Календарний план - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Завдання І календарний план 1 29.13kb.
Календарний план факультативу «Основи веб-дизайну» для учнів 11-х... 1 37.87kb.
Орієнтовний календарний план для викладання за підручником «Основи... 1 163.38kb.
Тематично-календарний план практичних занять з оториноларингології... 1 159.93kb.
Календарний план з інформатики для 5-х класів за новими державними... 1 160.09kb.
Тематический план по информатике на учебный год 2 465.39kb.
Годовой план педагога – психолога сош №8 Кариной М. Е 1 71.16kb.
Будто бы тоже не видишь пути впереди. К чему "невопросы"? На все... 3 419.2kb.
Учебный план гоу сош с экко №1022 на 2011 2012 учебный год 6 1247.87kb.
Г медногорск. Генеральный план. Основные положения 4 1124.02kb.
Урок- практикум Учитель математики: Черепанова Лариса Викторовна. 1 29.49kb.
Програма для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. 5 445.6kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Календарний план - страница №1/1



ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова районної у місті

ради

____________В. Беззубченко



«____» квітня 2013 року

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН


основних заходів виконкому Саксаганської

районної у місті ради на травень 2013 року


№№

з/п

Назва заходів

Час, місце проведення

Здійснюють

підготовку

проведення, контроль

1

2

3

4

5


01 травня – середа (вихідний день)

День міжнародної солідарності трудящих


02 травня – четвер (вихідний день)


03 травня – п’ятниця (вихідний день)

Всесвітній день свободи преси




04 травня – субота


05 травня – неділя

Пасха (Великдень)

Європейський день протесту проти дискримінації інвалідів

Міжнародний день акушерства



06 травня – понеділок (вихідний день)


07 травня – вівторок

1.

Оперативна нарада (за окремим планом):

- при заступникові голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради



08.30,


каб. 303


Керівники структурних підрозділів




Скляр С. Л.





2.

Засідання комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

09.00,

каб. 303


Волинкіна С. М.

Скляр С. Л.


3.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям району за рахунок бюджетних коштів


09.00,

каб. 320


Гугуєва С. В.

Дуванова О. М.

4.

День прийому громадян


10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Красножон Ю. Л.

5.

Засідання комітету з фізичної культури та спорту

10.00,

каб. 416


Толбас В. О.

Скляр С. Л.

1

2

3

4

5

6.

Засідання координаційної ради «Жінки Придніпров’я»

10.00,

каб. 303


Волинкіна С. М.

Скляр С. Л.


7.

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

15.00,

каб. 320


Іванов А. С.

Беззубченко В. В.

8.

Засідання комісії із загально-обов’язкового державного соціального страхування

15.00,

каб. 313


Бурік Т. В.


Дуванова О. М.


08 травня – середа

Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця

День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни


1.

Уроки Мужності, лінійки Слави, вечори пам’яті до 68-річчя від Дня Перемоги

08.30,

заклади освіти району



Подкопаєва І. В.

Скляр С. Л.

2.

День прийому громадян


10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Дуванова О. М.

3.

Методично-консультаційний день для відповідальних працівників органів, які відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців» подають відомості про виборців

10.00 – 17.00,

каб. 201


Завгородня Н. М.

Дуванова О. М.

4.

Мітинг-реквієм, присвячений 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

10.00,

біля братської могили радян-ських воїнів та комсомольців-підпільників (пр. Дзержинсь-кого, 54а)



Лосєва Н. В.

Мігуша О. О.



Красножон Ю. Л.

5.

Засідання районного штабу з підготовки житлового фонду, об`єктів соцкультпобуту та комунального призначення до експлуатації в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

11.00,

каб. 320


Коркач Ю. В.

Старовойт В. В.

6.

«Гаряча телефонна лінія» для повідомлень про корупційні діяння, вчинені посадовими особами виконкому районної у місті ради

15.00 – 17.00,

тел. 64-31-44



Ляшенко І. В.

Старовойт В. В.


7.

Контрольний день надання проектів рішень, аналітичних та відеоматеріалів на засідання виконкому районної у місті ради


За Регламентом виконкому районної у місті ради


Керівники структурних підрозділів та інші самостійні спеціалісти виконкому районної у місті ради

Заступники голови районної у місті ради, керуючий справами викон-кому районної у місті ради відпо-відно до розподілу обов'язків

1

2

3

4

5


09 травня – четвер (вихідний день)

День Перемоги

День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни



1.

Урочиста хода, присвячена 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

08.45,

вул. Мелешкіна



Лосєва Н. В.


Красножон Ю. Л.

2.

Театралізований мітинг-реквієм «Ваша Победа в наших сердцах»», присвячений 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

09.00,

біля пам′ятника 118 працівникам РУ ім. Кірова, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни (вул. Мелешкіна, 14)



Лосєва Н. В.

Мігуша О. О.



Красножон Ю. Л.

3.

Традиційний легкоатлетичний пробіг

10.00,

вул. Мелешкіна



Толбас В. О.

Скляр С. Л.

4.

Районне свято «Мы дарим в День Победы майской Вам свою верную любовь» з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні


11.00 – 17.00,

сквер імені Артема



Мігуша О. О.

Лосєва Н. В.




Красножон Ю. Л.


5.

Турнір з міні-футболу серед збірних команд професійно-технічних навчальних закладів та супермаркетів


14.00,

стадіон ДЮСШ № 10



Толбас В. О.

Скляр С. Л.


10 травня – п’ятниця (вихідний день)


11 травня – субота

Міжнародний день мігруючих птахів




12 травня – неділя

Всесвітній день медичних сестер



День матері


13 травня – понеділок

1.


День прийому громадян

11.00 – 12.30,

13.00 – 15.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Беззубченко В. В.

2.

Апаратна нарада

15.30,

каб. 320


Дуванова О. М.

Іванов А. С.



Беззубченко В. В.

3.

Особистий прийом громадян за місцем їх праці та проживання


17.00 – 18.00,

КЗШ № 119



Іванов А. С.

Красножон Ю. Л.

4.

Особистий прийом громадян за місцем їх праці та проживання керівництвом виконкому Криворізької міської ради


17.00 – 18.00,

КНВК № 35 – багатопрофільний ліцей «Імпульс»



Іванов А. С.

Бєліков К. А.


1

2

3

4

5


14 травня – вівторок

1.

Оперативна нарада (за окремим планом):

- при заступникові голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради



08.30,


каб. 303


Керівники структурних підрозділів




Скляр С. Л.





2.

День прийому громадян


10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Красножон Ю. Л.

3.

Засідання постійних комісій районної у місті ради

10.00,

сесійна зала виконкому районної у місті ради



Красножон Ю. Л.

Лосєва Н. В.



Беззубченко В. В.


4.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини


13.00,

каб. 122


Сироватка І. В.

Беззубченко В. В.

5.

Засідання опікунської ради виконкому районної у місті ради з питань захисту прав недієздат-них або обмежено дієздатних громадян

14.00,

каб. 122


Гугуєва С. В.

Дуванова О. М.


15 травня – середа

Міжнародний день родини



1.

День прийому громадян

10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Дуванова О. М.

2.

Нарада керівників закладів культури

10.00,

каб. 311


Мігуша О. О.

Скляр С. Л.

3.

Засідання районного штабу з підготовки житлового фонду, об`єктів соцкультпобуту та комунального призначення до експлуатації в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

11.00,

каб. 320


Коркач Ю. В.

Старовойт В. В.

4.

Інформаційна зустріч з дітьми «Профілактика негативних проявів у дитячому середови-щі»

14.00,

КЗШ № 119



Сироватка І. В.

Скляр С. Л.

5.

Засідання виконкому районної у місті ради з основних питань:
- про роботу служби у справах дітей з координації дій щодо запобігання соціальному сиріт-ству, захисту прав та інтересів дітей, які опинились у склад-них життєвих обставинах;


14.00,

сесійна зала виконкому районної у місті ради



Дуванова О. М.

Іванов А. С.


Сироватка І. В.


Беззубченко В. В.

Скляр С. Л.




1

2

3

4

5




- про роботу відділу освіти та дошкільних навчальних закла-дів щодо виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року




Подкопаєва І. В.



Скляр С. Л.

6.

«Гаряча телефонна лінія» для повідомлень про корупційні діяння, вчинені посадовими особами виконкому районної у місті ради

15.00 – 17.00,

тел. 64-31-44



Ляшенко І. В.

Старовойт В. В.



16 травня – четвер

1.

День прийому громадян

10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Скляр С. Л.

2.

Єдиний день інформування трудового колективу ДПП «Кривбаспромводопостачання»

11.30,

актова зала

ДПП «Кривбас-промводопостачання»


Лосєва Н. В.

Красножон Ю. Л.

3.

Навчання начальників штабів цивільного захисту підприємств, установ, організацій району

13.00,

каб. 320



Пома Є.І.

Старовойт В. В.

4.

Нарада з керівниками дошкіль-них навчальних закладів

14.00,

КЗШ № 14


Подкопаєва І. В.

Скляр С. Л.

5.

Засідання адміністративної комісії

15.00,

каб. 423


Ляшенко І. В.

Старовойт В. В.

6.

Нарада із заступниками дирек-торів з виховної роботи закла-дів вищої та професійно-тех-нічної освіти


15.00,

каб. 214


Волинкіна С. М.

Скляр С. Л.

7.

Засідання постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами

16.00,

каб. 320



Коркач Ю. В.

Старовойт В. В.



8.

Засідання комісії по вирішенню питань, пов'язаних з наданням населенню субсидій та держав-них допомог

16.00,

УПСЗН


Гугуєва С. В.

Дуванова О. М.


9.

Інформаційна зустріч з меш-канцями мікрорайону Соняч-ний

17.00,

КЗШ № 119



Лосєва Н. В.

Красножон Ю. Л.


17 травня – п’ятниця

Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства



1.

Оперативна нарада (за окремим планом):

- при керуючій справами виконкому районної у місті ради



09.00,


каб. 313

Керівники структурних підрозділів



Дуванова О. М.



1

2

3

4

5

2.

День прийому громадян

10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Старовойт В. В.

3.

Пленарне засідання ХХІ сесії районної у місті ради VI скликання

10.00,

сесійна зала виконкому районної у місті ради



Красножон Ю. Л.

Лосєва Н. В.



Беззубченко В. В.



4.

Навчання депутатів районної у місті ради

11.00,

сесійна зала виконкому районної у місті ради




Красножон Ю. Л.

Лосєва Н. В.



Беззубченко В. В.


5.

Засідання комісії із загально-обов’язкового державного соціального страхування

12.00,

каб. 313


Бурік Т. В.


Дуванова О. М.

6.

Семінар для посадових осіб виконкому районної у місті ради

15.00,

каб. 210


Лосєва Н. В.

Дуванова О. М.

7.

Засідання районної робочої групи з питань функціонування об’єктів бізнесу


16.00,

каб. 320


Артюшина Л. Б.

Красножон Ю. Л.

8.

Година контролю


За окремим графіком

Керівники струк-турних підрозділів

Дуванова О. М.


18 травня – субота

Міжнародний день музеїв

День скорботи і пам'яті жертв депортації з Криму

День науки

День Європи


1.

День прийому громадян

10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Старовойт В. В.

2.

Година контролю

За окремим графіком

Керівники вико-навчих органів районної у місті ради


Дуванова О. М.


19 травня – неділя

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

День пам'яті жертв політичних репресій

Всесвітній день пам'яті людей, померлих від СНІДу



1.


Звітний концерт естрадно-хореографічного колективу «Посмішка» та студії оригінального жанру «Коло». «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!» присвячений року дитячої творчості

12.00,

КЗ «МПК «Саксагань»





Мігуша О. О.


Скляр С. Л.


1

2

3

4

5



20 травня – понеділок

День банківських працівників

Всесвітній день метрології



1.

Засідання робочої групи щодо надходжень плати за землю

10.00,

каб. 315


Богданова І. В.

Красножон Ю. Л.

2.

День прийому громадян

11.00 – 12.30,

13.00 – 15.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Беззубченко В. В.

3.

Зустріч в трудовому коле-ктиві з метою роз’яснення ЗУ «Про заходи щодо зако-одавчого забезпечення реформування пенсійної системи»

14.00,

Криворізький професійний гірничо-металургійний ліцей



Гугуєва С. В.

Дуванова О. М.

4.

Апаратна нарада

15.30,

каб. 320


Дуванова О. М.

Іванов А. С.



Беззубченко В. В.

5.

Особистий прийом громадян за місцем їх праці та проживання

17.00 – 18.00,

КСШ № 107



Іванов А. С.

Старовойт В. В.


21 травня – вівторок

Всесвітній день культурного різноманіття в ім'я діалогу та розвитку

Міжнародний день космосу

Міжнародний день ЮНЕСКО за культурний розвиток



1.

Оперативна нарада (за окремим планом):

- при заступникові голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради



08.30,


каб. 303


Керівники структурних підрозділів




Скляр С. Л.





2.

День прийому громадян


10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Красножон Ю. Л.

3.

Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати комунальних платежів на території району

14.00,

каб. 315


Кравченко О. Ю.

Красножон Ю. Л.


22 травня – середа

Міжнародний день біологічного різноманіття



1.

День прийому громадян

10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Дуванова О. М.

2.

Засідання районного штабу з підготовки житлового фонду, об`єктів соцкультпобуту та комунального призначення до експлуатації в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

11.00,

каб. 320


Коркач Ю. В.

Старовойт В. В.

1

2

3

4

5

3.

Нарада з керівниками загально-освітніх та позашкільних навчальних закладів

14.00,

КПНЛ


Подкопаєва І. В.

Скляр С. Л.

4.

«Гаряча телефонна лінія» для повідомлень про корупційні діяння, вчинені посадовими особами виконкому районної у місті ради

15.00 – 17.00,

тел. 64-31-44



Ляшенко І. В.

Старовойт В. В.


5.

Оприлюднення на офіційному веб-сайті виконкому Сакса-ганської районної у місті ради в мережі Інтернет проектів рі-шень, що будуть винесені на розгляд виконкому районної у місті ради у червні 2013 року

За Регламентом виконкому районної у місті ради


Керівники структурних підрозділів


Заступники голови районної у місті ради, керуючий справами виконкому районної у місті ради відповідно до розподілу обов’язків


23 травня – четвер

1.

День прийому громадян

10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Скляр С. Л.

2.

Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяль-ності населення

10.00,

каб. 320


Гугуєва С. В.

Красножон Ю. Л.

3.

Засідання адміністративної комісії

15.00,

каб. 423


Ляшенко І. В.

Старовойт В. В.

4.

Засідання комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій та держав-них допомог

16.00,

УПСЗН


Гугуєва С. В.

Дуванова О. М.



24 травня – п’ятниця

День слов’янської писемності і культури

День вшанування пам’яті святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія

Європейський день парків



1.

Свято останнього дзвоника

08.30,

загальноосвітні

навчальні заклади


Подкопаєва І. В.

Скляр С. Л.

2.

Оперативна нарада (за окремим планом):

- при керуючій справами виконкому районної у місті ради



09.00,


каб. 313

Керівники структурних підрозділів



Дуванова О. М.



3.

День прийому громадян

10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Старовойт В. В.

4.

Інформаційна зустріч з учнівською молоддю Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею з питання попередження негативних проявів у молодіжному середовищі

13.40,

актова зала Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею



Волинкіна С. М.

Скляр С. Л.

1

2

3

4

5

5.

Година контролю


За окремим графіком

Керівники струк-турних підрозділів

Дуванова О. М.


25 травня – субота

День філолога



День міста

День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження


26 травня – неділя

День хіміка

День Києва



1.

Районне свято «С днём рождения, любимый город!»

12.00-15.00,

сквер імені Артема



Лосєва Н. В.

Мігуша О. О.



Скляр С. Л.


2.

Турнір з міні-футболу серед збірних команд учнів професійно-технічних навчальних закладів

14.00,

стадіон ДЮСШ № 10



Толбас В. О.

Скляр С. Л.


27 травня – понеділок


1.


День прийому громадян

11.00 – 12.30,

13.00 – 15.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Беззубченко В. В.

2.

Засідання комісії із загально-обов’язкового державного соціального страхування


14.00,

каб. 313


Бурік Т. В.


Дуванова О. М.

3.

Апаратна нарада

15.30,

каб. 320


Дуванова О. М.

Іванов А. С.



Беззубченко В. В.

4.

Особистий прийом громадян за місцем їх праці та проживання

17.00 – 18.00,

КЗШ № 43


Іванов А. С.

Скляр С. Л.


28 травня – вівторок

День прикордонника

1.

Оперативна нарада (за окремим планом):

- при заступникові голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради



08.30,


каб. 303


Керівники структурних підрозділів




Скляр С. Л.





2.

День прийому громадян


10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Красножон Ю. Л.

3.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини


13.00,

каб. 122


Сироватка І. В.

Беззубченко В. В.

4.

Засідання опікунської ради виконкому районної у місті ради з питань захисту прав недієздатних або обмежено дієздатних громадян


14.00,

каб. 122


Гугуєва С. В.

Дуванова О. М.

1

2

3

4

5

5.

Засідання районної комісії з питань забезпечення погашення суб'єктами господарювання заборгованості до бюджету, державних цільових фондів та із заробітної плати

14.00,

каб. 320



Кравченко О. Ю.

Красножон Ю. Л.


29 травня – середа

Міжнародний день миротворців Організації Об'єднаних Націй

1.

День прийому громадян

10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Дуванова О. М.

2.

Засідання районного штабу з підготовки житлового фонду, об`єктів соцкультпобуту та комунального призначення до експлуатації в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

11.00,

каб. 320


Коркач Ю. В.

Старовойт В. В.

3.

Засідання громадської комісії з житлових питань

13.00,

каб. 204


Коркач Ю. В.

Старовойт В. В.

4.

«Гаряча телефонна лінія» для повідомлень про корупційні діяння, вчинені посадовими особами виконкому районної у місті ради

15.00 – 17.00,

тел. 64-31-44



Ляшенко І. В.

Старовойт В. В.



30 травня – четвер

1.

День прийому громадян

10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Скляр С. Л.

2.

Проведення «прямої телефон-ної лінії» з питань опіки та піклування

11.00 – 17.00

тел. 64-32-55




Сироватка І. В.

Скляр С. Л.

3.

Засідання адміністративної комісії

15.00,

каб. 423


Ляшенко І. В.

Старовойт В. В.


31 травня – п’ятниця

Всесвітній день без тютюну



1.

Оперативна нарада (за окремим планом):

- при керуючій справами виконкому районної у місті ради



09.00,


каб. 313

Керівники структурних підрозділів



Дуванова О. М.



2.

День прийому громадян

10.00 – 12.00,

15.00 – 17.00,

каб. 113


Іванов А. С.

Старовойт В. В.

3.

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

11.00,

каб. 320


Гугуєва С. В.

Беззубченко В. В.

1

2

3

4

5

4.

Засідання Координаційної ради щодо запобігання та протидії корупції

15.00,

каб. 320


Ляшенко І. В.

Старовойт В. В.

5.

Засідання комісії по вирішенню питань, пов'язаних з наданням населенню субсидій та державних допомог

16.00,

УПСЗН


Гугуєва С. В.

Дуванова О. М.


6.

Звітний концерт «В цей казковий день народження» зразкової арт-студії «Дитячий світ» КЗ «МПК «Саксагань», присвячений року дитячої творчості

17.30,

КЗ «МПК «Саксагань»



Мігуша О. О.

Скляр С. Л.

7.

Година контролю


За окремим графіком

Керівники струк-турних підрозділів

Дуванова О. М.


За окремими планами проводяться:
1. Рейдові заходи:
- «Діти вулиці» (07, 14, 16, 21, 23, 28, 30 травня, Сироватка І. В.);

- організація робіт з проведення «чистих четвергів» (щочетверга, Коркач Ю. В.);

- проведення єдиних профілактичних днів по роботі з неповнолітніми (щосереди, каб. 103, Сироватка І. В.);

- рейд-перевірка районної комісії з метою впорядкування обігу продукції сексуального чи еротичного характеру, 07 травня, територія району (Мігу- ша О.О.);

- обстеження об’єктів нерухомого майна щодо наявності право установчих документів на землю, 17 травня, територія району (Богдано- ва І. В.).


2. Організаційне забезпечення роботи комісій:
- сприяння додержанню законодавства про свободу совісті та релігійні організації (за потреби, Лосєва Н. В.);

- для розгляду питань, пов'язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (за потреби, Гугуєва С. В.);

- спостережної комісії (третій місяць кварталу, Гугуєва С. В.);

- по вирішенню питань щодо надання одноразової грошової допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам (при фінансуванні, Гугуєва С. В.);

- для вирішення земельних спорів відносно меж земельних ділянок і додержання громадянами правил добросусідства (за потреби, Богданова І. В.);

- з питань реабілітації жертв політичних репресій на Україні (останній місяць кварталу або за потреби, Гугуєва С. В.);

- з розгляду питань реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги (за потреби, Коркач Ю. В.);

- з надання практичної допомоги мешканцям у створенні об`єднань співвласників багатоквартирних будинків (у разі необхідності, Коркач Ю. В.);

- з ТЕБ та НС (у разі необхідності, але не рідше, ніж раз у квартал, Пома Є. І.);

- з питань прискорення перегляду регуляторних актів (за потреби, Артюшина Л. Б.);

- з визначення непридатності та списання матеріальних цінностей, які знаходяться на балансі виконкому районної у місті ради (за потреби, Кондратюк С. В.);

- з питань забезпечення житлом військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку (у разі необхідності, Коркач Ю. В.);

- з ліквідації НС техногенного та природного характеру місцевого рівня (у разі необхідності, Пома Є. І.);

- експертної комісії по роботі з документами (у разі необхідності, Іванов А. С.);

- щодо розгляду питань про звільнення громадян від оплати за соціальні послуги, надані КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі» (у разі необхідності, Гугуєва С. В.);

- для перевірки наявності документів з грифом «ДСК», зберігання та використання печаток і штампів, бланків суворої звітності (за потреби, Іванов А. С.);

- постійної евакуаційної комісії (за потреби, Пома Є. І.);

- щодо визначення видів та обсягів робіт з капітального ремонту житлових будинків і квартир інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб (за потреби, Гугуєва С. В.);

- для проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконкому Саксаганської районної у місті ради (за потреби, Бурік Т. В.);

- з питань альтернативної (невійськової) служби (за потреби, Божок Л. М.);

- по обстеженню та визначенню можливості переведення жилих будинків і приміщень (квартир) або їх частини в нежилі під певний об'єкт бізнесу (за потреби, Коркач Ю. В.);

- із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків, розташованих на території району (у разі потреби, Коркач Ю. В.);

- з упорядкування розміщення тимчасових об’єктів для здійснення підприємницької діяльності (за потреби, Богданова І. В.);

- комісії по визначенню статусу і соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (останній місяць кварталу, Гугуєва С. В.).



3. Засідання робочих груп:

- по попередньому розгляду особових справ мешканців району для вирішення питання поселення їх до комунальних установ «Будинок милосердя» та «Будинок милосердя «Затишок» (у разі необхідності, Гугуєва С. В.);

- з питань проведення інвентаризації існуючих місць паркування (за потреби, Шматкова Л. Г.);

- щодо забезпечення ефективного функціонування внутрішнього фінансового контролю, усунення порушень чинного законодавства та запобігання проявам корупції у сфері використання бюджетних коштів (за потреби, Шматкова Л. Г.).


4. Засідання:
- комітету з конкурсних торгів виконкому Саксаганської районної у місті ради (за потреби, Кравченко О. Ю.);

- районної наглядової ради у сфері розподілу соціального житла (за потреби, Коркач Ю. В.);

- комітету із забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно транспортної інфраструктури (третій місяць кварталу, Гугуєва С. В.);

- організаційного комітету з питань заохочення керівників органів самоорганізації населення (за потреби, Лосєва Н. В.).


5. Районні заходи:
- участь школярів загальноосвітніх навчальних закладах району у міській естафеті на приз Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник», 02 травня (Подкопаєва І. В.);

- перевірка окремих питань фінансово-господарської діяльності КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Саксаганському районі»: з 20 по 28 травня (Шматкова Л. Г.);

- місячник оборонно-масової роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району (протягом травня 2013, Подкопаєва І. В.);

- цикл заходів, присвячених 68-й річниці з Дня Перемоги (за окремим планом, Мігуша О. О., Подкопаєва І. В., Волинкіна С. М., Гугуєва С. В.);

- цикл заходів, присвячених 238-й річниці заснування міста Кривого Рогу (за окремим планом, Мігуша О. О., Подкопаєва І. В., Волинкіна С. М.);

- цикл заходів, присвячених відзначенню 1025-річчя Хрещення Київської Русі (за окремим планом, Мігуша О. О., Подкопаєва І. В., Волинкі- на С. М., Лосєва Н. В.).

Завідуюча організаційним відділом Н. Лосєва
ПОГОДЖУЮ
Керуюча справами виконкому

районної у місті ради



______________ О. Дуванова
«___» квітня 2013 року




izumzum.ru