Конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Дипломами та призами переможця обласного конкурсу "Краща продукція... 1 126.32kb.
Звіт про проведення обласного туру конкурсу «Найкращий відгук на... 1 147.11kb.
Конкурсу в рамках всеукраїнської кампанії "Міліція під контролем... 1 100.29kb.
Про підсумки проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу... 1 41.5kb.
Методичні рекомендації щодо проведення І етапу конкурсу фахової майстерності... 3 476.89kb.
Конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних... 1 125.06kb.
Харьковского городского совета харьковской области 1 54.59kb.
Витяг з наказу «30» 12 2011 №758 Про підсумки проведення І етапу... 1 76.21kb.
Програма творчого конкурсу з музичних дисциплін для вступників, які... 1 92.95kb.
Додаток 1 до наказу відділу освіти від 23. 02. 2012 р. №82 положення... 1 38.14kb.
Конкурс найкращий читач року 1 168.31kb.
Київська міжнародна фондова біржа Котирувальний лист №35 від 27 лютого... 1 181.86kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» - страница №1/1

19 травня – День науки

Переможці обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини»

Конкурс «Найкращий молодий науковець Харківщини» започаткувала Харківська обласна державна адміністрація у 2006 році. Його девіз – «Молода наука – майбутнє Харківщини». Основною метою конкурсу є заохочення найактивніших молодих представників сучасної науки; підвищення інтересу студентства до вивчення проблем науки; популяризація наукової проблематики серед молоді; стимулювання бажання та готовності молоді брати участь у наукових дослідженнях.

Нещодавно були підведені підсумки IV обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини». Грантами на проведення наукових досліджень нагороджені такі молоді науковці:

1. Самойленко Дмитро Євгенович, кандидат технічних наук, молодший науковий співробітник – переможець з напряму «Електротехніка та енергетика»;

2. Ткачук Микола Миколайович, молодший науковий співробітник («Машинобудування»).

Персональні комп’ютери отримали такі молоді науковці:

1. Анголенко Людмила Олександрівна, кандидат технічних наук, молодший науковий співробітник (переможець з напряму «Технічні науки»);

2. Байрачна Тетяна Миколаївна, аспірант («Хімія, біологія, сільське господарство, фармація»);

3. Білогур Ірина Сергіївна, молодший науковий співробітник («Технічні науки»);

4. Девізенко Олександр Юрійович, стажист-викладач («Фізика та астрономія»);

5. Дроздова Ганна Анатоліївна, молодший науковий співробітник («Фізика та астрономія»);

6. Заволодько Ганна Едвардівна, старший викладач («Математика та інформатика»);

7. Істомін Олександр Євгенійович, кандидат технічних наук, доцент («Математика та інформатика»);

8. Крилов Денис Сергійович, кандидат технічних наук, доцент («Електротехніка та енергетика»);

9. Пелешко Євген Віталійович, молодший науковий співробітник («Машинобудування»);

10. Пітак Інна В’ячеславівна, кандидат технічних наук, асистент («Технічні науки»);



11. Романова Олеся Олександрівна, аспірант («Архітектура і будівництво»);

12. Тітаренко Оксана Валеріївна, кандидат технічних наук, молодший науковий співробітник («Машинобудування»).


izumzum.ru