Інвалідам з дитинства І групи з надбавкою на догляд - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
1 Одиноким та одинокопроживаючим лежачим інвалідам І групи – безкоштовне... 1 22.82kb.
Аналіз роботи дошкільного навчального закладу «Ромашка» м. Молочанськ... 2 481.43kb.
Альпійські канікули 3 міста в вартості туру 1 33.83kb.
А домашня праця для дітей дуже цікава 1 49.24kb.
Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів при підготовці... 1 153.16kb.
На виконання Законів України "Про охорону дитинства", " Про державний... 1 35.37kb.
Член Робочої групи, старший науковий співробітник відділу конституційного... 1 100.19kb.
Догляд за волоссям 1 56.78kb.
Шкільний вік у нашій країні починається з 6-7 років. Дитина в цей... 1 45.53kb.
«Світ дитинства» 2 562.94kb.
Рольові та імітаційні ігри як метод підготовки фахівців у галузі... 1 122.13kb.
Розпорядження від 20 грудня 2011 р. №497 смт. Ріпки Про перспективний... 1 125.49kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Інвалідам з дитинства І групи з надбавкою на догляд - страница №1/1

РОЗМІРИ

державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам



у 2008 році

Категорія громадян

січень-березень

квітень-червень

липень-вересень

жовтень-грудень

Інвалідам з дитинства І групи з надбавкою на догляд

(100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)



705
470*100%=470

470*50%=235



721,50
481*100%=481

481*50%=240,5



723
482*100%=482

482*50%=241



747
498*100%=

481


498*50%=

249


Інвалідам з дитинства ІІ групи

(80% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)



376
470*80%=376

384,8
481*80%=384,8

385,6
482*80%=385,6

398,40

498*80%=


398,4

Одиноким інвалідам з дитинства ІІ групи, які за висновком медико-соціальної експертної комісії потребують постійного стороннього догляду з надбавкою на догляд

(80% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 15% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)



446,5
470*80%=376

470*15%=


70,5

456,95
481*80%=384,8

481*15%=


72,15

457,9
482*80%=385,6

482*15%=


72,3

473,10
498*80%=

398,4


498*15%=

74,7


Інвалідам з дитинства ІІІ групи

(60 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)



282

470*60%=282



288,6

481*60%=288,6




289,20

482*60%=289,2




298,80

498*60%=


298,8

Одиноким інвалідам з дитинства ІІІ групи, які за висновком медико-соціальної експертної комісії потребують постійного стороннього догляду з надбавкою на догляд

(60% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 15% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)



352,5
470*60%=282

470*15%=


70,5

360,75
481*60%=288,6

481*15%=


72,15

361,5
482*60%=289,2

482*15%=


72,3


373,5
498*60%=

298,8


498*15%=

74,7


На дітей-інвалідів

від 0 до 18 років

(70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність)


329

470*70%=


329

336,70

481*70%=


336,7


337,40

482*70%=


337,4

348,60

498*70%= 348,6




На дітей-інвалідів до 6 років з надбавкою на догляд (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50 % прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років)

592

470*70%=


329

526*50%=263




605,7

481*70%=


336,7

538*50%=269




607,4

482*70%=


337,4

540*50%=270




627,1

498*70%=


348,6

557*50%=


278,5

На дітей-інвалідів від 6 до 18 років з надбавкою на догляд

(70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50 % прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років)



660,50

470*70%=


329

663*50%=


331,5

675,7

481*70%=


336,7

678*50%=339



677,4

482*70%=


337,4

680*50%=340



699,10

498*70%=


348,6

701*50%=


350,5

На дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою

від 0 до 18 років

(70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність+ 50% розміру допомоги для дітей-інвалідів)


493,5

470*70%=


329

329*50%=


164,5

505,05

481*70%=


336,7

336,7*50%=

168,35


506,10

482*70%=


337,4

337,4*50%=168,7



522,9

498*70%=


348,6

348,6*50%=174,3



На дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою до 6 років з надбавкою на догляд (70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50% розміру допомоги для дітей-інвалідів + 50 % прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років)

756,5

470*70%=


329

329*50%=


164,5

526*50%=263




774,05

481*70%=


336,7

336,7*50%=

168,35

538*50%=269




776,10

482*70%=


337,4

337,4*50%=168,7

540*50%=270


801,4

498*70%=


348,6

348,6*50%=174,3

557*50%=

278,5


На дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою від 6 до 18 років з надбавкою на догляд

(70 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + 50% розміру допомоги для дітей-інвалідів + 50 % прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років)



825

470*70%=


329

329*50%=


164,5

663*50%=


331,5


844,05

481*70%=


336,7

336,7*50%=

168,35

678*50%=339




846,10

482*70%=


337,4

337,4*50%=168,7680*50%=340



873,4

498*70%=


348,6

348,6*50%=174,3

701*50%=

350,5









1 січня

1 квітня

1 липня

1 жовтня

Розрахунки виконано виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність

470

481

482

498

для дітей до 6 років

526

538

540

557

для дітей від 6 до 18 років

663

678

680

701