Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з пед - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
страница 1
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти... 3 609.54kb.
Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації... 2 445.34kb.
Комунальний заклад запорізький обласний інститут 1 112.06kb.
Комунальний заклад запорізький обласний інститут 1 194.4kb.
Програма гуртка «Кіровоградщина. Історія рідного краю» 1 160.48kb.
Жосан О. Е., старший викладач кафедри педагогіки і психології Кіровоградського... 1 216.76kb.
Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р 1 111.68kb.
Соцька Тетяна Іванівна 38 8 26 січня 2013 року відбувся ІV (загальнонаціональний) 1 20.92kb.
Управління освіти І науки 1 406.18kb.
План роботи комунального закладу«Харківський обласний Палац дитячої... 1 71.54kb.
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної... 3 733.09kb.
Центральна спілка споживчих товариств укоопспілка білгород-дністровський... 3 618.22kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ІІІ (обласний) - страница №1/1

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології
31 січня 2013 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась олімпіада з педагогіки та психології. Для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології прибуло 53 учня із 27 регіонів області.

Метою олімпіади є популяризація праці педагога, виявлення та відбір талановитих учнів зі стійким бажанням працювати в педагогічній сфері.

До складу журі олімпіади були залучені викладачі Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара; педагогічного коледжу при ДНУ; науковці та викладачі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; спеціалісти обласного навчально-методичного центру практичної психології і соціальної роботи; практичні психологи, директори шкіл, методисти.
Протокол остаточних підсумків

ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології

31 січня 2013 року




з/п




ПІБ


Назва навчального

закладу



Клас


Шифр

Кількість балів

Всього балів

Бали після

апеляції


Місце

Диплом


Учитель


Блок 1

(тести)

мах - 20

Блок 2

(теоретичний)

мах - 20



Блок 3

(аналіз педагогічних ситуацій)

мах - 20

Блок 4

(есе)

мах - 20



Жук

Оксана

Олександрівна


м. Дніпропетровськ

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 42»



11

46

6

0

12

10

28










Струкова Юлія Сергіївна



Нечай

Марія

Юріївна

м. Дніпропетровськ

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 100» «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ліцей»



11

5

11,5

7

6

10

34,5










Ульянова Алла Петрівна



Хамова

Тетяна

Сергіївна

м. Дніпропетровськ

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 110»



11

48

1

7

13

12

33










Погудіна

Ольга

Борисівна



Онищенко

Владислав

В’ячеславович

м. Дніпропетровськ

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 118 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов і предметів природничо-математичного напрямку»



11

38

7

12

15

15

49




III




Киричок

Галина

Сергіївна



Пимоненко

Анастасія

Дмитрівна

м. Дніпропетровськ

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 148» «Спеціалізована школа-дошкільний навчальний (ясла-садок) «Планета щастя»



11

14

8

8

18

15

49




III




Ліфінський

Олександр

Павлович



Писаревська

Дар’я

Андріївна

м. Дніпропетровськ

КЗО «Фінансово-економічний ліцей»



11

31

14

5

18

20

57





II




Донець

Ольга

Іванівна



Дембрівська

Вікторія

Володимирівна

м. Дніпропетровськ

КЗО «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови»



11

27

6,5

5

15

10

36,5










Межанська

Олена Миколаївна



Чернова

Дарина Ярославівна

м. Дніпропетровськ

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 80»



11

22

4

4

12

7

27










Безгуба

Наталія

Василівна



Циганок

Катерина

Олегівна

м. Дніпродзержинськ

НВК № 26


11

20

5

10

13

9

37










Паронік

Ольга

Володимирівна



Бендерська

Тетяна

Владиславівна

м. Дніпродзержинськ

СЗШ № 22


11

41

15

10

20

20

65




II




Сокол

Ірина

Віталіївна



Холод

Владислава

Олегівна

м. Дніпродзержинськ

Технічний ліцей



11

45

10

5

17

10

42




III




Пиріг

Людмила

Миколаївна



Мороз

Павло

Васильович

м. Дніпродзержинськ

Технічний ліцей



11

26

12

12

12

5

41




III




Пиріг

Людмила

Миколаївна



Пасенко

Наталія

Володимирівна

м. Вільногірськ

ЗОШ № 5


10

50

7

10

7

0

24










Пріб

Тетяна

Василівна



Бабенко

Анастасія

Валеріївна

м. Жовті Води

Гуманітарна гімназія ім. Лесі Українки



11

28

5

1

13

15

34










Кошова

Юліана

Олегівна



Козатенкова

Христина

Сергіївна

м. Кривий Ріг

Центрально-Міський ліцей



11

16

14

16

20

20

70




I




Тимченко

Наталія

Анатоліївна



Вихрест

Дар’я

Сергіївна

м. Кривий Ріг

Центрально-Міський ліцей



11

32

8,5

0

8

9

25,5










Третяченко

Оксана

Вікторівна



Груздь

Марія

Іванівна

м. Кривий Ріг

Гімназія № 91



10

44

13,5

10

20

15

58,5




II




Червотока

Наталія

Василівна



Мандзюк

Валерія

Миколаївна

м. Кривий Ріг

Гімназія № 91



11

43

16

20

20

20

76




I




Червотока

Наталія

Василівна



Хабеця

Ольга

Олегівна

м. Кривий Ріг

Педагогічна гімназія



11

11

17

19

19

20

75




I




Кушнір Оксана Іванівна, Табакіна Юлія Вікторівна



Федорова

Алла

Олексіївна

м. Марганець

СЗШ № 1


11

19

15

9

9

14

47




III




Перепєлкіна

Яна

Станіславовна



Савінкова

Анна

Володимирівна

м. Марганець

СЗШ № 9


11

37

10,5

7

11

10

38,5










Давіденко

Зоя

Іванівна



Бігун

Надія

Володимирівна

м. Марганець

СЗШ № 7


11

18

11

5

9

5

30










Кузуб

Оксана

Михайлівна



Калашник

Софія

Вадимівна

м. Нікополь

КЗ «СЗШ І-ІІІ ст.. № 13»



10

30

3

1

6

10

20










Закаблук

Тетяна

Олексіївна



Шубна

Марія

Віталіївна

м. Новомосковськ

Колегіум № 11



11

24

7

8

15

14

44




III




Третякова

Юлія

Дмитрівна



Забутна

Марина

Віталіївна

м. Орджонікідзе

КЗ «СЗШ № 6»



11

47

15,5

7

17

7,5

47




III




Чернецька

Раїса

Миколаївна



Демидова

Вікторія

Євгеніївна

м. Орджонікідзе

КЗ «СЗШ № 6»



11

12

9

5

7

12

33










Чернецька

Раїса

Миколаївна



Ябченко

Вікторія

Віталіївна

м. Орджонікідзе

КЗ «СЗШ № 6»



11

51

13,5

10

12

10

45,5




III




Чернецька

Раїса

Миколаївна



Рябцева

Яна

Миколаївна

м. Павлоград

ЗШ № 12


11

23

6,5

5

12

14

37,5










Косинська

Ксенія

Сергіївна



Гончарова

Анна

Олександрівна

м. Першотравенськ

ЗШ І-ІІІ ст.. № 5



11

49

13

12

10

12

47




III




Подушко

Марина

Володимирівна



Матійцива

Віолета

Вікторівна

м. Тернівка

СЗШ № 6


11

35

10

10

15

10

45




III




Ножніна

Оксана

Ігорівна



Урсалова

Єлизавета

Василівна

Верхньодніпровський

район КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст..»



10

42

11,5

5

11

14

41,5




III




Горбань

Ніна

Олександрівна



Колосова

Дарина

Анатоліївна

Верхньодніпровський

район КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст..»



11

40

9,5

20

20

20

69,5




II




Горбань

Ніна

Олександрівна



Коваленко

Яніна

Віталіївна

Верхньодніпровський

район Верхівцевський НВК



11

39

14,5

10

13,5

10

48




III




Крапівіна

Світлана

Володимирівна



Алхімова

Мар’я

Миколаївна

Дніпропетровський район

Новоолександрівська СЗШ



11

52

11,5

10

21

10

52,5




II




Немко

Юлія

Василівна



Грішко

Ірина

Вікторівна

Криничанський район

Червоноіванівська СЗШ



10

6

5,5

4

10

15

34,5










Роздольська

Наталія

Миколаївна



Сенько

Світлана

Олександрівна

Криничанський район

Гуляйпільська СЗШ



11

53

6,5

10

12

10

38,5










Шиба

Людмила

Іванівна



Яценко

Оксана

Анатоліївна

Магдалинівський район

Поливанівська ЗОШ



10

25

7

0

11

8

26










Скиба

Катерина

Олександрівна



Кривонос

Євгенія

Олександрівна

Межівський район

Райпільська

СЗШ І-ІІІ ст.


11

9

6,5

3

9

11

29,5










Рачок

Оксана

Юріївна



Лутченко

Ольга

Сергіївна

Межівський район

Межівський аграрний ліцей-інтернат



11

10

9

5

13

18

45




III




Маловічко

Анна

Сергіївна



Касьянов

Ігор

Олександрович

Нікопольський район

Кам’янська ЗОШ



11

4

9,5

10

25

12

56,5




II




Сидельникова

Тетяна

Іванівна



Мирна

Маргарита

Ігорівна

Новомосковський район

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.



11

15

4

2

12

8

26










Лисенко

Наталія

Олексіївна



Вишнякова

Олена

Олегівна

Павлоградський район

Вербківська ЗШ І-ІІІ ст.



11

36

9

7

12

13

41




III




Коваленко

Наталія

Петрівна



Рибкіна

Тетяна

Володимирівна

Петриківський район

Чаплинська СЗШ



11

34

8

7

12

15

42




III




Федорчук Наталія

Миколаївна



Хребто

Юлія

Андріївна

Покровський район

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – Покровський ліцей»



10

33

12,5

5

10

8

35,5










Гавриш

Світлана

Іванівна



Роговий

Сергій

Миколайович

Синельниковський район

Зайцівська СЗШ



11

29

3,5

1

5

9

18,5










Мартакова

Людмила

Вікторівна



Антонова

Аліна Вікторівна

Солонянський район

Єлізарівська СЗШ



11

13

6,5

10

8

10

34,5










Люта Валенитна Василівна



Синчук

Вікторія

Миколаївна

Солонянський район

Єлізарівська СЗШ



11

1

3,5

0

10

12

25,5










Люта Валенитна Василівна



Бубир

Наталія

Олександрівна

Томаківський район Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

17

6,5

3

8

8

25,5










Ігнатченко Наталя

Василівна



Кривуля

Катерина

Анатоліївна

Царичанський район

Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.



11

21

7

12

13

15

47




III




Яшна

Наталія Вікторівна



Рожаловська

Юлія

Вікторівна

Широківський район

Олександрівська СЗШ



11

7

7,5

5

17

16

45,5




III




Гайчук

Надія

Сергіївна



Антипіна

Аліна

Михайлівна

м. Кривий Ріг

КОЛІ для сільської молоді



11

3

8

8

17

18

51




III




Богомолов Віктор Михайлович



Десятерик

Анна

Вікторівна

м. Кривий Ріг

КОЛІ для сільської молоді



11

2

9,5

0

15

16

40,5










Богомолов

Віктор

Михайлович



Гаман

Анастасія

Анатоліївна

м. Кривий Ріг

КОЛІ для сільської молоді



11

8

9,5

9

16

16

50,5




III




Богомолов

Віктор

Михайлович


I місце


  1. Мандзюк Валерія, учениця 11 класу гімназії № 91 м. Кривого Рогу

  2. Хабеця Ольга, учениця 11 класу педагогічної гімназії м. Кривого Рогу

  3. Козатенкова Христина, учениця 11 класу Центрально-міського ліцею м. Кривого Рогу


II місце

  1. Колосова Дарина, учениця 11 класу Дніпровської СЗБШ I–III ст.Верхньодніпровського району

  2. Бендерська Тетяна, учениця 11 класу СЗШ № 22 м. Дніпродзержинська

  3. Груздь Марія, учениця 10 класу гімназії №91 Кривого Рогу

  4. Писаревська Дар’я, учениця 11 класу фінансово-економічного ліцею м. Дніпропетровська

  5. Касьянов Ігор, учень 11 класу Кам’янської ЗОШ Нікопольського району

  6. Алхімова Мар’я, учениця 11 класу Новоолександрівської СЗШ Дніпропетровського району


III місце

  1. Антипіна Аліна, учениця 11 класу КОЛІ для сільської молоді

  2. Гаман Анастасія, учениця 11 класу КОЛІ для сільської молоді

  3. Онищенко Владислав, учень 11 класу СЗШ № 118 м. Дніпропетровська

  4. Пимоненко Анастасія, учениця 11 класу НВК №148 «Планета щастя» м. Дніпропетровська

  5. Коваленко Яніна, учениця 11 класу Верхівцевського НВК Верхньодніпровського району

  6. Федорова Алла, учениця 11 класу СЗШ № 1 м. Марганця

  7. Забутна Марина, учениця 11 класу СЗШ №6 м. Орджонікідзе

  8. Гончарова Анна, учениця 11 класу ЗОШ I–III ст..№5 м. Першотравенська

  9. Кривуля Катерина, учениця 11 класу Царичанської ЗОШ I–III ст. Царичанського району

  10. Рожаловська Юлія, учениця 11 класу Олександрівської СЗШ Широківського району

  11. Ябченко Вікторія, учениця 11 класу СЗШ №6 м. Орджонікідзе

  12. Лутченко Ольга, учениця 11 класу Межівського аграрного ліцею-інтернату Межівського району

  13. Матійцива Віолета, учениця 11 класу СЗШ №6 м. Тернівка

  14. Шубна Марія, учениця 11 класу колегіуму №11 м. Новомосковська

  15. Холод Владислава, учениця11 класу технічного ліцею м. Дніпродзержинська

  16. Рибкіна Тетяна, учениця 11 класу Чаплинської СЗШ Петропавлівського району

  17. Урсалова Єлизавета, учениця 10 класу Дніпровської СЗБШ I–III ст.Верхньодніпровського району

  18. Мороз Павло, учень 11 класу технічного ліцею м. Дніпродзержинська

  19. Вишнякова Олена, учениця 11 класу Вербківської ЗОШ I–III ст.Павлоградського району


Члени журі: Голова журі: Голова оргкомітету:
Мушинський В. П.

Батраченко І.Г. Крамаренко С. Г. Хомич О. Б.

Бондаренко З. П.

Ващенко Л. Л.

Вознюк Л. В.

Галенко Ю. А.

Дем’янова Л. Л.

Доброва О. О.

Косенчук О. Г.

Кротенко В. М.



Майданенко С. В.