Наказ №156-с м. Вінниця Про зарахування на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів та спеціалістів денної - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Розклад проведення фахових випробувань 1 80.69kb.
Про екстернатну форму навчання в Івано-Франкіському обласному інституті... 1 214.63kb.
Наказ № Про зарахування слухачів на навчання до Інституту за договорами... 1 29.7kb.
Курс лекцій для студентів 2 курсу денної форми навчання напряму 1201... 8 985.83kb.
Наказ № Про зарахування слухачів на навчання до Інституту 1 86.73kb.
Система еcts базується на принципах взаємної довіри учасників І передбачає... 1 203.06kb.
Методичні вказівки до розділу дипломних проектів спеціалістів та... 2 513.78kb.
Групова форма навчання 1 49.02kb.
Навчальні заклади міста 1 76.98kb.
Наказ №309 Про зарахування на навчання 2 290.69kb.
1 Зміст, структура й основні принципи формування систем розселення. 2 620.9kb.
Мета: довести теореми про добування кореня з добутку, дробу, степеня 1 110.37kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Наказ №156-с м. Вінниця Про зарахування на навчання за освітньо-професійними програмами - страница №1/3




УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

НАКАЗ



«30» липня 2012 р. № 156-с

м. Вінниця




Про зарахування на навчання

за освітньо-професійними

програмами підготовки магістрів

та спеціалістів денної бюджетної

форми навчання

Згідно з Положеннями «Про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів та магістрів до Вінницького національного технічного університету», протоколів конкурсних комісії ІнМ, ІнІТКІ, ІнБТЕГП, ІнРТЗП, ІнМТ, ІнЕЕЕМ, ІнАЕКСУ, ІнЕЕК та рішенням приймальної комісії від 30.07.2012 року (протокол №20)

Наказую:
Зарахувати з 01.09.2012 року на навчання бакалаврів за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів та спеціалістів денної держбюджетної форми навчання по таким інститутам:

№ Прізвище, ім`я по батькові Рейтинг



1. Інститут екології та екологічної кібернетики

1.1. За загальним конкурсом

Спеціальність 8.04010601 – Екологія та охорона навколишнього середовища

  1. Варчук Ілону Вячеславівну 58,800

  2. Дубчак Олену Вікторівну 57,090

  3. Манілко Лілію Юріївну 59,500

  4. Панченко Валерію Валеріївну 57,024

  5. Трач Ірину Анатоліївну 55,450

  6. Турчик Марину Михайлівну 57,142

  7. Цвенько Оксану Олександрівну 59,480

Спеціальність 7.04010601– Екологія та охорона навколишнього середовища

  1. Видмиш Єлизавету Андріївну 46,582

  2. Гриценко Наталію Олегівну 48,382

  3. Дозорця Ярослава Вікторовича 45,420

  4. Києнка-Романюка Євгенія Сергійовича 51,965

  5. Козюк Вероніку Миколаївну 48,818

  6. Матвієнко Катерину Олегівну 52,170

  7. Мислицьку Олену Валеріївну 48,580

  8. Мороз Яну Вікторівну 50,990

  9. Свистуна Петра Вікторовича 49,982

  10. Скомаровську Людмилу Іванівну 40,600

  11. Стеценка Ярослава Миколайовича 41,220

  12. Томащук Ніну Юріївну 48,090

  13. Томчук Анну Василівну 51,356

  14. Шелест Олену Сергіївну 48,650

2. Інститут електроенергетики та електромеханіки

2.1. За загальним конкурсом

Спеціальність 8.05070101 – Електричні станції

  1. Базалицького Дениса Анатолійовича 50,05

  2. Грубого Олександра Васильовича 50,11

  3. Ілюхіна Ігоря Олександровича 48,63

  4. Кучерука Олександра Миколайовича 46,80

  5. Побережного Євгенія Геннадійовича 48,96

  6. Смагла Івана Івановича 46,73

Спеціальність 7.05070101 – Електричні станції

  1. Адісевича Максима Валерійовича 40,80

  2. Баранова Євгенія Олександровича 44,78

  3. Корнелюка Сергія Васильовича 39,35

  4. Лехкуна Ярослава Володимировича 44,26

  5. Марченка Сергія Сергійовича 41,57

  6. Пейка Мар’яна Олеговича 46,09

  7. Рижманя Євгенія Олеговича 40,79

  8. Сніцаренка Олександра Анатолійовича 43,02

  9. Стороху Сергія Олександровича 40,02

  10. Татаренко Людмилу Валеріївну 39,74

  11. Швеця Дмитра Леонідовича 44,46

  12. Шимка Віктора Андрійовича 40,78

Спеціальність 8.05070102 – Електричні системи і мережі

  1. Головатюк Ірину Юріївну 48,37

  2. Кириченка Василя Федоровича 50,60

  3. Круковського Андрія Вікторовича 48,46

  4. Крукову Юлію Олександрівну 49,07

  5. Півнюка Юрія Юрійовича 50,90

  6. Рубаненко Ірину Олександрівну 52,20

  7. Сидорука Олександра Віталійовича 48,72

Спеціальність 7.05070102 – Електричні системи і мережі

  1. Бикову Євгенію Олександрівну 41,17

  2. Гудзінського Анатолія Ігоровича 39,59

  3. Дерепащука Олександру Григоровича 40,41

  4. Дубова Максима Миколайовича 38,87

  5. Климнюка Юрія Олександровича 40,13

  6. Кравінську Анастасію Володимирівну 40,90

  7. Сеника Олега Михайловича 42,35

  8. Слободян Оксану Валеріївну 43,65

  9. Сніцарука Сергія Леонідовича 41,96

  10. Шкурака Олександра Олександровича 43,66

  11. Яніцького Віталія Олеговича 44,44

Спеціальність 8.05070103 - Електротехнічні системи електроспоживання (за видами)

  1. Беспятчука Віктора Михайловича 49,68

  2. Владику Олексія Сергійовича 48,18

  3. Горчицю Дмитра Павловича 48,54

  4. Гуртового Володимира Олександровича 49,39

  5. Ковальчука Олександра Олександровича 49,51

  6. Мазура Антона Олеговича 47,32

  7. Чорнолату Івана Петровича 48,62

Спеціальність 7.05070103 Електротехнічні системи електроспоживання (за видами)

  1. Вдовиченко Наталію Володимирівну 40,72

  2. Гаврилишена Юрія Віталійовича 46,34

  3. Галиніну Аліну Валеріївну 44,72

  4. Глінського Валерія Вікторовича 36,58

  5. Дацюка Олега Миколайовича 45,86

  6. Закарчевську Вікторію Сергіївну 44,69

  7. Лободу Олександра Васильовича 44,82

  8. Логвиненка Олександра Вікторовича 44,30

  9. Павлишину Ольгу Миколаївну 43,82

  10. Петренка Олександра Юрійовича 45,44

  11. Стецюка Віталія Миколайовича 40,12

  12. Хіміча Сергія Володимировича 38,15

Спеціальність 8.05070108 - Енергетичний менеджмент

  1. Божкевич Наталію Георгіївну 49,70

  2. Вільчинську Оксану Володимирівну 49,62

  3. Дробязко Наталію Василівну 48,96

  4. Поліщук Ольгу Олегівну 52,00

  5. Хурцилаву Марину Віталіївну 50,20

Спеціальність 7.05070108 - Енергетичний менеджмент

  1. Богачук Уляну Володимирівну 42,27

  2. Кирилюк Вікторію Вікторівну 45,93

  3. Ковальчук Юлію Вікторівну 40,12

  4. Король Ольгу Сергіївну 42,08

  5. Кудрявцеву Анастасію Андріївну 41,54

  6. Шурховець Ксенію Миколаївну 41,73

  7. Яремчук Мирославу Володимирівну 41,27

Спеціальність 8.05070202 - Електричні системи і комплекси транспортних засобів

  1. Лобатюка Віталія Анатолійовича 49,25

  2. Маслій Олену Євгенівну 44,70

  3. Токаленко Ігоря Борисовича 44,20

  4. Харчука Сергія Васильовича 44,65

Спеціальність 7.05070202 - Електричні системи і комплекси транспортних засобів

  1. Куліка Олександра Володимировича 36,43

  2. Обертинського Олександра Анатолійовича 41,70

  3. Саюка Сергія Михайловича 38,87

  4. Тищенко Святослава Анатолійовича 38,42

  5. Юнаша Максима Олександровича 37,96

Спеціальність 8.05070204 - Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

  1. Бартецького Андрія Анатолійовича 59,75

  2. Беспятчука Віталія Михайловича 48,65

  3. Бомбика Вадима Сергійовича 66,81

  4. Грабовського Андрія Ігоровича 50,45

  5. Євтухівського Максима Васильовича 57,13

  6. Колмачова Костянтина Ігоровича 54,75

  7. Місяця Олександра В’ячеславовича 55,50

Спеціальність 7.05070204 - Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

  1. Білоконь Ірину Анатоліївну 47,15

  2. Гилуна Антона Борисовича 40,00

  3. Грязнова Олександра Володимировича 37,37

  4. Козачука Богдана Анатолійовича 41,70

  5. Кривого Андрія Івановича 39,43

  6. Мазура Олега Олеговича 38,32

  7. Осельського Олександра В’ячеславовича 44,08

  8. Савченко Юрія Миколайовича 37,03

3. Інститут будівництва, теплоенергетики та газопостачання

Поза конкурсом
3.1. Згідно Розділу 10 Правил прийому до Вiнницького нацiонального технiчного унiверситету у 2012 р. зарахувати на навчання бакалавра за освітньо-професійною програмою підготовки спеціаліста денної держбюджетної форми навчання як дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.94 № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами):

Спеціальність 7.06010107– Теплогазопостачання і вентиляція

1. Філіпова Євгенія Валентиновича 36,19 (сирота)
3.2. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.02.93 року № 136 «Про навчання іноземних громадян в Україні», міжнародних договорів та загальнодержавних програм зарахувати на навчання бакалавра за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста денної держбюджетної форми навчання:
Спеціальність 8.05060101 - Теплоенергетика

  1. Цуканова Олексія Олександровича 42,40 (Молдова)



следующая страница >>