Наказ №157-к Про зарахування слухачів - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Наказ № Про зарахування слухачів на навчання до Інституту 1 86.73kb.
Наказ № Про зарахування слухачів на навчання до Інституту за договорами... 1 29.7kb.
Наказ №156-с м. Вінниця Про зарахування на навчання за освітньо-професійними... 3 241.08kb.
Наказ №309 Про зарахування на навчання 2 290.69kb.
Наказ №01-03/1370 Про оформлення права власності на об’єкти нерухомого... 1 18.18kb.
Наказ №01-03/1529 Про оформлення права власності на об’єкт нерухомого... 1 15.83kb.
Наказ №587 від 17 червня 2010 року Про затвердження переліку предметів... 1 78.8kb.
Таблиця відповідності розмірів тарифів єдиного внеску технічним символам... 1 121.86kb.
Міністерство юстиції україни наказ 11. 07. 2012 №1043/5 1 96.68kb.
Організація діяльності 1 311.18kb.
Наказ №66 Про внесення змін до наказу 1 90.05kb.
У марійки на клумбі айстри. Вони красиві, різнокольорові. Дівчинка... 1 22.91kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Наказ №157-к Про зарахування слухачів - страница №1/1

нАціональна АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ

РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ


49044 Україна, Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29

НАКАЗ

17.07.2009 м. Дніпропетровськ № 157-к

Про зарахування слухачів

Відповідно до Положення про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Національна академія), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 468 із змінами, на підставі рішення приймальної комісії Національної академії від 3 липня 2009 року (протокол № 7) та на виконання наказу ректора Національної академії № 400-к від 6 липня 2009 р.


наказую:
1. Зарахувати з 1 вересня 2009 року слухачами Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії за спеціальностями галузі знань “Державне управління” за державним замовленням таких осіб, які успішно витримали вступні екзамени і відібрані за конкурсом:
а) спеціальність 8.150000 “Державне управління”

Денна форма навчання

  1. Андріянову Юлію Володимирівну

  2. Бочарова Андрія Миколайовича

  3. Григораш Ольгу Віталіївну

  4. Дідика Володимира Петровича

  5. Ляховченко Юлію Миколаївну

  6. Матвєєва Івана Володимировича


Вечірньо-заочна форма навчання

  1. Бойка Василя Васильовича

  2. Глаб Олену Вікторівну

  3. Зуєва Романа Ігоровича

  4. Калюжну Світлану Миколаївну

  5. Мєшкова Ігоря Васильовича

  6. Полторацького Олексія Володимировича

  7. Цибенка Віталія Михайловича



Заочна форма навчання

  1. Алдаганова Руслана Вахаєвича

  2. Алексєєву Олену Володимирівну

  3. Вагилевич Антоніну Анатоліївну

  4. Вдовиченка Дмитра Володимировича

  5. Виноградову Ольгу Петрівну

  6. Войніловича Геннадія Валерійовича

  7. Горобця Володимира Миколайовича

  8. Горобця Івана Борисовича

  9. Гребенюк Вікторію Петрівну

  10. Гупаленко Тетяну Георгіївну

  11. Дехтяра Сергія Володимировича

  12. Довгого Валентина Вільямсовича

  13. Єрмолюка Ігоря Васильовича

  14. Зеленського Максима Васильовича

  15. Касьяна Дмитра Анатолійовича

  16. Козаченко Юліану Павлівну

  17. Кондруся Андрія Олександровича

  18. Коцюбу Юрія Олександровича

  19. Лавриненко Люсю Валеріївну

  20. Лактіонову Олену Анатоліївну

  21. Мельника Валентина Івановича

  22. Міцука Володимира Павловича

  23. Московченко Інну Степанівну

  24. Нестерова Дмитра Юрійовича

  25. Проскурякова Кирила Валеріановича

  26. Свистуна Федора Андрійовича

  27. Степанову Наталію Вікторівну

  28. Сторчак Наталію Віталіївну

  29. Тарасенко Тетяну Володимирівну

  30. Тислицьку Олену Вікторівну

  31. Шебанова Вадима Анатолійовича

  32. Штонду Тетяну Анатоліївну


Заочно-дистанційна форма навчання

  1. Антонова Сергія Михайловича

  2. Бабак Катерину Сергіївну

  3. Даниліна Станіслава Валерійовича

  4. Данилюка Андрія Івановича

  5. Єськова Олексія Вікторовича

  6. Захарова Олега Володимировича

  7. Зюзіна Євгена Миколайовича

  8. Карпова Бориса Євгеновича

  9. Качинську Ірину Петрівну

  10. Мазурика Ігоря Анатолійовича

  11. Макієвську Олену Михайлівну

  12. Шейко Марину Зігмунтасівну


б) спеціальність 8.150107 “Публічне адміністрування”

Денна форма навчання

  1. Батюк Дар'ю Володимирівну

  2. Герасимчука Сергія Сергійовича

  3. Горбачова Володимира Анатолійовича

  4. Грабка Єгора Вікторовича

  5. Кіндратіва Віталія Зіновійовича

  6. Лєтова Андрія Миколайовича

  7. Макогон Марину Сергіївну

  8. Мороз Олену Володимирівну

  9. Остробородько Вікторію Леонідівну

  10. Рябоштана Євгена Вікторовича

  11. Цимбал Валентину Сергіївну

2. Відповідальному секретареві приймальної комісії інституту (Огданському К.М.) та керівнику секретаріату приймальної комісії інституту (Удод Т.М.) повідомити вищевказаних осіб про зарахування до складу слухачів інституту та час початку занять.




пп В.о. директора інституту Ю.П.Шаров




нАціональна АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ

РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ


49044 Україна, Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29

НАКАЗ

04.08.2009 м. Дніпропетровськ № 171-к


Про зарахування слухачів

Відповідно до Положення про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 468 із змінами та на підставі рішення приймальної комісії Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – інститут) від 31 липня 2009 року (протокол № 14),


наказую:
1. Зарахувати з 1 вересня 2009 року слухачами Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю 8.150000 „Державне управління” напряму підготовки 1501 „Державне управління” за державним контрактом з Головним управлінням державної служби України таких осіб, які успішно витримали вступні екзамени і відібрані за конкурсом:
Денна форма навчання

  1. Баска Андрія Валентиновича

  2. Борщенко Раїсу Анатоліївну

  3. Гоз Інну Борисівну

  4. Готко Тетяну Юріївну

  5. Демченко Тетяну Василівну

  6. Іванова Дмитра Петровича

  7. Макаренко Олену Петрівну

  8. Маштака Кирила Сергійовича

  9. Мостового Микиту Вікторовича

  10. Остапчука Олександра Антоновича

  11. Павлущенко Інну Валеріївну

  12. Парфеній Марину Григорівну

  13. Пономаренко Юлію Олександрівну

  14. Рєзнікову Ганну Іванівну

  15. Семенка Ігоря Миколайовича

  16. Сільченко Тетяну Василівну

  17. Суслову Аллу Володимирівну

  18. Фесенко Марину Володимирівну

  19. Чепель Інну Олександрівну


Вечірньо-заочна форма навчання

  1. Аніщенко Вікторію Олександрівну

  2. Бєлкіна Володимира Івановича

  3. Бровченко Ірину Сергіївну

  4. Вороненко Олену Миколаївну

  5. Ганькову Олександру Валеріївну

  6. Дірявку Надію Олександрівну

  7. Зінукова Сергія Олександровича

  8. Іглікова Руслана Олексійовича

  9. Карлович Алісу Анатоліївну

  10. Кліміна Андрія Павловича

  11. Кожевнікову Тетяну Миколаївну

  12. Нескоромну Ірину Петрівну

  13. Піскоху Людмилу Іванівну

  14. Пріснякову Юлію Володимирівну

  15. Свистун Тетяну Станіславівну

  16. Хижняка Віктора Михайловича

  17. Чернету Тетяну Олександрівну


Заочна форма навчання

  1. Алімпієву Олесю Валентинівну

  2. Анзіна Вадима Анатолійовича

  3. Баранник Юлію Володимирівну

  4. Бенедь Галину Яківну

  5. Берющева Сергія Дмитровича

  6. Бєляєва Володимира Віталійовича

  7. Біблю Вікторію Володимирівну

  8. Біленьку Наталію Юріївну

  9. Білого Ігоря Павловича

  10. Бойка Юрія Сергійовича

  11. Брайка Юрія Васильовича

  12. Бусурманову Світлану Миколаївну

  13. Гацулю Олексія Миколайовича

  14. Гетьманця Ігоря Олександровича

  15. Гладишка Олексія Олексійовича

  16. Грибка Анатолія Вікторовича

  17. Гурову Наталію Антонівну

  18. Джугана Сергія Васильовича

  19. Дуду Юрія Павловича

  20. Жемчугову Олену Вікторівну

  21. Заїченка Андрія Анатолійовича

  22. Засядьвовка Вадима Миколайовича

  23. Землянко Тетяну Віталіївну

  24. Іванова Сергія Анатолійовича

  25. Іванову Наталію Василівну

  26. Іванченко Оксану Валентинівну

  27. Кибу В'ячеслава Миколайовича

  28. Кириленко Ельвіну Валеріївну

  29. Кирилюк Людмилу Миколаївну

  30. Клочка Олександра Миколайовича

  31. Ковальова Володимира Леонідовича

  32. Колповську Маргариту Григорівну

  33. Кондрашову Ірину Олександрівну

  34. Коновалову Ганну Володимирівну

  35. Кононову Ніну Григорівну

  36. Корсуна Віталія Леонідовича

  37. Костенка Віталія Олександровича

  38. Костову Оксану Вікторівну

  39. Кривцуна Олексія Володимировича

  40. Курченко Аллу Іванівну

  41. Леня Валерія Сергійовича

  42. Ляха Володимира Григоровича

  43. Максимюк Інну Олександрівну

  44. Малачинську Світлану Анатоліївну

  45. Маличенка Олександра Івановича

  46. Мостовенко Таїсію Володимирівну

  47. Натальченко Олену Володимирівну

  48. Науменко Наталію Михайлівну

  49. Нестеренка Володимира Олексійовича

  50. Нефедову-Храпач Олену Олександрівну

  51. Нікульченко Олену Євгенівну

  52. Обуховську Ольгу Анатоліївну

  53. Павлову Наталю Миколаївну

  54. Павлюка Максима Петровича

  55. Пономаренко Альону Валеріївну

  56. Разуваєву Аллу Миколаївну

  57. Рибака Віктора Станіславовича

  58. Рижинкова Миколу Леонідовича

  59. Семечаєвського Євгена Германовича

  60. Сергєєву Наталію Олександрівну

  61. Серопяна Євгена Олександровича

  62. Скобєєву Анну Юріївну

  63. Сластьон Наталію Володимирівну

  64. Сташеліс Ганну Станіславівну

  65. Сумського Геннадія Вікторовича

  66. Таранець Оксану Андріївну

  67. Тищенко Людмилу Петрівну

  68. Толюпу Петра Миколайовича

  69. Федоренко Ольгу Володимирівну

  70. Фоміну Наталію Вікторівну

  71. Харченко Наталію Миколаївну

  72. Хоменко Світлану Леонідівну

  73. Хохбу Олену Тарієлівну

  74. Цуканова Віктора Володимировича

  75. Чепак Людмилу Володимирівну

  76. Черненко Оксану Віталіївну

  77. Чуб Ангеліну Леонідівну

  78. Шахрая Василя Арсеньовича

  79. Швеця Сергія Івановича

  80. Швеця Тимура Миколайовича

  81. Шпіньову Олену Володимирівну

  82. Ягольника Юрія Григоровича

  83. Ярошенко Олену Михайлівну

  84. Яценко Людмилу Федорівну



Заочно-дистанційна форма навчання

  1. Берест Оксану Богданівну

  2. Борсук Юлію Вікторівну

  3. Гринцова Олександра Васильовича

  4. Дубовенко Ірину Геннадіївну

  5. Дуброва Ігоря Віталійовича

  6. Жеменюка Руслана Ігоровича

  7. Задорожнього Ігоря Вікторовича

  8. Заставу Наталію Петрівну

  9. Коломоєць Надію Олегівну

  10. Лепеху Андрія Володимировича

  11. Леська Ігоря Анатолійовича

  12. Мазенко Лесю Анатоліївну

  13. Малого Валерія Володимировича

  14. Матієнко Тетяну Анатоліївну

  15. Притулу Дмитра Олексійовича

  16. Рощину Ольгу Валеріївну

  17. Северіну Олену Юріївну

  18. Соколову Світлану Володимирівну

  19. Тарасову Наталію Володимирівну

  20. Черномордік Ганну Євгенівну

  21. Шаркову Євгенію Владиславівну

  22. Шевченко Юлію Олександрівну

  23. Шкребтана Миколу Миколайовича

2. Відповідальному секретареві приймальної комісії інституту (Огданському К.М.) та керівнику секретаріату приймальної комісії інституту (Удод Т.М.) повідомити вищевказаних осіб про зарахування до складу слухачів інституту та час початку занять.




пп В.о. директора інституту В.А.Пасічник



нАціональна АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ

РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ


49044 Україна, Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29

наказ
27.07.2009 м. Дніпропетровськ № 164-к

Про зарахування слухачів


на спеціальність ”Державне управління”

за договорами


Відповідно до рішення приймальної комісії Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, протокол № 10 від 26 червня 2009 року та згідно з укладеними індивідуальними договорами

наказую:


  1. Зарахувати слухачами Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління ” з 1 вересня 2009 року таких осіб:




вечірньо-заочна форма навчання

1.

Бойко Валерію Петрівну




заочна форма навчання



Алтухова Вадима Вікторовича



Бойченко Ганну Володимирівну



Бондаренка Дмитра Олександровича



Буряка Івана Олександровича



Волошенюк Людмилу Володимирівну



Заярного Ігоря Михайловича



Кабанова Костянтина Анатолійовича



Калашнікову Оксану Євгенівну



Ковтунова Олександра Володимировича



Кошмай Ларису Іванівну



Левчинського Дмитра Львовича



Литвиненка Вадима Олександровича



Малик Анжелу Степанівну



Міюца Іллю Олександровича



Орендарчука Миколу Олексійовича



Романа Сергія Георгійовича



Христенка Олександра Олеговича



Чумака Артема Володимировича

заочно-дистанційна форма навчання






Паніну Вікторію Віталіївну



2. Секретаріату приймальної комісії (Удод Т.М.) повідомити вищевказаних осіб про зарахування та забезпечити розсилку їм повідомлень про термін початку занять та умови навчання в інституті.



В.о. директора інституту В.А.Пасічник