1. Відділення технічних наук Співголови журі відділення - polpoz.ru o_O
Главная
Поиск по ключевым словам:
Похожие работы
Название работы Кол-во страниц Размер
Чернігівське територіальне відділення ман відділення філології І... 2 381.47kb.
Заняття: Хвороби серцево-судинної системи 1 155.38kb.
Донецьке відділення Наукового Товариства ім 1 232.02kb.
Охорона довкілля та раціональне природокористування 1 19.62kb.
Відділення хімії та біології Секція «Валеологія» 1 238.7kb.
Відділення: математики Секція: прикладна математика 1 71.72kb.
Волинське обласне управління освіти волинське відділення малої академії... 5 542.88kb.
Vііі міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція 1 102.12kb.
Тематика науково-дослідницьких робіт учасників ІІІ етапу Всеукраїнського... 6 664.53kb.
Національна академія наук україни центр досліджень науково-технічного... 1 174.87kb.
Назва установи, організації 1 31.22kb.
Б. Паскаль Тема: Паралельність прямих. Властивість кутів, утворених... 1 64.53kb.
1. На доске выписаны n последовательных натуральных чисел 1 46.11kb.

1. Відділення технічних наук Співголови журі відділення - страница №1/5



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ


21.03.2011 249

Про затвердження складу журі

III етапу Всеукраїнського конкурсу-

захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України

у 2010/2011 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства від 08.02.2011 №116 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році»
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити склад журі III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011 році, згідно з додатком.
2. Національному центру «Мала академія наук України» (Лісовий О. В.), Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В. В.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н. В.) забезпечити належні умови роботи журі та секцій відповідних наукових відділень Малої академії наук України.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Голова комісії з реорганізації

Міністерства Б. М. Жебровський
Додаток

до наказу Міністерства

від 21.03.2011 № 249
Склад журі

III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України у 2011 році

*

1. Відділення технічних наук


Співголови журі відділення:

- Лобода Петро Іванович – декан інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, доктор технічних наук, професор;

- Писаренко Леонід Дмитрович – завідувач кафедри електронних приладів та пристроїв факультету електроніки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, доктор технічних наук, професор.
Голова предметної комісії з математики:

- Борисенко Ольга Володимирівна – доцент кафедри математичної фізики фізико-математичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, кандидат фізико-математичних наук.

Члени предметної комісії з математики:

- Авраменко Людмила Григорівна – доцент кафедри математичної фізики фізико-математичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, кандидат фізико-математичних наук;

- Авдєєва Тетяна Василівна – старший викладач кафедри математичної фізики фізико-математичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”;

- Поліщук Людмила Іванівна – старший викладач кафедри математичної фізики фізико-математичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.

Голова предметної комісії з фізики:

- Засєдка Людмила Миколаївна – вчитель ліцею № 41 “Голосіївський” м. Києва, кандидат фізико-математичних наук, заслужений вчитель України.

Члени предметної комісії з фізики:

- Голобородько Андрій Олександрович – доцент радіотехнічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук;

- Загородній Володимир Васильович – доцент радіотехнічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук.

Секція 1 – екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Голова журі:


Єрошенко Валентин Андрійович – професор кафедри теплотехні-ки та енергозбереження Інституту енергозбереження та енерго-менеджменту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, доктор технічних наук.

Члени журі:


Денисюк Сергій Петрович – професор кафедри електро-постачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, доктор технічних наук;




Чернявський Анатолій Володимирович – доцент кафедри електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, кандидат технічних наук.

Секретар:

Черній Зоряна Іванівна – методист Національного центру «Мала академія наук України».


Секція 2 – електроніка та приладобудування

Голова журі:


Попов Володимир Андрійович – доцент кафедри промислової електроніки факультету електроніки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, кандидат технічних наук.

Члени журі:


Родіонова Марія Вікторівна – доцент кафедри акустики та акустоелектроніки факультету електроніки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, кандидат технічних наук;




Яганов Петро Олексійович – доцент кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури факультету електроніки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, кандидат технічних наук.

Секретар:


Улітько Юлія Вікторівна – методист Національного центру «Мала академія наук України».




Секція 3 – технологічні процеси та перспективні технології

Голова журі:

Макогон Юрій Миколайович – професор кафедри фізики металів інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, доктор технічних наук.

Члени журі:

Надутов Володимир Михайлович – заступник директору Інституту металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України доктор фізико-математичних наук;




Ямшинський Михайло Михайлович – доцент кафедри ливарного виробництва чорних та кольорових металів інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, кандидат технічних наук.

Секретар:

Кулій Луїза Ігорівна – методист Національного центру «Мала академія наук України».

Секція 4 – матеріалознавство

Голова журі:





Зауличний Ярослав Васильович – завідувач кафедри метало-знавства та термічної обробки інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, професор, доктор технічних наук.

Члени журі:

Баглюк Геннадій Анатолійович – заступник директора Інституту проблем матеріалознавства імені І.М. Францевича НАН України, доктор технічних наук;




Мініцький Анатолій В’ячеславович – доцент кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, кандидат технічних наук.

Секретар:

Маряхіна Світлана Романівна – методист Національного центру «Мала академія наук України».
следующая страница >>