Наказ №329 Про проведення І етапу та участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів Мал - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Наказ №17 Про проведен 1 47.7kb.
Тематика науково-дослідницьких робіт учасників ІІІ етапу Всеукраїнського... 6 664.53kb.
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 25. 2 337.99kb.
1. Відділення технічних наук Співголови журі відділення 5 487.36kb.
Відділення хімії та біології Секція «Валеологія» 1 238.7kb.
Переможці та призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких... 1 98.61kb.
Витяг з наказу «30» 12 2011 №758 Про підсумки проведення І етапу... 1 76.21kb.
Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт... 1 42.09kb.
Наказ №387 Про підсумки проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського... 1 408.07kb.
Наказ №232 від 31 березня 2011 року м. Ужгород Про проведення ІІ... 1 92.22kb.
Наказ №88 Про участь учнів Харківської області в очному етапі всеукраїнських... 1 44.71kb.
Люботинської загальноосвітньої 1 347.06kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Наказ №329 Про проведення І етапу та участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту - страница №1/1




УКРАЇНА


ПЕТРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ ДОНЕЦЬКУ РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ


Від 02 грудня 2013 р. № 329


Про проведення І етапу та участь у ІІ етапі

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-

дослідницьких робіт учнів-членів Малої

академії наук України в 2013-2014 н.році
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 305 від 18.08.98, Законів України “Про освіту”, “Про позашкільну освіту”, Положення про Малу академію наук учнівської молоді (від 09.02.2006 № 90, затверджене Мінюстом України 24.02.2006 № 172/12046), з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді, підготовки майбутньої наукової зміни, активізації діяльності Малої академії наук України

НАКАЗУЮ:

  1. РМК




    1. Провести І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-кандидатів у члени районної філії Донецького територіального відділення Малої академії наук України відповідно до умов проведення районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів (додаток 1):

до 20.12.13 р. – шкільний етап

до 10.01.14 р. – представлення наукових робіт до участі у районному етапі

13.01.14 р. – заочний тур (розгляд робіт у районних предметних секціях)

15.01.14 р. – районна науково-практична конференція

Відповідальний: Прядко Л.Ф.,

методист РМК, керівники секцій, члени журі

1.2. Затвердити структуру районної філії Донецького територіального відділення Малої академії наук на 2013-2014 н.р.(додаток 2).

1.3. Затвердити склад оргкомітету І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (додаток № 3).

1.4. Затвердити склад журі районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів (додаток 4).

1.5. Забезпечити:

1.5.1. Своєчасне подання заявок, науково-дослідницьких робіт переможців та наказів від району для участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу .

Термін: до 25.01.2014 р. Відповідальний: Прядко Л.Ф.,

методист РМК, оргкомітет конкурсу

1.5.2. Участь учасників конкурсу на чолі з керівниками районних відділень МАН у підведенні підсумків заочного туру.

Термін: 14.01.2014 р.

1.5.3. Соціально-психологічний супровід учнів-членів МАН під час проведення І етапу конкурсу.

Відповідальний: Лісевич О. М.,

методист РМК, психологи шкіл

1.5.4. Забезпечити діяльність журі під час проведення конкурсу.
2. Адміністрації навчальних закладів:


    1. Провести організаційні заходи з метою створення у навчальному закладі умов для проведення шкільного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів.

    2. Провести шкільний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів у встановлені терміни.

    3. Забезпечити участь учнів та педагогів навчального закладу у підготовці та проведенні районної науково-практичної конференції.

    4. Забезпечити своєчасне подання заявок і творчих робіт переможців шкільного етапу для участі у І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів.

    5. Директору ДНВК №114 Варваровській І.О. забезпечити умови щодо проведення районної конференції МАН у вищезазначені (п.1.1.) терміни.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача районним методичним кабінетом Олійник І.В.

Начальник відділу освіти Петровської

районної в м. Донецьку ради

Прядко Л.Ф.

203-34-46


Додаток № 3

до наказу РВО

від 02.12.13 № 329

С К Л А Д


організаційного комітету з підготовки та проведення І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких

робіт учнів-членів МАН

Олійник І.В. голова оргкомітету, завідувач РМК


Прядко Л.Ф. секретар оргкомітету, методист РМК
Члени оргкомітету:
Савінова Н.І. - методист РМК, керівник секції етнографії

Супрун І.В. – методист РМК, керівник секції психології

Іговська О.М. - керівник секції російської мови, директор ДЗОШ № 113

Грищенко Л.О - керівник секції інформатики, заступник директора ДНВК №114

Кузьменко О.В. - керівник секції хімії, заступник директора ДНВК №114

Добриднюк Л.В. - керівник секції української мови, вчитель гімназії ім. В. Стуса

Маякова Н.П. - керівник секції математичних наук, вчитель ДНВК № 114

Кононенко В.І - керівник секції фізичних наук, вчитель гімназії ім. В. Стуса

Федюк І.О. - керівник секції біології людини, вчитель ДНВК № 114

Черкун Л.І.- керівник секції ботаніки та зоології, вчитель ДЗОШ №100

Карліна О.В. - керівник секції історичних наук, вчитель ДЗОШ №106

Лісогор Л.М. - керівник секції географічних наук, вчитель ДЗОШ №105

Макаренко О.В. - керівник секції української літератури, вчитель ДНВК № 114

Федорова О.В. - керівник секції зарубіжної літератури, вчитель ДНВК № 114

Логунова О.В. - керівник секції мистецтвознавства та СХК, вчитель ДЗОШ №105

Казначєєва Л.О. - керівник секції іноземних мов, вчитель ДНВК № 114

Трубачова Л.М. – керівник секції економіки, викладач МНВК


Додаток № 1

до наказу РВО

від 02.12.13 № 329


УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких

робіт учнів-кандидатів у члени районної філії МАН у 2013-2014 навчальному році


  1. Мета та завдання.

Районний конкурс-захист (І етап) науково-дослідницьких, творчих та конструкторських робіт учнів-учасників районної філії МАН проводиться у формі районної науково-практичної конференції з метою пошуку та створення умов для підтримки талановитої молоді, задоволення потреб дітей та підлітків у професійному та суспільному самовизначенні.

  1. Місце, час та порядок проведення.

Конкурс проводиться в три етапи.

І етап проводиться безпосередньо в наукових товариствах учнів в навчальних закладах району до 20 грудня 2013 року.

ІІ етап (заочний тур) проводиться районним відділенням МАН (керівниками секцій) у формі вивчення та оцінювання поданих до районних комісій наукових робіт учнів у термін з 10 січня 2014року.

ІІІ етап проводиться районним відділенням МАН у формі районної науково-практичної конференції 15 січня 2014 року.

Конкурс-захист проводиться у наукових відділеннях МАН та їх секціях згідно затвердженої на 2012-2013 навчальний рік структури районної філії МАН.


  1. Керівництво конкурсом.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням конкурсу здійснює районний відділ освіти. Безпосередня відповідальність за проведення конкурсу покладається на оргкомітет.

  1. Учасники конкурсу.

У конкурсі беруть участь члени районної філії МАН, учні 7-11 класів навчальних закладів району.

  1. Умови проведення.

Програма роботи кожної секції передбачає:

- конкурс науково-дослідницьких робіт;

- захист науково-дослідницьких робіт.

Максимальна сумарна оцінка за участь у всіх розділах програми конкурсу-захисту становить 100 балів та розподіляється таким чином:


а) Конкурс науково-дослідницьких робіт (заочний тур).

Під час конкурсу оцінюється:

-складність, науковість - 10 балів

- аргументованість, повнота розкриття - 8 балів

- актуальність та елементи творчості – 10 балів

- стиль, грамотність – 6 балів

- якість оформлення – 6 балів

Максимальна кількість балів – 40 балів


Б) Захист науково-дослідницьких робіт (очний тур).

Захист проходить окремо по кожній секції. На захисті мають право бути присутніми члени секції як опоненти. Для захисту надається до 10 хвилин. Для відповіді на запитання – до 5 хвилин.

Захист передбачає:


  • аргументоване доведення проблеми з урахуванням

власного досвіду дослідника – 20 балів

  • чіткість, логічність, лаконічність викладання матеріалу – 10 балів

  • повнота, вичерпаність відповідей – 10 балів

  • культура мовлення – 5 балів

  • доцільність, цікавість теми – 5 балів

  • вміння використовувати наочні посібники – 5 балів

  • активна кваліфікована участь у веденні дискусій – 5 балів

Максимальна кількість балів – 60 балів.

Оцінки за результатами всіх етапів конкурсу виголошуються після його закінчення.


Всі одержані оцінки вважаються остаточними, якщо протягом однієї години після оголошення результатів не буде офіційних апеляцій.

  1. Визначення переможців та нагородження.

Конкурс носить особистий характер. Переможці визначаються за сумою балів з усіх розділів програми конкурсу.

Кількість І, ІІ, ІІІ місць може становити до 50% загальної кількості учасників з орієнтовним розподілом їх у співвідношенні 1 : 2 : 3.

Перше місце не визначається, якщо ніхто з учасників не набрав 80 балів.

Друге місце не визначається, якщо ніхто з учасників не набрав 75 балів.

Третє місце не визначається, якщо ніхто з учасників не набрав 70 балів.

Переможці нагороджуються дипломами районного відділу освіти.



  1. Журі конкурсу.

Роботою журі керує організаційний комітет по підготовці та проведенню І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту. Головами журі секцій є кращі педагоги навчальних закладів району з числа вчителів-методистів, старших вчителів, вчителів вищої категорії. Склад журі формується районним методичним кабінетом та затверджується районним відділом освіти.

Додаток № 2

до наказу РВО

від 02.12.13 № 329


Структура

районної філії Донецького територіального відділення Малої академії наук

на 2012-2013 н.р.


Відділення МАН

Секції

Предмет

І. Історико- географічне

1.Історія України

Історія України

2.Археология

Історія України

3.Історичне краєзнавство

Історія України

4.Етнология

Історія України

5.Географія та ландшафтознавство

Географія

6.Геологія

Географія

ІІ. Філософії та суспільствознавства

1.Філософія

Історія України

2.Соціологія

Історія України

3.Правознавство

Історія України

4.Релігієзнавство та історія релігії

Історія України

ІІІ. Технічних наук

1. Технологічні процеси та перспективні технології

Фізика, математика (за вибором)

2. Електроніка та приладобудування

Фізика, математика (за вибором)

3. Матеріалознавство

Фізика, математика (за вибором)

4. Машинобудування та робототехніка

Фізика, математика (за вибором)

5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Фізика, математика (за вибором)

6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Фізика, математика (за вибором)

7. Науково-технічна творчість та винахідництво

Фізика, математика (за вибором)

ІV. Комп’ютерних наук

1. Комп'ютерні системи та мережі

Математика

2. Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Математика

3. Технології програмування

Математика

4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Математика

5. Internet-технології та WEB дизайн

Математика

6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

V. Філології та мистецтвознавства

1. Українська література

Українська мова та література

2. Зарубіжна література

Українська мова та література, зарубіжна література (за вибором)

3. Фольклористика

Українська мова та література

4. Українська мова

Українська мова та література

5. Російська мова

Російська мова

6. Мистецтвознавство

Українська мова та література

7. Літературна творчість

Українська мова та література

8. Журналістика

Українська мова та література

9. Англійська мова

Англійська мова

10. Німецька мова

Німецька мова

11. Французька мова

Французька мова

VI. Математики


1. Математика

Математика

2. Прикладна математика

Математика

3. Математичне моделювання

Математика

VII. Фізики та астрономії

1. Теоретична фізика

Фізика

2. Експериментальна фізика

Фізика

3. Астрономія та астрофізика

Фізика

4. Аерофізика та космічні дослідження

Фізика

VIII. Економіки

1. Економічна теорія та історія економічної думки

Математика

2. Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

3. Фінанси, грошовий обіг і кредит

Математика

IX. Хімії та біології



1. Загальна біологія

Біологія, хімія

(за вибором)



2. Біологія людини

Біологія, хімія

(за вибором)



3. Зоологія, ботаніка

Біологія, хімія

(за вибором)



4. Медицина

Біологія, хімія

(за вибором)



5. Психологія

Біологія, хімія

(за вибором)



6. Хімія

Хімія

Х. Екології та аграрних наук

1. Екологія

Біологія, хімія

(за вибором)



2. Охорона довкілля та раціональне природокористування

Біологія, хімія

(за вибором)



3. Агрономія

Біологія, хімія

(за вибором)



4. Ветеринарія та зоотехнія

Біологія, хімія

(за вибором)



5. Лісознавство

Біологія, хімія

(за вибором)



6. Селекція та генетика

Біологія, хімія

(за вибором)




Додаток № 4

до наказу РВО

від 02.12.2013 № 329


Склад журі конкурсу


Секція 1. Математичні науки

Керівник: Маякова Н.П., ДНВК №114

Члени журі: Нікончук С.В., гімназія

Сафіна Л.О., ДЗОШ №110

Бойко Л.В., ДНВК №114

Воробйова Н.В., ДЗОШ №101

Фауцист І.О., ДЗОШ №105

Куліш Л.М., ДЗОШ №111



Секція 2. Комп’ютерні науки

Керівник: Грищенко Л.О., ДНВК № 114

Члени журі: Баглер Г.А., ДНВК №114

Саморокова В.П., гімназія

Лук’янчикова О.О., ДНВК № 114

Ващенко Н.В., МНВК



Секція 3. Фізика та астрономія

Керівник: Кононенко В.І, гімназія

Члени журі: Проценко М.Д., ДНВК № 114

Каулавічуте І.Л., ДЗОШ №108

Крючкова Н.П., ДЗОШ №116

Петренко О.Б., ДЗОШ №106



Секція 4. Хімія

Керівник: Кузьменко О.В., ДНВК №114

Члени журі: Булєєва Л.В. , ДЗОШ №105

Луговцова В.П., ДЗОШ №116

Скрипнік О.А, ДЗОШ №101

Данилова О.О., ЗОШ №103


Івчик Г.О., ДЗОШ №108

Секція 5.

Біологія людини, загальна біологія

Керівник: Федюк І.О., ДНВК №114

Члени журі: Лавриченко М.В., ДЗОШ №105

Педченко І.В., ДЗОШ №101

Ботаніка та зоологія,

Керівник: Черкун Л.І., ДЗОШ №100

Члени журі: Репецька С.Ю., ЗОШ №103

Гладкоскок Т.В., ДЗОШ № 116



Секція 6. Екологія та аграрні науки

Керівник: Ламакіна Г.В.,МНВК

Члени журі: Федосова Л.В., ДЗОШ №87

Шумбасова О.В., ДНВК №114



Секція 7. Історичне краєзнавство

Керівник: Бурлака С.М., гімназія

Члени журі: Назаренко О.О., ДЗОШ №100

Гриценко О.В., ДНВК № 114

Говорющенко С.С., ЗОШ №103

Секція 8. Історія України

Керівник: Грішина О.А., ДЗОШ №101

Члени журі: Шабороніна Т.І., гімназія

Мотильова Н.М., ДНВК №114

Савронь А.А., ДЗОШ №103

Секція 9. Правознавство

Керівник: Карліна О.В., ДЗОШ №106

Члени журі: Лохматова Г.О. ДНВК №114

Федіна Т.Б., ДЗОШ №105

Горілко О.В., ДЗОШ №103

Секція 10. Географія та ландшафтознавство, геологія

Керівник: Потапенкова Г.М., ДЗОШ №106

Члени журі: Криштафович В.Л., гімназія

Тимошенко І.М., ДЗОШ №101

Лісогор Л.М., ДЗОШ № 105

Секція 11. Українська література

Керівник: Макаренко О.В., ДНВК №114

Члени журі: Мерц Т.В., ДЗОШ №105

Крижановська В.А., ДЗОШ №106

Амелічева Н.С., гімназія

Секція 12. Українська мова

Керівник: Добриднюк Л.В., гімназія

Члени журі: Мануленко О.Г., ДЗОШ №105

Мачуха О.А., ДЗОШ №106

Руснак Ю.Г., ДЗОШ №100
Секція 13. Зарубіжна література

Керівник: Федорова О.В., ДНВК №114

Члени журі: Глінченко С.О. ДЗОШ №100

Васильєва Н.М., гімназія

Цвігун Т.І., ДЗОШ №105

Ляднова С.В., ДЗОШ №106



Секція 14. Російська мова

Керівник: Іговська О.М., ДЗОШ №113

Члени журі: Малолетнікова В.М.,ДЗОШ №104

Грачова Т.А., ЗОШ №103

Козирєва І.П., ДЗОШ №84

Ржесік С.А., ДНВК №114



Секція 15. Мистецтвознавство, фольклористика

Керівник: Косматенко О.І., ДЗОШ №106

Члени журі: Черьоміна Т.В., гімназія

Назарова І.В., ДЗОШ №100

Логунова О.В., ДЗОШ №105

Секція 16 . Іноземна мова

Керівник: Казначєєва Л.О, НВК №114

Члени журі: Трофименко В.М., гімназія

Рибальченко І.В., гімназія

Корчагіна О.І., ДЗОШ №100

Гнездицька А.М., ДНВК №114

Михайленко Н.П.,ДЗОШ № 100

Секція 17 . Етнологія

Керівник: Савінова Н.І., методист РМК

Члени журі: Жадан Н.М., ДЗОШ №111

Лебедєва С.Ж., ДЗОШ №113



Секція 18 . Психологія

Керівник: Лисевич О.М., методист РМК

Члени журі: Ткачук Л.В., ДЗОШ №100

Гацула І.В., ЦДЮТ

Супрун І.В., ДЗОШ №87

Секція 19 . Технічні науки, економіка

Керівник: Грачев І.М.., ЗОШ № 103,

Члени журі: Маслова О.П., МНВК

Петренко О.Б., ДЗОШ №106



Трубачова Л.М., МНВК



izumzum.ru