район

1

-

-

-

28

Пологівський район

-

-

-

-

29

Приазовський район

-

-

-

-

30

Розівський район

-

-

-

-

31

Токмацький район:

Районний будинок творчості м. Молочанськ



1

1

-

-

32

Чернігівський район

8

1

1

2

33

Якимівський район

-

-

-

-

Додаток № 2

до наказу облУОН

від 29. 04. 2011 р.

348
Інформація про проведення

обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з НТТУМ «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!»




п/п


Міста та райони

Запорізької області



Загальна

кількість представлених



робіт

Кількість призових місць

I місце

II місце

III місце

1

СЮТ м. Бердянськ

-

-

-

-

2

СЮТ м. Запоріжжя

11

4

1

3

3

СЮТ м. Мелітополь

-

-

-

-

4

ЦДЮТ м. Енергодар

1

1

-

-

5

ЦДЮТ м. Токмак

1

-

-

1

6

ЦДЮТ м. Приморськ

7

-

1

2

7

КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

13

7

2

1

8

ЦДЮТ Шевченківського району м. Запоріжжя

-

-

-

-

9

Міський Палац дитячої та юнацької творчості

-

-

-

-

10

Комунарський центр молоді та школярів м. Запоріжжя

-

-

-

-

11

КДТТ ПК металургів ВАТ «Запоріжсталь»

2

1

-

-

12

КЗ КНТТУМ «Політ» ЗМР ЗО

-

-

-

-

13

м. Бердянськ

-

-

-

-

14

м. Мелітополь

-

-

-

-

16

Запорізький район

-

-

-

-

16

Бердянський район

-

-

-

-

17

Василівський район:

ЦДЮТ м. Дніпрорудне;

КПНЗ «ЦДЮТТ Василівської районної ради»

1

2


1

1


-

1


-

-



18

Веселівський район

-

-

-

-

19

Великобілозерський район













20

Вільнянський район:

ЦДЮТ ім. В. Гнаровської



10

2

2

1

21

Гуляйпільський район

2

-

-

1

22

Кам’янко-Дніпровський район

-

-

-

-

23

Куйбишевський район

-

-

-

-

24

Михайлівський район

-

-

-

-

25

Мелітопольський район

-

-

-

-

26

Новомиколаївський район

-

-

-

-

27

Оріхівський район

-

-

-

-

28

Пологівський район

-

-

-

-

29

Приазовський район

-

-

-

-

30

Розівський район

-

-

-

-

31

Токмацький район

-

-

-

-

32

Чернігівський район

3

-

1

1

33

Якимівський район

-

-

-

-

Додаток № 3

до наказу облУОН

від 29. 04 2011 р.

348

Перелік призерів обласної виставки-конкурсу

з початкового технічного моделювання:
Дипломи І ступеня:


№ п/п

Назва роботи

Розділ

Прізвище, ім’я автора

Рік народження

Навчальний заклад, клас

Назва організації, гуртка

ПІБ керівника

1

«Pitts Special S-1s»


Авіамоделі

Міхайловський Євген

06.12.2001 р.

3-Б клас, м. Молочанськ СШ №2

Районний будинок творчості школярів м. Молочанськ, гурток «Авіаційне моделювання»

Снісаренко Віктор Володимирович

2

«Квіти»

Холодний фарфор

Гусейнова Ганна

11 років




КРЦМтаШ Студія «Веселкові візерунки» (Декоративно-прикладне мистецтво)

Андрєєва О.Б

3

Птахи друзі: Папуга, Фламінго, Ворона

Народні ремесла, вишивка

Надєєна Марія

8 років




КРЦМ та Ш Студія «Веселкові візерунки» «Калинка»

Ригоц Л.

4

Квітучий край

ДПМ

Трубнікова Анастасія,

Рибалка Аліна



11 років

11 років





Філія КРЦМ та Ш «Буревісник», зразковий художній колектив «Джерело» гурток «Дивоцвіт»

Ковба Ю.О.


5

«Яскравий куточок мого життя»

ДПМ

Рев’якіна Лоліта

9 років




Філія КРЦМ та Ш «Буревісник», зразковий художній колектив «Джерело» гурток «Веселі олівці»

Циганок О.І.

6

Вишита картина «Козаки»

Вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну

Татарін Володимир

1999

6 клас

«Вишиваночка», Чернігівський р-н

Татаріна Оксана Григорівна

7

Хатка

Сувеніри та м’яка іграшка

Крохмаль Вікторія

2004

Балабинська гімназія «Престиж», 1-А клас




Потоцька О.В.

8

Лялька мотанка «Галинка»

Сувеніри та м’яка іграшка

Гнип Софія

2005

Балабинська гімназія «Престиж», 2-А клас




Латун Л. А.

9

«Кошеня»

Пап’є-маше

Матвєєва Яна

27.10.1997

ЕНВК №5, 7-В

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Маски»

Носач Світлана Давидівна

10

«Яблуневий цвіт»

Об’ємна аплікація

Полякова Катерина

22.06.2004

ЕНВК №5, 1-Б

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Золоті руки»

Мосунова Тетяна Геннадіївна

11

«Пінгвін»

Вироби з поліетилену

Волошина Єлизавета Дмитрівна

25.04.2001

ЕНВК №5, 4-г клас

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Золоті руки »

Мосунова Тетяна Геннадіївна

12

«Кактус»

Поліетиленова пластика

Чердовських Стефанія

11.02.2004

НВК № 7, 1-Б

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Таіс»

Мосунова Тетяна Геннадіївна

13

«Тет-а-тет» - чайний набір

(три предмети)



Декоративно-ужиткове мистецтво.

Техніка:


Плетіння гачком

Федорець Дар’я

12 років

Школа № 54, 6-а

КДТТ ПК металургів ВАТ «Запоріжсталь», гурток «Уміла голочка»

Бережна Ірина Євгенівна

14

«Герої улюблених мультиків»

(три паперові тарілки)



Декоративно-ужиткове мистецтво.

Техніка:


Декупаж

Жуков Сергій




Дитячий дошкільний заклад

КДТТ ПК металургів ВАТ «Запоріжсталь», гурток «Мала майстерня»

Бліннікова Любов Василівна

15

«Жар-птах»

Найпростіші механічні ігри та іграшки

Карабльова Катерина

Чумак Анастасія



1999

Нововаси -лівськаЗОШ

4 клас


ЦДЮТ ім. В. Гнаровської, гурток «Початкового технічного моделювання»

Тріщук Іван Васильович


16

Аеропорт майбутнього

Найпростіші меха-нічні машини та механізми з вико-ристанням елементів електротехніки

Корабльов Євген

Ахмедов Андрій



2000
2001

Нововаси -лівськаЗОШ

4 клас


ЦДЮТ ім. В. Гнаровської, гурток «Початкового технічного моделювання»

Тріщук Іван Васильович


17

«Знову гол»

Сувеніри

Ахмедов Андрій

2001

Нововаси -лівськаЗОШ

4 клас


ЦДЮТ ім. В. Гнаровської, гурток «Початкового технічного моделювання»

Тріщук Іван Васильович


18

Макет літака

Найпростіші авіамоделі

Андрусів Артур

2000

Нововаси -лівськаЗОШ

4 клас


ЦДЮТ ім. В. Гнаровської, гурток «Початкового технічного моделювання»

Тріщук Іван Васильович


19

«Закохані котики»


м'яка іграшка


Романова Тетяна Віталіївна

Ликова Поліна Олегівна




2000

2000



вул. Володарського,322


Центр дитячої та юнацької творчост м. Токмак гурток "Модельєри одягу"


Ковтуненко Ніна Олександрівна



20

«Морський пейзаж»

Декоративно-ужиткове мистецтво.

Техніка:


Аплікація, декупаж

Мозгова Анастасія

12 років

Школа № 67,

6-б


КДТТ ПК металургів ВАТ «Запоріжсталь», гурток «Уміла голочка»

Бережна Ірина Євгенівна

21

«Альпійська долина»

Декоративно-ужиткове мистецтво.

Техніка:


Вишивка (гладь), декупаж

Гаврилова Анастасія

10 років

Школа № 67,

4-а


КДТТ ПК металургів ВАТ «Запоріжсталь», гурток «Уміла голочка»

Бережна Ірина Євгенівна

22

«Бонсай»


Декоративно-ужиткове мистецтво.

Техніка:


Бісероплетіння

Горошко Катерина

7 років

Школа № 54, 2-а

КДТТ ПК металургів ВАТ «Запоріжсталь», гурток «Уміла голочка»

Бережна Ірина Євгенівна

23

Робот

Паперопластика

Вельможко Д.Ю.

2001рік

ЗСЗШІ № 5 з вадами зору, 4кл

СЮТ м. Запоріжжя

Гурток ПТМ,




Серова Н.К.

24

Гусениця - іграшка

М’яка іграшка

Гремітських Оександра Миколаївна

2001

ЗОШ №!,4 кл

СЮТ м. Запоріжжя

к/ш «Промінь», СЮТ



Рябко С.О.


25

«Символ року»



Оригамі

Махотка Ксенія

2002

ЗОШ №2, 3-а

ЦДЮТ м. Приморськ, гурток «Образотворче мистецтво»

Чернова Ольга Вікторівна

26

«Весна»

Народні промисли

Ратушняк Андрій

1998

Ліцей № 34

КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Ратушняк Ольга Миколаївна

27

«Весна»

паперопластика

Верлата Любов

14 років

Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2 для дітей із вадами розумового розвитку

Філія КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Пономаренко О.О.

28

«Весняні фантазії»

Сувеніри

Дорохіна Марія

15 років

Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2 для дітей із вадами розумового розвитку

Філія КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Пономаренко О.О.

29

«Порося», «Пташеня»

«Жабеня», «Зайченя

«Лисеня», «Песик»


Паперопластика (квілінг)

Дорохіна Марія

15 років

Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2 для дітей із вадами розумового розвитку

Філія КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Пономаренко О.О.

30

Панно «Джерело натхнення»

вироби у стилі народних мистецтв

Колективна робота учнів 2-х класів та дітей-інвалідів: Лук’яненко Марина, Пастернак Сніжана, Тимофєєв Костянтин, Михальчук Артем, Тонковська Марія, Перивалова Настя, Вологін Назар, Сергєєва Софія , Луценко Марта, Чернобук Ольга




ЗНВККТП, клуб дітей з особливими фізичними потребами «Джерело»

КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Шавульська Людмила Ігнатівна, Гриняєва Наталія Григорівна

31

Панно «Боже, нам Україну сохрани»

вироби у стилі народних мистецтв

Колективна робота учнів 5-8х класів та дітей-інвалідів: Лук’яненко Катерина, Чигарова Інна, Жила Інна, Жанберов Даніїл, Руднева Світлана, Свинцицька Ілона, Свідерська Аліна, Міненко Олександра, Агафонова Наталія




ЗНВККТП, клуб дітей з особливими фізичними потребами «Джерело»

КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Гриняєва Наталія Григорівна

32

"Біла троянда"


паперо-пластика


Шкурко

Анастасія




2001


Центр дитячої та юнацької творчості вул.Володарського,322


Центр дитячої та юнацької творчості м. Токмак гурток "Рукоділля"


Гойда Людмила Миколаївна.


33

«Обереги долі

»


Вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну

Колективна робота

1998

Районний центр дитячої та юнацької творчості

Районний центр дитячої та юнацької творчості м. Гуляйполе Гурток «Дитячі самоцвіти»

Пузанова Ірина Юріївна

34

«Натюрморт»

Декоративно-ужиткове мистецтво.

Техніка:


Художня вишивка (хрестик)

Сарапкіна Ганна




Запорізький коледж радіо-електроніки

КДТТ ПК металургів ВАТ «Запоріжсталь», гурток «Уміла голочка»

Бережна Ірина Євгенівна

35

«Дарунки оливкового гаю»

Декоративно-ужиткове мистецтво.

Техніка: Вишивка,

декупаж, гільйошування


Колотовкіна Юлія




Гімназія № 47,

9-б


КДТТ ПК металургів ВАТ «Запоріжсталь», гурток «Уміла голочка»

Бережна Ірина Євгенівна

36

«Червоні вітрила»

Декоративно-ужиткове мистецтво.

Техніка:


Малюнок на склі

Шеїн Олександр




Школа № 33,

3-а


КДТТ ПК металургів ВАТ «Запоріжсталь», гурток «Мала майстерня»

Бліннікова Любов Василівна

37

Скринька «Яскраві квіти»

Народні ремесла

Адугіна Наталія

2000

ЗОШ № 83, 4 клас

СЮТ м. Запоріжжя Студія ДВМ «Чарівниця»

Осіна О.М.


Скринька «Запорізькі краєвиди»

Народні ремесла

Адугіна Наталія

2000

ЗОШ № 83, 4 клас

СЮТ м. Запоріжжя Студія ДВМ «Чарівниця»

Осіна О.М.


Піднос «Морозні сутінки»

Народні ремесла

Адугіна Наталія

2000

ЗОШ № 83, 4 клас

СЮТ м. Запоріжжя Студія ДВМ «Чарівниця»

Осіна О.М.


Піднос «Зимовий ранок»

Народні ремесла

Адугіна Наталія

2000

ЗОШ № 83, 4 клас

СЮТ м. Запоріжжя Студія ДВМ «Чарівниця»

Осіна О.М.


38

«Гоночна модель»

Автомобільні моделі

Колектив гуртка «Автомоделювання»

2000-2001 р.н.




КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, гурток «Автомоделювання»

Левіт Л.В.

39

Песик «Бобік»

Сувеніри

Кара Вікторія

2003

ЗОШ № 58, 1 клас

КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, гурток «Початкове технічне моделювання»

Журибіда І.В.


следующая страница >>



izumzum.ru