Наказ №167 «Про формування рейтингового списку вступників на ІІ ступінь навчання» - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1страница 2
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Навчальні заклади міста 1 76.98kb.
Наказ № Про зарахування слухачів на навчання до Інституту за договорами... 1 29.7kb.
Наказ №42/2 " 01 " серпня 2012 р м. Кам’янець-Подільський Зміст:... 3 431.58kb.
Наказ №778 Про затвердження Типових навчальних планів спеціальних... 1 79.47kb.
Наказ №156-с м. Вінниця Про зарахування на навчання за освітньо-професійними... 3 241.08kb.
Та методики її навчання в педагогічному університеті є перевірка... 1 157.5kb.
Положення про порядок навчання та підвищення кваліфікації арбіт Про... 1 161.02kb.
Готовність шестирічок до навчання у школі 1 86.91kb.
Наказ № Про зарахування слухачів на навчання до Інституту 1 86.73kb.
Наказ №150 Про упорядкування роботи загальноосвітніх навчальних закладів м. 1 136.94kb.
Наказ №855 Про затвердження Плану дій щодо запровадження інклюзивного... 1 184.24kb.
Професійне аудіо та світлове обладнання 1 117.33kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Наказ №167 «Про формування рейтингового списку вступників на ІІ ступінь навчання» - страница №1/2

ДОНЕЦЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

НАКАЗ
01.08.2012 р. м. Донецьк № 167

«Про формування рейтингового списку вступників на ІІ ступінь навчання»

1. За результатами фахових вступних випробувань, на підставі Правил прийому 2012 р. (п.2.3; 6; 10; 11; 12) та рішення приймальної комісії (протокол № 18 від 01.08.2011 р.) рекомендувати до зарахування на навчання на ІІ ступінь за рейтинговим списком за денною формою навчання вступників за спеціальностями:




  1. Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного

обладнання та автоматичних пристроїв

молодший спеціаліст

    1. на місця державного замовлення (план – 20 осіб)




з/п


Прізвище, ім’я, по батькові


Середній бал ПТНЗ*

Бал фахового тестування

Сума балів

Пільги

1

Москалюк Андрій Андрійович

177,2

189,0

366,2

С

2

Красулін Антон Анатолійович

167,7

197,0

364,7




3

Сердюк Едуард Григорович

166,8

186,0

352,8




4

Єфременко Олександр Вадимович

154,4

196,0

350,4

ШП

5

Дєллалов Ілля Георгійович

154,4

187,0

341,4




6

Востряков Михайло Олександрович

149,7

191,0

340,7




7

Гуцул Іван Сергійович

150,6

189,0

339,6




8

Гацула Віталій Сергійович

151,6

185,0

336,6




9

Погольдін Володимир Валерійович

157,3

179,0

336,3

ШП 

10

Демченко Артем Васильович

155,4

178,0

334,4




11

Антонов Володимир Миколайович

159,2

175,0

334,2




12

Войтович Олександр Сергійович

156,3

175,0

331,3

 

13

Ізмалков Роман Ігорович

166,8

162,0

328,8

 

14

Медвецький Владислав Олександрович

154,4

173,0

327,4




15

Нікітенко Кирило Вікторович

154,4

171,0

325,4

 

16

Наумкін Олександр Ігорович

167,7

157,0

324,7

 

17

Солдатов Олександрович Вячеславович

140,2

184,0

324,2




18

Береговий Євген Володимирович

144,9

167,0

311,9

ШП 

19

Старіченко Роман Дмитрович

154,4

153,0

307,4

ШП

20

Палій Владислав Олександрович

144,9

156,0

300,9

ШП

21

Кандала Олександр Вікторович

141,1

177,0

318,1

 

22

Багрінцев Олександр Віталійович

163,0

152,0

315,0

 

23

Ковальов Олександр Едуардович

149,7

164,0

313,7




24

Купрієнко Владислав Ігорович

148,7

156,0

304,7




25

Грудницький Денис Ігорович

159,2

145,0

304,2




26

Пономаренко Дмитро Олександрович

154,4

145,0

299,4







  1. Професійна освіта. (Гірництво)

молодший спеціаліст

    1. на місця державного замовлення (план – 25 осіб)




з/п


Прізвище, ім’я, по батькові


Середній бал ПТНЗ*

Бал фахового тестування

Сума балів

Пільги

1

Скромна Ольга Миколаївна

166,8

194,0

360,8

ШП

2

Бруєва Олена Вікторівна

162,0

190,0

352,0




3

Гущина Тетяна Олексіївна

170,5

178,0

348,5

ШП

4

Григов Олександр Вікторович

147,8

200,0

347,8




5

Гришин Антон Віталійович

146,8

197,0

343,8




6

Лидін Іван Олександрович

160,1

183,0

343,0




7

Казєєв Олександр Сергійович

164,9

175,0

339,9

ШП

8

Бузов Андрій Ігорович

158,2

178,0

336,2

ШП

9

Мовша Георгій Русланович

144,9

189,0

333,9




10

Кузмич Павло Вячеславович

142,0

191,0

333,0

 

11

Причина Сергій Володимирович

162,0

169,0

331,0




12

Коваленко Іван Анатолійович

143,0

188,0

331,0




13

Бережний Ярослав Васильович

142,1

184,0

326,1

ШП

14

Берестюк Владислав Андрійович

150,6

174,0

324,6




15

Простьяков Владислав Юрійович

145,9

174,0

319,9

ЗШ

16

Короєд Денис Станіславович

156,3

161,0

317,3




17

Тюк Вероніка Сергіївна

145,9

171,0

316,9




18

Тарасевич Дмитро Олександрович

144,9

168,0

312,9




19

Мальченко Михайло Юрійович

161,1

151,0

312,1




20

Береговий Євген Володимирович

144,9

167,0

311,9

ШП

21

Мельник Дмитро Станіславович

149,7

161,0

310,7

ШП

22

Гуцул Володимир Сергійович

148,7

162,0

310,7

 

23

Славич Олександр Васильович

141,1

167,0

308,1

 

24

Євтух Олександр Іванович

151,6

156,0

307,6

 

25

Курільонок Денис Валерійович

144,9

162,0

306,9




26

Бистрицький Олексій Андрійович

141,1

144,0

285,1




27

Федоров Дмитро Сергійович

135,4

139,0

274,4





3. Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв

молодший спеціаліст

3.1. на місця державного замовлення (план – 20 осіб)


з/п


Прізвище, ім’я, по батькові


Середній бал ПТНЗ*

Бал фахового тестування

Сума балів

Пільги

1

Жиленко Михайло Сергійович

172,4

186,5

358,9




2

Місюк Олександр Михайлович

166,8

178,0

344,8




3

Вінник Олексій Олексійович

158,2

176,5

334,7

ШП

4

Удовіченко Костянтин Сергійович

168,7

162,5

331,2




5

Козлов Олексій Олександрович

160,1

171,0

331,1




6

Вашков Михайло Валерійович

158,2

161,5

319,7




7

Герман Артур Едуардович

149,7

165,5

315,2




8

Токаренко Андрій Віталійович

151,6

162,0

313,6




9

Серьогін Сергій Ігорович

169,6

142,5

312,1




10

Тітов Микита Іванович

153,5

155,5

309,0




11

Дудка Олександр Олегович

158,2

150,0

308,2

ШП

12

Міхота Павло Сергійович

161,1

146,5

307,6

ШП

13

Єфіменко Павло Юрійович

140,2

167,0

307,2




14

Семіщенко Микита Олександрович

142,1

164,5

306,6




15

Сизова Ганна В’ячеславівна

159,2

147,0

306,2




16

Іваненко Владислав Олексійович

147,8

156,5

304,3




17

Боженко Кирило Анатолійович

159,2

144,5

303,7




18

Зімін Олександр Юрійович

162,0

141,5

303,5




19

Тертичний Володимир Миколайович

163,0

140,0

303,0




20

Цуркан Арсеній Миколайович

144,9

155,0

299,9




21

Зябкін Михайло Геннадійович

145,9

146,0

291,9




22

Андрієчко Руслан Іванович

154,4

135,0

289,4




23

Хряпа Катерина Андріївна

147,8

140,0

287,8




24

Муравйов Максим Андрійович

144,0

143,0

287,0




25

Цюпа Владислав Сергійович

147,8

138,5

286,3




26

Шелков Андрій Олександрович

154,4

130,0

284,4




27

Маканін Владислав Ігорович

149,7

134,0

283,7

ШП

28

Філатов Олександр Олегович

143,0

139,0

282,0

ШП

29

Манаков Владислав Ігорович

146,8

134,5

281,3




30

Жевно Олександр Андрійович

156,3

124,5

280,8




31

Гапонов Сергій Олександрович

134,5

136,0

270,5




32

Мандриченко Роман Юрійович

137,3

126,5

263,8





4. Професійна освіта. (Радіотехніка)

молодший спеціаліст

4.1. на місця державного замовлення (план – 25 осіб)

з/п


Прізвище, ім’я, по батькові


Середній бал ПТНЗ*

Бал фахового тестування

Сума балів

Пільги

1

Котлярова Анастасія Ернестівна

159,2

195,0

354,2




2

Янченко Олександр Олегович

177,2

170,5

347,7




3

Кошкер Анна Віталіївна

150,6

192,0

342,6




4

Нестеренко Олександра Вікторівна

169,6

172,0

341,6




5

Талан Віталій Андрійович

164,9

175,5

340,4




6

Лисак Євген Сергійович

147,8

188,5

336,3




7

Шинкарук Костянтин Олегович

151,6

182,0

333,6




8

Сажнєв Олексій Валерійович

154,4

166,5

320,9




9

Вороніна Ганна Олександрівна

166,8

152,5

319,3




10

Варченко Ігор Володимирович

169,9

149,0

318,9




11

Кизило Марк Вікторович

151,6

166,0

317,6




12

Смирнова Ганна Сергіївна

155,4

161,0

316,4




13

Онищук Андрій Олексійович

149,7

161,5

311,2




14

Поляруш Оксана Андріївна

151,6

159,5

311,1




15

Усіков Андрій Олександрович

161,1

147,0

308,1




16

Хома Наталя Степанівна

163,9

143,5

307,4




17

Марчук Анастасія Сергіївна

169,6

137,5

307,1




18

Житнік Тетяна Олегівна

156,3

149,0

305,3




19

Простак Надія Миколаївна

154,4

150,0

304,4




20

Литвиненко Сергій Миколайович

151,6

149,0

300,6




21

Жильцов Віталій Олександрович

149,7

147,0

296,7




22

Прокопович Катерина Сергіївна

162,0

130,0

292,0




23

Байда Антон Валерійович

137,3

153,5

290,8




24

Підлісна Катерина Юріївна

144,9

145,0

289,9




25

Бабієнко Павло Ігорович

151,6

135,0

286,6

ІД

26

Сус Віктор Олегович

144,0

128,5

272,5





5. Професійна освіта. (Зварювання)

молодший спеціаліст

5.1. на місця державного замовлення (план – 25 осіб)

з/п


Прізвище, ім’я, по батькові


Середній бал ПТНЗ*

Бал фахового тестування

Сума балів

Пільги

1

Влащенко Анастасія Сергіївна

182,9

192,0

374,9




2

Ринкова Софія Володимирівна

179,1

191,0

370,1




3

Біла Ганна Василівна

161,1

200,0

361,1




4

Попік Артем Володимирович

163,9

197,0

360,9




5

Панченко Владислав Віталійович

162,0

198,0

360,0




6

Гладушко Олександр Сергійович

169,6

190,0

359,6




7

Сазонова Вікторія Олексіївна

163,0

195,0

358,0




8

Мандрика Марина Володимирівна

166,8

187,0

353,8




9

Віннік Віталій Михайлович

176,2

176,0

352,2




10

Фафенгут Анатолій Сергійович

155,4

196,0

351,4




11

Кайдаш Катерина Григорівна

150,6

200,0

350,6




12

Сокур Наталія Юріївна

155,4

192,0

347,4




13

Гусєв Максим Олегович

161,1

186,0

347,1




14

Задорожній Олександр Павлович

146,8

200,0

346,8




15

Панченко Богдан Олександрович

151,6

195,0

346,6




16

Абрамчук Олександр Володимирович

167,7

173,0

340,7




17

Прохоренко Михайло Вікторович

154,4

186,0

340,4




18

Хотянович Дмитро Валерійович

154,4

184,0

338,4




19

Чуниха Олександр Вікторович

143,0

194,0

337,0




20

Босенко Ганна Сергіївна

147,8

184,0

331,8




21

Савенко Євгеній Олександрович

164,9

156,0

320,9




22

Ломакін Андрій Сергійович

144,9

168,0

312,9




23

Чепелевич Анастасія Михайлівна

164,9

142,0

306,9




24

Тарасенко Олег В’ячеславович

148,7

155,0

303,7

С

25

Мірончук Андрій Миколайович

156,3

141,0

297,3




26

Жоров Едуард Романович

143,0

141,0

284,0





6. Зварювальне виробництво

молодший спеціаліст

6.1. на місця державного замовлення (план – 25 осіб)

з/п


Прізвище, ім’я, по батькові


Середній бал ПТНЗ*

Бал фахового тестування

Сума балів

Пільги

1

Мірошниченко Олександр Олександрович

172,4

197,0

369,4




2

Лутенко Тимофій Сергійович

170,5

197,0

367,5




3

Борзило Валерій Сергійович

174,3

189,0

363,3




4

Кіпоть Максим Андрійович

161,1

197,0

358,1

ШП

5

Крівченкова Катерина Сергіївна

157,3

197,0

354,3




6

Бедін Сергій Ігорович

163,0

191,0

354,0




7

Крупічко Сергій Юрійович

152,5

200,0

352,5

С

8

Дубовий Дмитро Юрійович

156,3

196,0

352,3




9

Кононученко Олександр Сергійович

154,4

196,0

350,4




10

Барілов Ілля Сергійович

155,4

195,0

350,4




11

Поддуєв Ігор Олександрович

149,7

200,0

349,7




12

Зачосенко Євген Ігорович

156,3

193,0

349,3




13

Пашинін Олег Ігорович

159,2

190,0

349,2




14

Арсубієв Олександр Курбанович

148,7

200,0

348,7




15

Галкін Артем Геннадійович

147,8

200,0

347,8




16

Волков Євген Андрійович

152,5

195,0

347,5




17

Карпов Анатолій Олександрович

161,1

186,0

347,1




18

Лубко Сергій Сергійович

145,9

200,0

345,9




19

Кирилюк Олександр Ігорович

147,8

198,0

345,8




20

Герегієв Володимир Володимирович

162,0

182,0

344,0




21

Смирнов Денис Юрійович

149,7

192,0

341,7




22

Нофлік Владислав Віталійович

141,1

200,0

341,1

ШП

23

Шаповалов Владислав Едуардович

145,9

195,0

340,9




24

Вороніна Анастасія Сергіївна

167,7

173,0

340,7




25

Володін Володимир Володимирович

153,5

182,0

335,5

ІД

26

Авдєєва Ольга Олександрівна

171,5

174,0

345,5




27

Заворотній Леонід Петрович

150,6

189,0

339,6




28

Казирович Дмитро Борисович

144,0

190,0

334,0




29

Лисенко Володимир Юрійович

142,1

188,0

330,1



следующая страница >>