Наказ № Про зарахування слухачів на навчання до Інституту - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Наказ № Про зарахування слухачів на навчання до Інституту за договорами... 1 29.7kb.
Наказ №157-к Про зарахування слухачів 1 106.29kb.
Наказ №156-с м. Вінниця Про зарахування на навчання за освітньо-професійними... 3 241.08kb.
Наказ №309 Про зарахування на навчання 2 290.69kb.
Положення про порядок навчання та підвищення кваліфікації арбіт Про... 1 161.02kb.
Наказ №167 «Про формування рейтингового списку вступників на ІІ ступінь... 2 600.91kb.
Наказ №150 Про упорядкування роботи загальноосвітніх навчальних закладів м. 1 136.94kb.
Напрямки магістерських робіт слухачів ІІ курсу заочно-дистанційної... 1 115.8kb.
Наказ №855 Про затвердження Плану дій щодо запровадження інклюзивного... 1 184.24kb.
Наказ №160 Про проведення обліку дітей шкільного віку 1 43.59kb.
Наказ №5 Про затвердження Типових переліків навчально-наочних посібників... 10 1535.41kb.
Одеська залізниця 2 415.45kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Наказ № Про зарахування слухачів на навчання до Інституту - страница №1/1




україна

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

79491, Україна, Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16



НАКАЗ

м. Львів


____________________ № ____________

Про зарахування слухачів на навчання до Інституту

Відповідно до Положення про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Національна академія), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 468 із змінами, на підставі рішення приймальної комісії Національної академії від 13 липня 2011 року (протокол № 5), наказу Національної академії від 13 липня 2011 року № 445 к, державного контракту з Головним управлінням державної служби України,


Н А К А З У Ю:
1. Зарахувати з 1 вересня 2011 року слухачами Інституту за спеціальностями галузі знань “Державне управління” за державним замовленням таких осіб, які успішно витримали вступні екзамени і відібрані за конкурсом:

1.1. За державним замовленням (замовлення Національної академії)



спеціальність 8.15010001 “Державне управління”
Денна форма навчання

  1. Алімову Ірину Євгенівну

  2. Балицьку Надію Богданівну

  3. Бельмегу Руслану Ярославівну

  4. Бігун Оксану Миколаївну

  5. Білик Оксану Ярославівну

  6. Бурика Мирослава Мирославовича

  7. Василину Ірину Андріївну

  8. Гладишевську Тетяну Миколаївну

  9. Гладун Ірину Миколаївну

  10. Голінку Остапа Орестовича

  11. Григорівського Михайла Івановича

  12. Іванову Світлану Григорівну

  13. Кінжалова Костянтина Миколайовича

  14. Коткевич Олесю Степанівну

  15. Осадчук Світлану Василівну

  16. Попадюк Марію Миронівну

  17. Сахаревич Людмилу Василівну

  18. Тирик Ірину Степанівну

  19. Трач Ірину Миронівну

  20. Федоренка Романа Степановича


Заочна форма навчання

  1. Андрєєву Майю Миколаївну

  2. Бабюк Любов Миколаївну

  3. Балуха Андрія Богдановича

  4. Барабаша Ігоря Олександровича

  5. Білика Олександра Анатолійовича

  6. Білінчука Дмитра Володимировича

  7. Близнюка Андрія Олександровича

  8. Боднарчука Романа Степановича

  9. Бровчука Василя Петровича

  10. Васильєву Марину Валентинівну

  11. Ватаговича Івана Петровича

  12. Ващук Ольгу Петрівну

  13. Вдовиченко Юлію Миколаївну

  14. Вепрейчука Ігоря Васильовича

  15. Верденюка Георгія Петровича

  16. Верзуна Андрія Вікторовича

  17. Висоцького Богдана Юрійовича

  18. Вовка Павла Андрійовича

  19. Возного Василя Васильовича

  20. Волошин Любов Михайлівну

  21. Галамай Тетяну Степанівну

  22. Галан Ліну Вікторівну

  23. Герасимчук Оксану Володимирівну

  24. Гологана Георгія Георгійовича

  25. Городецьку Людмилу Петрівну

  26. Дейнегу Тетяну Миколаївну

  27. Делятинчука Андрія Івановича

  28. Дідуха Григорія Степановича

  29. Дуду Едуарда Лукіча

  30. Думанського Юрія Анатолійовича

  31. Задерейка Олександра Анатолійовича

  32. Зарицьку Наталію Остапівну

  33. Заяца Сергія Володимировича

  34. Іщука Андрія Миколайовича

  35. Казакову Євгенію Миколаївну

  36. Карпіна Юрія Володимировича

  37. Кірєєва Андрія Михайловича

  38. Козенюка Олега Васильовича

  39. Колос Ельвіру Богданівну

  40. Комар-Чорного Руслана Володимировича

  41. Корженьовського Михайла Мирославовича

  42. Костащука Юрія Васильовича

  43. Крася Юрія Ігоровича

  44. Криницького Олександра Михайловича

  45. Кузьменка Святослава Миколайовича

  46. Лащака Ігоря Васильовича

  47. Леська Василя Богдановича

  48. Литвина Романа Миколайовича

  49. Лишака Михайла Володимировича

  50. Лой Галину Костянтинівну

  51. Лупій Світлану Володимирівну

  52. Лупуляк Оксану Петрівну

  53. Мандрик Ірину Орестівну

  54. Марко Ірину Володимирівну

  55. Матвійчука Ярослава Анатолійовича

  56. Микитенко Ніну Леонідівну

  57. Моісеєнко Валентину Анатоліївну

  58. Мудру Оксану Михайлівну

  59. М’якішева Ігоря Федоровича

  60. Наконечну Любов Петрівну

  61. Наконечного Віталія Яковича

  62. Нестеренко Тетяну Григорівну

  63. Николайчука Івана Тарасовича

  64. Никоненка Івана Олексійовича

  65. Олексієнко Надію Степанівну

  66. Онишкевича Вячеслава Олександровича

  67. Онуфрейчука Євгенія Юрійовича

  68. Павлув Жанну Вікторівну

  69. Панчука Олександра Володимировича

  70. Пасіку Володимира Васильовича

  71. Пася Віктора Івановича

  72. Пелеха Володимира Васильовича

  73. Пироганича Юрія Зіновійовича

  74. Пицика Романа Євгеновича

  75. Пуюла Василя Миколайовича

  76. Роман Наталію Василівну

  77. Романенка Юрія Михайловича

  78. Романченко Світлану Василівну

  79. Рурика Івана Івановича

  80. Савенка Ігоря Миколайовича

  81. Сальву Володимира Володимировича

  82. Сворень Світлану Володимирівну

  83. Сидор Марію Іванівну

  84. Смагу Василя Михайловича

  85. Сотника Владислава Віталійовича

  86. Стрижибороду Анатолія Івановича

  87. Стручок Тетяну Несторівну

  88. Сусляка Дмитра Анатолійовича

  89. Сухоняка Віктора Івановича

  90. Тимофієву Любов Ларіонівну

  91. Тимощук Наталію Миколаївну

  92. Тріща Романа Зіновійовича

  93. Федаш Галину Зіновіївну

  94. Філяка Ростислава Юрійовича

  95. Філяк-Заставну Наталію Львівну

  96. Фіняка Ігоря Ярославовича

  97. Харченко Дмитра Івановича

  98. Хім’яка Романа Івановича

  99. Хітчака Володимира Івановича

  100. Хряпченка Павла Васильовича

  101. Цвігуна Валерія Леонідовича

  102. Цибульську Олену Сергіївну

  103. Шака Ігоря Васильовича

  104. Шаму Наталію Олександрівну

  105. Шевагу Руслана Романовича

  106. Шевчука Володимира Анатолійовича

  107. Шишку Руслана Володимировича

  108. Щепановського Віктора Васильовича

  109. Яценко Ярину Володимирівну

  110. Яцкевича Андрія Максимовича


Заочно-дистанційна форма навчання

  1. Байталюка Володимира Михайловича

  2. Гаврилюка Сергія Миколайовича

  3. Гобод Оксану Михайлівну

  4. Гуменюк Тетяну Михайлівну

  5. Двигая Вадима Анатолійовича

  6. Дремлюгу Юрія Сергійовича

  7. Єлиневського Олександра Івановича

  8. Коваліцького Богдана Миколайовича

  9. Ковальчука Василя Остаповича

  10. Кононова Андрія Олександровича

  11. Мельника Олега Володимировича

  12. Пасічника Василя Юрійовича

  13. Повшак Марію Петрівну

  14. Продана Олександра Юрійовича

  15. Радчука Олександра Марковича

  16. Савчук Інну Валеріївну

  17. Скибан Оксану Віталіївну

  18. Чорній Ельвіру Богданівну

  19. Щепанського Ярослава Стаховича

  20. Ярмоленка Ігоря Валентиновича


спеціальність 8.15010008 “Публічне адміністрування”
Денна форма навчання

  1. Войтинську Марію Зеновіївну

  2. Гелету Наталію Миронівну

  3. Гошівського Володимира Володимировича

  4. Гранкін Оксану Романівну

  5. Григорович Оксану Василівну

  6. Жигадла Вадима Васильовича

  7. Ковальського Андрія Ярославовича

  8. Козак Юлію Ярославівну

  9. Косило Тетяну Володимирівну

  10. Красівського Олександра Валерійовича

  11. Леськів Ірину Степанівну

  12. Мілян Ориславу Богданівну

  13. Петрушку Галину Василівну

  14. Сиротюка Олега Мирославовича

  15. Ушакову Олену Миколаївну

  16. Хому Ольгу Валеріївну

  17. Чміль Юлію Русланівну

  18. Шеремету Ольгу Ігорівну

  19. Шестак Анну Миколаївну

  20. Шпек Галину Михайлівну

1.2. За державним замовленням Головного управління державної служби України:


спеціальність 8.15010001 “Державне управління”

Денна форма навчання


  1. Велику Оресту Юріївну

  2. Вербіцького Андрія Ярославовича

  3. Гарбариніну Віту Юріївну

  4. Добішук Олену Миколаївну

  5. Жук Юлію Миколаївну

  6. Кіндрат Світлану Михайлівну

  7. Ковальчука Олега Романовича

  8. Когут Зоряну Володимирівну

  9. Коритнєву Ольгу Володимирівну

  10. Корнійчука Сергія Пилиповича

  11. Красько Тетяну Василівну

  12. Масик Марію Зіновіївну

  13. Нісинець Оксану Володимирівну

  14. Одиноцького Миколу Павловича

  15. Петльовану Мар'яну Володимирівну

  16. Суслу Олену Володимирівну

  17. Темника Юрія Ігоровича

  18. Фринзюк Ірину Сергіївну

  19. Холевчук Олександру Ігорівну

  20. Чорнописького Романа Васильовича

  21. Шевченка Євгенія Олексійовича

  22. Якимишена Віталія Францовича


Заочна форма навчання


  1. Бікчантаєва Олександра Борисовича

  2. Білу Богдану Михайлівну

  3. Білого Володимира Володимировича

  4. Візничак Наталію Ярославівну

  5. Ганущака Любомира Юрійовича

  6. Герасимчук Оксану Володимирівну

  7. Грабинську Надію Михайлівну

  8. Гречин Галину Михайлівну

  9. Дищука Євгена Олеговича

  10. Іванову Олену Віталіївну

  11. Карпік Олену Володимирівну

  12. Ковальську Жанну Михайлівну

  13. Корниляк Марту Мирославівну

  14. Кривенюка Вячеслава Володимировича

  15. Кухарука Тараса Антоновича

  16. Леманинець Юліану Василівну

  17. Мазуревич Ірину Володимирівну

  18. Мірошніченка Валерія Миколайовича

  19. Москалюка Ігоря Ілліча

  20. Мярковську Людмилу Антонівну

  21. Пайонкевич Гелену Казимирівну

  22. Пронюк Зоряну Володимирівну

  23. Рака Віктора Яковича

  24. Романову Інну Леонідівну

  25. Скобало Роксолану Ярославівну

  26. Сову Олега Ярославовича

  27. Харечка Дмитра Олексійовича

Директор В. С. Загорський

Проект наказу вносить:

Завідувач сектору прийому, розподілу

слухачів та зв’язків з випускниками І. М. Куліш
Декан факультету державного управління

та місцевого самоврядування, відповідальний

секретар приймальної комісії А. О. Каляєв
Проект наказу погоджено:

Перший заступник директора Є. Г.Матвіїшин


Заступник директора з економіко-

господарських питань Р.В. Великопольський


Начальник фінансово-економічного відділу М. І. Шавель
Головний спеціаліст (юрисконсульт) Д. Б. Миколишин
Завідувач сектору кадрової роботи Л. Г. Лесечко

Копії наказу скеровані:


Начальнику начально-методичного відділу І. Я. Джиговській
Завідувачеві бібліотечного сектору Г. В. Мисак