Додаток1 до наказу відділу освіти райдержадміністрації - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Додаток 3 до наказу відділу освіти райдержадміністрації 1 27.63kb.
План основних заходів, які проводитимуться 1 236.59kb.
Вступ. Аналіз роботи відділу освіти за 2012 рік стр 6 977.07kb.
До Плану заходів відділу освіти райдержадміністрації щодо виконання... 1 65.57kb.
Додаток 1 до наказу відділу освіти від 23. 02. 2012 р. №82 положення... 1 38.14kb.
Рішення 21. 09. 2012 м. Дніпропетровськ №225 Про погодження функціонування... 1 32.52kb.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту... 4 568.63kb.
Звіт Директора Південного ліцею Харківської районної ради Харківської... 1 398.32kb.
Відділ освіти Золочівської райдержадміністрації Харківської області 1 24.39kb.
Відділ освіти Нахімовської райдержадміністрації м 1 61.39kb.
Програма поглибленого вивчення інформатики для учнів 10-11 класів 1 797.55kb.
Сотрудники кафедры активно занимаются научно-исследовательской работой. 1 150.5kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Додаток1 до наказу відділу освіти райдержадміністрації - страница №1/1

Додаток1

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

235 від 03.12.2012



Протокол

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів 8 класу



з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтингове місце

Балів після апел.

Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

тестового туру

завдання з відкритою відповіддю

практич-на частина

всього















Селятинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Галиця Богдана Михайлівна

Б-8-10

29

0

12

41

7







Білоус А.І



Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Котельбан Василь Юрійович

Б-8-8

34

10

18

62

2




ІІ

Тонієвич М.А.



Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Юрнюк Олександр Іванович

Б-8-6

45

10

20

75

1




І

Тонієвич М.А.



Підзахаричівський НВК

Герцюк Романна Сергіївна

Б-8-15

14

0

6

20

17







Бурсук С.М.



Усть-Путильська ЗОШ І-ІІ ступенів

Космачук Лілія Дмирівна

Б-8-11

36

1

16

53

3




ІІ

Гаврилащук П.І.



Самаківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Малиш Лариса Борисівна

Б-8-1

26

3

11

40

8







ДудкаГ.М.



Мариничівський НВК

Тимофійчук Іван Юрійович

Б-8-7

30

7

12

49

5




ІІІ

Попович О.Є.



Путильська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Гасюк Владислава Тарасівна

Б-8-3

28

2

20

50

4




ІІІ

Томнюк Л.П.



Конятинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Пилипко Ірина Романівна

Б-8-9

25

0

12

37

10







Комариця Г.І.



Розтоківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Матіос Ігор Юрійович

Б-8-14

21

0

10

31

12







Євдощак В.Ф.



Сергіївська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Генцар Олена Миколаївна

Б-8-13

28

1

10

39

9







Вовк Ю.М.



Плосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Галиця Анжела Дмитрівна

Б-8-16

21

0

9

30

13







Мошуля О.Я.



Путильська гімназія

Назарова Аліна Віталіївна

Б-8-17

25

1

19

45

6




ІІІ

Кравченко М.С.



Киселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Торак Христина Миколаївна

Б-8-2

12

1

12

25

15







Гасюк Д.Д.



Селятинська ЗОШ-інтернат

Майданська Юлія Іванівна

Б-8-12

22

1

6

29

14







Михайлюк Т.І.



Шепітська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бойчук Анна Олекандрівна

Б-8-4

24

1

11

36

11







Цега З.М.



Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Маковійчук Оксана Миколаївна

Б-8-5

17

0

7

24

16







Савчук М.М.


Протокол

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів 9 класу



з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтингове місце

Балів після апел.

Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

тестового туру

завдання з відкритою відповіддю

практич-на частина

всього















Селятинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Слюсаряк Тетяна Кузьмівна

Б-9-12

38

8

5

53

4




ІІІ

Білоус А.І.



Яблуницька ЗОШ

І-ІІ ступенів



Дуленчук Іван Миколайович

Б-9-19

26

4

7

37

13-14







Кузик В.І.



Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лукань Марія Миколаївна

Б-9-18

53

4

7

64

2




ІІ

Тонієвич М.А.



Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Добродійчук Іванна Іванівна

Б-9-17

51

4

12

67

1




І

Тонієвич М.А



Підзахаричівський НВК

Семенюк Анна Миколаївна

Б-9-03

12

0

7

19

20







Бурсук С.М.



Усть-Путильська ЗОШ І-ІІ ступенів

Яновська Діана Анатоліївна

Б-9-06

34

8

10

52

5




ІІІ

Гаврилащук П.І.



Самаківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Ребчук Олександр Олександрович

Б-9-11

38

1

4

43

11







Дудка Г.М.



Мариничівський НВК

Кіщук Михайло Степанович

Б-9-20

31

4

16

51

6-7




ІІІ

Попович О.Є.



Путильська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Шиманська Марина Володимирівна

Б-9-16

26

5

13

44

9-10







Грекул М.М.



Конятинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Попович Діана Петрівна

Б-9-02

27

3

2

32

16-17







Комариця Г.І.



Розтоківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Кушнір Денис Васильович

Б-9-05

26

9

10

45

8







Євдощак В.Ф.



Сергіївська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Пинтюк Євгенія Степанівна

Б-9-01

29

8

14

51

6-7




ІІІ

Вовк Ю.М.



Плосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бойчук Євгенія іванівна

Б-9-04

18

4

3

25

19







Мошуля О.Я.



Путильська гімназія

Шемберко Тетяна Василівна

Б-9-15

36

5

16

57

3




ІІ

Кравченко М.С.



Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Синиця Іван Юрійович

Б-9-09

22

5

3

30

18







Терин В.Ю.



Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Скидан Віталій Валерійович

Б-9-10

26

6

2

34

15







Терин В.Ю.



Киселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Маковійчук Марія Ярославівна

Б-9-14

24

8

5

37

13-14







Гасюк Д.Д.



Селятинська ЗОШ-інтернат

Маротчак Іванна Іванівна

Б-9-13

30

6

2

38

12







Михайлюк Т.І.



Шепітська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Поп’юк Ілля Анатолійович

Б-9-08

30

1

13

44

9-10







Цега З.М.



Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Фокшек Христина Миколаївна

Б-9-07

29

1

2

32

16-17







Савчук М.М.



Протокол

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів 10 класу



з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтингове місце

Балів після апел.

Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

тестового туру

завдання з відкритою відповіддю

практич-на частина

всього















Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Харук Ліліана Володимирівна

Б-10-07

37

8

5

50

7







Кіндратяк Н.Д.



Підзахаричівський НВК

Гожда Тетяна Юріївна

Б-10-02

55

5

3

63

4




ІІІ

Бурсук С.М.



Самаківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Синиця Уляна Михайлівна

Б-10-08

35

2

2

39

10







Дудка Г.М.



Мариничівський НВК

Кривушко Ірина Омельянівна

Б-10-06

30

7

4

41

8-9







Попович О.Є.



Путильська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Пентюк Владислав Андрійович

Б-10-01

56

5

3

64

3




ІІІ

Грекул М.М.



Путильська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Косар Анатолій Дмитрович

Б-10-10

60

7

14

81

2




ІІ

Грекул М.М.



Розтоківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Журавець Василь Михайлович

Б-10-01

25

3

2

30

11







Євдощак В.Ф.



Сергіївська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Чигрин Христина Василівна

Б-10-04

30

10

1

41

8-9







Вовк Ю.М.



Путильська гімназія

Унгурян Юлія Іванівна

Б-10-09

45

2

14

61

5




ІІІ

Кравченко М.С.



Шепітська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Поліщук Валентина Сергіївна

Б-10-03

48

5

2

55

6







Цега З.М.



Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Скидан Тетяна Дмитрівна

Б-10-05

60

4

18

82

1




І

Савчук М.М.


Протокол

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

за підсумками перевірки робіт учасників олімпіади учнів 11 класу



з/п

ЗНЗ

Прізвище ім’я по батькові

Кількість балів

Рейтингове місце

Балів після апел.

Диплом

Прізвище, ініціали

вчителя

шифр

тестового туру

завдання з відкритою відповіддю

практич-на частина

всього















Селятинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Годель Каріна Віталіївна

Б-11-14

55

3

12

70

2




ІІ

Білоус А.І.



Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Джуряк Іван Олександрович

Б-11-5

53

9

4

66

5




ІІІ

Кіндратяк Н.Д.



Самаківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Катеринюк Тетяна Михайлівна

Б-11-6

37

4

1

42

13







Дудка Г.М.



Мариничівський НВК

Томнюк Мар’яна Іванівна

Б-11-12

45

6

9

60

8







Попович О.Є.



Конятинська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Равлюк Мар’яна Миколаївна

Б-11-4

37

1

9

47

12







Комариця Г.І.



Розтоківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Клим Олена Тарасівна

Б-11-13

45

1

5

51

10







Євдощак В.Ф.



Сергіївська ЗОШ

І-ІІІ ступенів



Верешко Євгенія Юріївна

Б-11-8

44

6

13

63

7







Вовк Ю.М.



Путильська гімназія

Ткачук Андрій Володимирович

Б-11-2

57

5

6

68

3




ІІ

Гребенщикова Н.Ю.



Плосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тонієвич Юлія Миколаївна

Б-11-3

30

4

6

40

14







Мошуля О.Я.



Киселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Повідаш Олександр Іванович

Б-11-1

45

1

4

50

11







Гасюк Д.Д.



Селятинська ЗОШ-інтернат

Москаль Руслана Миколаївна

Б-11-9

50

4

13

67

4




ІІІ

Михайлюк Т.І.



Шепітська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бабіна Марина Олегівна

Б-11-7

47

1

7

55

9







Цега З.М.



Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кречун Марія Миколаївна

Б-11-11

61

9

12

82

1




І

Савчук М.М.



Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Карапка Олеся Василівна

Б-11-10

52

7

5

64

6







Савчук М.М.



izumzum.ru